Miluj mě jakkoli

Caleb Pierce začal pracovat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Od počátku snil, že se vypracuje do vedení a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného. Firma zůstane Calebovi pouze v případě, že ji povede spolu se svými dvěma bratry, se kterými se navzájem dávno odcizili. Najít společnou cestu nebude jednoduché, zvlášť když si každý z nich přeje úplně něco jiného. Věci se ještě víc zkomplikují, když si Caleba najme designérka Morgan, aby pro její bohaté klienty postavil dům snů. Calebovi se její nabídka moc nezdá, nezbývá mu ale než přijmout, jinak se podle Morgan může rozloučit se skvělou reputací i stálými zákazníky. Caleb se snaží odvést co nejlepší výsledky, jen kdyby ho neustále nerozptylovaly Morganiny jiné kvality…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397266/miluj-me-jakkoliv-m0a-397266.jpg 4.3116

Stavitelé snů 1.

Vydáno · Ikar (ČR)

Everywhere and Every Way · 2016

Kniha Miluj mě jakkoli

Peqvy
předevčírem

Celá knížka je nesmírně čtivá, jemně lechtivá a prokládána vtipnými situacemi. A přesto, to není jako Padesát odstínů šedi.
Nádherně jsem si při jejím čtení odpočinula. Je to přesně takový ten typ knihy, který si vezmete na dovolenou, rozvalíte se s ní na pláži, či u bazénu a popíjíte Aperol. U mě má pět hvězdiček z pěti! Už se těším na druhý díl - Kdykoliv, kdekoliv. Ten bude o jednom z bratrů Caleba Pierce.

AliceTief

Pěkný příběh, pěkně napsáno, autorka nezklamala, není co vytknout =)

Havrnka

Opět pěkný, mírně erotický příběh. Už se těším na pokračování.

locin

Tahle autorka prostě umí. Ještě jsem od ní nečetla špatnou knihu. Naopak přečteno doslova jedním dechem ♥️

alzbeta4340

Předvídatelné, ale nijak to nevadilo. K odpočinku ideální červená knihovna. Těším se na další díl.

jaspis

Musím říct, že tahle kniha je pro mě od autorky zatím nejpovedenější. Postavy si nic nedarovaly a jejich špičkování mě moc bavilo. Těším se na další díly.

Kovbojka33

Letní pohodové čtení na dovolenou nebo k vodě

raty

Dobrá odpočinková červená knihovna. Velmi čtivé. Bohužel nějak vymizel humor, který dělal předchozí série něčím jiným v záplavě podobných knih. Růžová pracovní helma a boty fakt nestačí. Přesto si další díl nenechám ujít.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

romantika

Jennifer Probst