Království nevinnosti přehled

Království nevinnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144600/bmid_kralovstvi-nevinnosti-iac-144600.jpg 3 52 52

Svět, jak jej ukazuje waldorfské školství, je nezkažený a čistý a každému nabízí nespočet příležitostí pro osobní rozvoj. Judy MacFarlandová této myšlence zasvětila život, šťastná však není – manžel, závislý na lécích, jí ignoruje, se synem se jen hádá a vztahy s dcerou nejsou o mnoho lepší. Když se ve škole objeví šestnáctiletý Zach Patterson, zahlédne citově vyprahlá Judy odlesk chlapce, kterého jako dítě milovala. A protože přitahuje i ona jeho, je zralá žena ochotná rázem zapomenout na všechny zásady, kterými se doposud řídila. Věřila jim však někdy doopravdy? Skandál na sebe každopádně nenechá dlouho čekat…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Kingdom of Childhood , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Království nevinnosti. Přihlašte se a napište ho.

Bytost na cestě
03.06.2023 4 z 5

Zajímavá kniha. Před lety mě zaujala, ale nedočetla jsem konec. Teď jsem se k ní vrátila. Velká část knihy je psána zajímavě, čtivě, bavila mě. Na konci už mi byl "vztah" Judy i Zacha nesympatický, čekala jsem, jak to dopadne. Konec jsem tušila, že bude nějaký zvláštní, ale nečekala bych ho. Ještě nechám doznít, co příběh přinesl, každopádně zajímavé.

Misshell1
25.11.2020 2 z 5

Ležela mi doma asi 5let a teď jsem se k ní dostala. Byla čtivá a k zamyšlení.

Calinda
21.07.2018 1 z 5

Moc jsem od toho nečekala a taky jsem moc nedostala, kniha mě nijak neoslovila. Ze začátku kniha ničím nepřekvapila, prostě neuspokojená čtyřicítka vzplane pro mladého pěkného kluka, který se tomu nebrání, pak přijde druhá část knihy, kde se příběh začne vyvíjet jinak, než by čtenář očekával, resp. hlavní hrdinka je jiná, než se zdála v první půlce knihy, ale rozhodně ne zajímavější, spíš ještě méně sympatičtější. Do knihy jsem se vůbec nedokázala vžít, vykreslení postav špatné, knihu jsem vlastně dočetla jsem z toho důvodu, že jsem byla zvědavá, kdy a jak se to nakonec provalí, ale i konec byl divný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Království nevinnosti v seznamech

Německo USA (Spojené státy americké) studenti