Miluj mě kdekoli

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhý díl volné trilogie Stavitelé snů z pera bestsellerové autorky Jennifer Probstové. Když byla Raven na střední škole, její otec zemřel při tragické automobilové nehodě. V autě nebyl sám. Na sedadle spolujezdce přišla o život Diana Pierceová, matka tří bratrů Pierceových a manželka bohatého podnikatele Christiana Pierce. V kufru auta čekala dvě sbalená zavazadla a letenky do Paříže. Raven se s otcovou zradou nikdy nesmířila a po jeho smrti se na léta odstěhovala k tetě. Rozhodla se nechat minulost za sebou. Dokud se do jejího života nepřipletl jeden z Pierceovic bratrů. Dalton Pierce opustil svůj život v Kalifornii a vrátil se domů, aby se se svými bratry postaral o rodinnou společnost Pierce Brothers. Doposud ho práce ve firmě naplňovala takovou radostí a vášní, že mu nezbyl čas na nic jiného. Dokud jednoho večera nezabloudil do místního baru a nenarazil na drzou sexy barmanku, která v něm rozproudila úplně jiný druh vášně. Bohužel pro Daltona, Raven je vůči jeho pokusům naprosto imunní a Dalton se setkává jen se sérií prostořekých odmítnutí. Pierceovým bratrům však nelze odolávat dlouho, a když se Dallton nabídne, že zrekonstruuje Ravenin bar do jeho původní podoby, začne mezi nimi napětí nabírat na intenzitě. Každým dnem, kdy směřují za společným cílem, k sobě mají o něco blíž. Dalton však netuší nic o rodinném tajemství, které hrozí, že je od sebe odežene jednou provždy......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411601/big_miluj-me-kdekoli-Bbz-411601.jpg 4.3331
Série:

Stavitelé snů 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Any Time, Any Place, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (69)

Kniha Miluj mě kdekoli

nikca3976
25. srpna

Tohle bylo naprosto úžasné..za mě zatím první díl lepší ale jen o trošku ️ Sarkastické a dvojsmyslné popichování hlavních postav byla sranda... hodně jsem se u tohoto dílu bavila...nechyběla romantika,erotika a nějakého lehké rodinné a vztahové drama..kniha dle mého gusta ️

EvikU.
16. srpna

(+ SPOILER) Kniha byla dobrá, moc se mi líbila. Chování mezi hlavními aktéry snad ještě víc než v prvním dílu. Plné hodnocení ponechám, ale konec mi přišel trochu přehnaný. To jak ji ublížil a odkopl podruhé a pak zase chodil a i když na něj byla protivná nebo ho ignorovala, tak on vydržel přes 3 měsíce, to mi už přijde jak z jiné dimenze. Ale budiž jim to přáno. Těším se na Tristana. :-)


chrudas
22. května

Červená knihovna? Ano, a stojí za přečtení. Jennifer P. píše velmi poutavé romantické příběhy....

Pralinka1910
23. března

I když jsem začala druhým dílem, nijak to nevadilo. Autorka vymyslela ne úplně uvěřitelný příběh. Je to takové nekomplikované čtení. Hned od začátku je jasné, jak to dopadne a ono to tak opravdu dopadne:), ale proto to čteme - aby láska zvítězila. Pro mne byla příjemná změna, ze hlavní hrdina se živil prací se dřevem a nebyl, jak obvykle v podobných knihách bývá, architekt, hoteliér, bankéř nebo fotograf.

Radka1727
23. února

Mám ráda série, protože se v nich vždy dozvím něco málo ze života postav hlavních hrdinů z předchozích dílů. Dalton mě sice moc nezaujal - nejsem příznivec typů " děvkař, který mávnutím kouzelného proutku prozře, zamiluje se na první pohled a začne sekat latinu " i když tohle byl děvkař, který po sobě údajně nezanechával zlomená srdce ..... Líbila se mi Raven, která svedla boj mezi pomstou a láskou. Připomínala mi majitelku baru z filmu Divoké kočky .... Hezký náznak propojení postav Raven s její kamarádkou Izzy ze série Hledání ...

liletka_a
10. února

V této sérii jdu od konce, ale to vůbec nevadí.. Líbí se mi, že každý příběh je jiný, ale v něčem stejný... Mužný, urostlý, nádherný chlap, který chce vyhrát srdce ženy, která o něj jako jediná ''nemá zájem'' ;) Samozřejmě, že je to smyšlené, jelikož normální ženská by po něm hmátla při prvním ''ahoj''. Příběh se mi líbil, o milostných scénách nemá smysl ani psát 3..2..1..orgasmus. Do toho zakomponovaný příběh jejich matky, která utekla s milencem...Pěkné počteníčko..

Misshell1
06. února

Ach jo...zklamání...do 200 stránky se sakra nic nedělo a mě to nebavilo, ale musela jsem to dočíst. Na třetí díl to nevidím.

ArwenAragorn
30.12.2020

30%

Tak pro mě byla kniha trochu omyl. Příběh mě nechytil, na mě trochu moc té romantiky. Nebo jsem prostě nebyla na její čtení naladěná.

1