Miluj mě kdekoli

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhý díl volné trilogie Stavitelé snů z pera bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Když byla Raven na střední škole, její otec zemřel při tragické automobilové nehodě. V autě nebyl sám. Na sedadle spolujezdce přišla o život Diana Pierceová, matka tří bratrů Pierceových a manželka bohatého podnikatele Christiana Pierce. V kufru auta čekala dvě sbalená zavazadla a letenky do Paříže. Raven se s otcovou zradou nikdy nesmířila a po jeho smrti se na léta odstěhovala k tetě. Rozhodla se nechat minulost za sebou. Dokud se do jejího života nepřipletl jeden z Pierceovic bratrů. Dalton Pierce opustil svůj život v Kalifornii a vrátil se domů, aby se se svými bratry postaral o rodinnou společnost Pierce Brothers. Doposud ho práce ve firmě naplňovala takovou radostí a vášní, že mu nezbyl čas na nic jiného. Dokud jednoho večera nezabloudil do místního baru a nenarazil na drzou sexy barmanku, která v něm rozproudila úplně jiný druh vášně. Bohužel pro Daltona, Raven je vůči jeho pokusům naprosto imunní a Dalton se setkává jen se sérií prostořekých odmítnutí. Pierceovým bratrům však nelze odolávat dlouho, a když se Dallton nabídne, že zrekonstruuje Ravenin bar do jeho původní podoby, začne mezi nimi napětí nabírat na intenzitě. Každým dnem, kdy směřují za společným cílem, k sobě mají o něco blíž. Dalton však netuší nic o rodinném tajemství, které hrozí, že je od sebe odežene jednou provždy......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/411601/miluj-me-kdekoli-Bbz-411601.jpg 4.556
Série

Stavitelé snů 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Any Time, Any Place, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Miluj mě kdekoli

Přidat komentář
lusitta05
26. ledna

Super oddychovka s dobrým koncom, autorka ma opäť nesklamala. Mám rada také rodinné príbehy, keď sa v knihe objavujú postavy z predchádzajúcej knihy. Teším sa na tretí diel.

happy19
21. ledna

Pěkná,uhlazená četba..úplný relax čtecích buněk:-D...
Hola hoj takovým"stavařům"..;-)..
Raven,dobře ty!:-*

kacaaba
20. ledna

Tak další skvělá knížka od této autorky. Líbí se mi že se tam objevila osoba z předchozích sérií. Teď už je aby vyšel poslední díl, už se nemůžu dočkat.

Katt15
18. ledna

druhý díl byl pro mě stejně krásný jako první. Líbila se mi rodinná zápletka a moc se těším, co nás čeká ve třetím díle.

Evka3814
17. ledna

Na to jak jsem se na knihu těšila,tak musím říct že jsem se s ní hodně prala. Nějak jsem se nemohla zasčíst a chvilkama jsem se nudila. Každopádně tuto autorku mám moc ráda,tak doufám že další díl bude větší pecka.

maafa
13. ledna

Oproti prvnímu dílu byl tento o moc lepší, oba hlavní hrdinové byli zajímaví, tak trochu rebelové....četlo se to pěkně a navnadilo mě to na třetí díl...nějaké náznaky o Tristanovi tu už byly....

EvaSupovic
11. ledna

Opět nádherný příběh dvou zlomených lidí, kteří vše nakonec překonali.

jani.ruzicko
10. ledna

Moc se mi líbilo vzájemné škádlení hlavních hrdinů. Raven byla drsňačka a nedala si nic líbit a Dalton byl uvnitř fakt skvělej chlap =) Vtipné, dojemné, čtivé - dostala jsem všechno, co mám ráda a mohu doporučit =)
Těším se na poslední díl =)

1