Miluj mě jakkoli

Caleb Pierce začal pracovat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Od počátku snil, že se vypracuje do vedení a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného. Firma zůstane Calebovi pouze v případě, že ji povede spolu se svými dvěma bratry, se kterými se navzájem dávno odcizili. Najít společnou cestu nebude jednoduché, zvlášť když si každý z nich přeje úplně něco jiného. Věci se ještě víc zkomplikují, když si Caleba najme designérka Morgan, aby pro její bohaté klienty postavil dům snů. Calebovi se její nabídka moc nezdá, nezbývá mu ale než přijmout, jinak se podle Morgan může rozloučit se skvělou reputací i stálými zákazníky. Caleb se snaží odvést co nejlepší výsledky, jen kdyby ho neustále nerozptylovaly Morganiny jiné kvality…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397266/miluj-me-jakkoliv-m0a-397266.jpg 4.2168

Stavitelé snů 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

Everywhere and Every Way, 2016

Kniha Miluj mě jakkoli

Katt15

Přesně můj žánr, moje oddychovka, můj únik z reality. Moc krásné počtení!

LuciKo

A tohle já můžu na všechny způsoby. Nové prostředí na stavbě zase přináší něco trošku neokoukaného. Mám pocit, že hodně se v poslední době vyskytuje knížek s tématikou jídla (nebo možná jen v mém repertoiru) - tentokrát jsem se mohla kochat popisy krásného designu a interiérů. Co se týče děje, je to klasika. Ale Jennifer Probst prostě umí psát a zaujmout a tak jí to všechno zbaštíte, ani nevíte jak... A pak už jen voláte po dezertu :) (A zase to jídlo.. :)))

avalonek

Pěkně počtení..

SBH
27.12.2019

Po knize jsem sáhla pro ukrácení nudy a byla velmi příjemně překvapena. Krátce shrnu plusy - vypointovaný děj, zajímavé a dobře vykreslené postavy, vtipné momenty, slušná stylistika a žádné chyby v pravopisu (díky, překladateli). Mínusy - nakonec jsem si nebyla jistá, co vlastně čtu za žánr. Zápletka s dědictvím firmy a zapeklitý sourozenecký vztah by sám o sobě vydal na společenský román, a soft porno pasáže mi tam vůbec neseděly. A jedna banalita, která na konci nabobtnala do obřího nechutenství - výraz "osina v zadku", použitý téměř na každé stránce. Bez ní by to byla fakticky lahůdka. Ale už si běžím pro druhý díl.

Knihomolka97
20.12.2019

Jo, moc pěkné. Romantika, pár žhavějších scén, roztomilé i vtipné situace, sympatičtí hrdinové, co víc si přát? Rozhodně si nenechám ujít i další díly. :-)
Dávám 4 a půl, ještě si nechávám rezervu...

prcek19
20.12.2019

Tohle sem přesně potřebovala po několika knihách, které mě vůbec nebavily..Jennifer a její série mě baví od začátku a ani tohle není výjimka..líbilo se mi prostředí, ve kterém se děj odehrává..přece jenom kolik knih je z prostředí stavění domů..těším se na další díly

JessieEx
18.12.2019

Po Prokurátorovi, kterého jsem zhltla nedávno, jsem čekala něco stejně dobrého. Takže jsem spíš zklamaná. Toto byl navzdory fajn obálce brak hned od první stránky. Naštěstí ale velmi čtivý brak, takže se těch 370 stran dalo přežít.
Jinak se ale jedná o knihu plnou klišé frází a slovních spojení, zápletka nijaká, alespoň že ta Morgan měla nějaké to tajemství, jinak bych se asi unudila k smrti. Knížka ve mně nevyvolala žádné emoce, rozhodně ji zachránila ta vysoká čtivost. Jako oddechovka, proč ne, ale připravte se na ohrané fráze typu: "chvěla se jí stehna, jeho vypracované svaly, oči s kouřovými odstíny syrové smyslnosti, apod" alespoň jsem se u toho trochu pobavila, protože nešlo se nesmát těm směšným výrazům :)

lusidka7636
16.12.2019

Děj se mi velmi zamlouval,asi i tím,že mi bylo stavební prostředí blízko,jelikož jsem projektant,takže mě třeba pobavily růžové doplňky hlavní hrdinky a postoj k práci jako takové.Sice byl probíhající románek trochu klišé,ale dobře se to četlo.Fajn oddychovka.