Zničená

Nejsem typická dívka. Utíkala jsem tak dlouho od vzpomínek, které mě pronásledovaly, až se deprese stala mou jedinou společnicí. Žila jsem v temnotě... dokud se Wes Michals nenabídl, že se stane mým světlem. Netušila jsem, že čas nehraje v můj prospěch – že každou vteřinu, která uběhne, se přibližuju ke konci něčeho, co znamená začátek konce mě samotné. Snažil se mě varovat. Slíbil mi všechno, co jen mohl – každičkou chvíli – ale ani to nestačilo. Někdy, když si myslíte, že je to konec, tak je to ve skutečnosti jen začátek. Wes si myslel, že mě může zachránit, ale tím, že mi dal všechno, mě naopak zničil. Protože po jednom jediném polibku, jednom jediném dotyku, už jsem nemohla – už jsem nechtěla – být stejná jako dřív. Od té chvíle se jeho srdeční tep stal mým vlastním....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445395/big_znicena-wZx-445395.png 4.1233

Zatracení 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Ruin, 2013

Kniha Zničená

Kristy.Seb

Slabost je jen bolest, která opouští tělo.

Že potřebuješ pomoct se s něčím vyrovnat, ještě neznamená, že jsi slabá. Opravdoví slaboši jsou lidé, kteří si nedokážou přiznat, že potřebují pomoct.ti, co nedokážou přiznat že potřebuji pomoct. Ti, kdo nedokážou přiznat, že to sami nezvládnou. To jsou slaboši. Požádat o pomoc, přijmout pomoc, a tak přijmout vlastní slabost, z toho pdameni tvoje síla.

Život je plný těchhle tří: mohl jsem, chtěl jsem, měl jsem.

Život je cesta. Jdeme vpřed, bojujeme, pořád jsme v pohybu. Strach se nás snaží ochromit, zabránit nám v pohybu vpřed.

Zivot není fér, ale prožívání. Prožívání je dar. Každý dar je jiný - stejně jako je jiná každá cesta - a z nějakého záhadného důvodu je zrovna tohle ta naše cesta.

Možná není smysl života v jeho dokonalosti, ale ve všem tom chaosu.

Naprosto skvělý příběh. Čtivé, doopravdické, plně lásky.

Vendulik

Vůbec nevím, co si o této knize myslet. Je čtivě, vtipně napsána ale něco mi námi vadí. Asi ten pohádkový konec. Příběh mě velice bavil od první stránky.

nikca3976

.Tahle knížka mě hodně dostala.Byl to hodně silný,emotivní romantický příběh. Při čtení jsem byla celou dobu smutná i šťastná zároveň,usmívala jsem se a měla na krajíčku.Už když jsem četla prolog,tak jsem věděla,že to bude hodně emotivní čtení.Bylo to mnohem lepší než jsem čekala.Wes byl skvělý už od začátku.Měl to velmi těžké..nemoc plus obvinění z něčeho co neudělal ho neodradilo od toho,aby bojoval za sebe i za lásku.Na jednu stranu jsem byla naštvaná ale na druhou stranu jsem i chápala,že nechtěl o své nemoci říct Kiersten a dozvěděla se to tak,jak se to dozvěděla.Kiersten byla hodně silná osobnost,prožila si trauma a ztratila rodiče,ale zůstala silná a stála po boku Wese až do konce. Na konci knížky už tekly slzy proudem.Takový konec jsem čekala i nečekala

knihomolkaL

Hezké romantické počtení proložené velmi vážným tématem - nemocí. Líbilo se mi to a už se těším v druhém díle na pokračování.

AliceTief

Příběh byl krásný, hodně sladký ale krásný, četlo se samo....

Miška935

Dost mě tato kniha chytla. Příběh o rakovině byl smutný a už teď jsem zvědavá co je v dalších dílech.

petulkapeta

" Někdy, když si myslíme, že nám Bůh nachystal konec, tak je to ve skutečnosti jen nový začátek.“
Moje srdce potřebuje tyhle příběhy....

lucie3944

Přeci jen už jsem věkově někde jinde, tohle mi přišlo sladké až moc. Jako četlo se to samo, ale opět stejný problém u těchto knih - za chvíli si ji nebudu pamatovat. Na výmaz hlavy stačí, nic víc od toho nečekejte.