Miluj mě jakkoli

Miluj mě jakkoli obálka knihy
Mé hodnocení:

Caleb Pierce začal pracovat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Od počátku snil, že se vypracuje do vedení a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného. Firma zůstane Calebovi pouze v případě, že ji povede spolu se svými dvěma bratry, se kterými se navzájem dávno odcizili. Najít společnou cestu nebude jednoduché, zvlášť když si každý z nich přeje úplně něco jiného. Věci se ještě víc zkomplikují, když si Caleba najme designérka Morgan, aby pro její bohaté klienty postavil dům snů. Calebovi se její nabídka moc nezdá, nezbývá mu ale než přijmout, jinak se podle Morgan může rozloučit se skvělou reputací i stálými zákazníky. Caleb se snaží odvést co nejlepší výsledky, jen kdyby ho neustále nerozptylovaly Morganiny jiné kvality…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397266/miluj-me-jakkoliv-m0a-397266.jpg 4.1403

Stavitelé snů 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

Everywhere and Every Way, 2016

Kniha Miluj mě jakkoli

Nikyna8

Taková průměrná knížka, nebyla špatná ale tak nějak... Měla jsem chvílemi chuť ji odložit. Děj se tak táhnul. Tuto spisovatelku mám ráda ale toto je asi její nejslabší série. No uvidím zda se pustím do dalšího dílu.

Terez67

Mě se hodně líbila ,až jsem se vžila do toho stylu psaní a pak už se to četlo samo , za mě doporučuju ale starším čtenářům asi no ... jinaak k tomu nemám co dodat, hodně popisů architektury a desingu domu a i erotické scény se tam objevují.
Dávám tomu 4,5*/5*

Radka1727

Po přečtení sérií Manželství s miliardářem a Hledání se mi tahle série zdá trochu slabší.... Ale pořád autorka drží svůj styl, vyprávění má lehkost ,vtip a spád. Mám ráda to jak píše " v obrazech" a při čtení potom pasáže působí jako scény filmového scénáře. Možná zbytečně obsáhlý popis stavby a designu domu. Nejsem prudérní, takže se mi "vlhnutí" a "tvrdnutí" nezdálo moc, jako některým čtenářkám , ve 3.díle mezi Sydney a Tristanem je sex už vyšší level.....

petraLI

Dávám 4 hvězdy za opravdu vtipné momenty a hlášky ze strany Morgan. Zároveň mi však kniha přijde poněkud zdlouhavá. V některých částech jsem uvažovala, že knihu odložím. Nakonec jsem ji dočetla, a nebyla špatná. Zkusím ještě dvojku.

Vendulik

To jako fakt. Kdybych si chtěla přečíst o návodu ke stavbě domu, vezmu si časopis o stavitelství. Navíc se mi kniha špatně četla a co to je za slovo k ďasu. Za mě tedy ne.

Jeninas
29.12.2020

"Krev je krev. Něco jako zem. Žádná nová nebude, takže si musíš vystačit s tím, co už je."
Začátek s Calebovým otcem byl slibný. Takhle hrozného člověka aby jeden pohledal. Kniha ovšem obsahuje až moc informací o vedlejších postavách. Dočtete se hodně o designu a architektuře, což asi u romanťárny úplně nechcete. Mezi hlavními hrdiny to jiskří ihned až nepřirozeně, chybí vývoj. Nudila jsem se. Pořád jsem doufala, že se to zlepší, ale za půlkou jsem začala číst výběrově. Není to vyloženě špatná kniha, ale nesedla mi. Tři hvězdy dávám za reakci Rosenthalových, která se trochu odchýlila od klišé, pokračování číst nebudu.
PS: Na obálce určitě nejsou Calovy nohy! :D

Adris
27.12.2020

Úžasná série! První díl byl takový rozjezdový, ale druhý mě dostal. Probst píše úžasně.

Misshell1
26.11.2020

Prostě mě ty její knihy baví jako oddechovka mezi thrillery ???? Těším se na zbylé dva bratry a jejich příběh.