Zrůdy s lidskou tváří

Zrůdy s lidskou tváří https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431208/bmid_zrudy-s-lidskou-tvari-7lK-431208.jpg 4 22 6

Co přinutí obyčejného úředníka, aby unesl malou dívku? Proč je schopen zkušený pilot ubít svoji ženu k smrti nebo kněz znásilnit a poté i zavraždit prostitutku? Všech 35 mužů a žen pocházelo ze slušných rodin a měli dobré zaměstnání – někteří byli lékaři, policisté, jiní učitelé – všichni se však dopustili toho nejtěžšího hříchu. Skrývají se snad v každém člověku zločinecké sklony?... celý text

Literatura světová , Literatura faktu , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Alpress

Masking Evil , 2016

Dezolát...
Dezolát...
15.11.2023 3 z 5

Neříkám, že by kniha byla vyloženě nudná nebo nezajímavá, ale už jsem četl i lepší na toto téma a problematiku. Bylo tam i cítit, že se autorka hodně snaží o výkon, ale bohužel mě to neoslnilo
Připomínalo mi to vždy jen takový stručný “výcuc z kriminálních případů, jako se dříve vedl ve škole čtenářský deník
Za přečtení jistě stojí, ale mezi moje TOP patřit nebude

ka.dudk
ka.dudk
23.07.2023 4 z 5

Hodně zajímavé čtení, při kterém běhá mráz po zádech. Jako normální nudný smrtelník se nikdy nepřestanu divit nad lidskými úvahami a činy. Denně se podobných záležitostí musí dít bambilion a pořád se najdou tací, kterým to projde.

Maki21
Maki21
04.12.2022 4 z 5

Velice zajímavá kniha, nejvíc mě nadchlo že zde bylo uvedeno co se stalo s vrahy. Dost často se totiž nedozvíte jak to s nimi dopadlo a zde bylo vše krásně popsáno a vysvětleno, u některých případů dokonce byl psychologický rozbor daných osobností.

Misshell1
Misshell1
10.07.2021 5 z 5

Velmi zajímavá kniha. Je až k neuvěření, z jakého duvodu se kolikrát člověk stane vrahem.

ještěrka38
ještěrka38
21.02.2021 5 z 5

Zajímavé případy.. Podle některých jsou natočené i filmy.. Čtivé, ale děsivé..

milan.krimsky
milan.krimsky
12.04.2020 5 z 5

Nezvykle napsaná kniha o obyčejných lidech, kteří se nešťastnou náhodou staly vrahy

Autorovy knížky

Carol Anne Davis
britská, 1961
2020  75%Zrůdy s lidskou tváří

Kniha Zrůdy s lidskou tváří je v