Nalezená v tobě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Alayna Withersová doteď znala jen jediný typ vztahu, a ten obvykle končíval její pádem do spirály pronásledování a závislosti. Poté, co jí Hudson Pierce otevřel své srdce a dokázal jí, že milovat jde i jinak, rozhodla se odstranit poslední bariéry a odevzdat se mu. Cítí, že zničení téhle lásky by znamenalo její konec. Jenže nejen ona, ale i Hudson má svá tajemství. Minulost je vtahuje do sítí nedůvěry a Alayna se obrací na jedinou osobu, která Hudsona zná nejlépe – na Celii, kterou si kdysi měl vzít. O Hudsonovi se od ní ale dozví víc, než si kdy přála vědět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293240/nalezena-v-tobe-A6t-293240.jpg 4188
Série

Fixed / Zavislí 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Found in You, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (26)

Kniha Nalezená v tobě

Přidat komentář
Jancusk
včera

Knihy tohoto druhu poslední dobou čtu relativně hodně a bohužel musím říct, že tato patří spíše k těm průměrným. Příběh je sice fajn, ale erotické scény jsou obyčejné a v podstatě pořád stejné a kniha je psaná na můj vkus malinko krkolomněji (což ale dávám spíše za vinu překladu než knize samotné). Pokud ale hledáte odlehčenou holčičí četbu na léto, nebo si jen chcete odpočinout u něčeho nenáročného, pak je to asi dobrá volba.

petulkapeta
21. května

Celie,ta mrcha,jsem si řikala,že ma určitě něco v planu,tež jsem ji nevěřila...Kdo by nechtěl Hudsna...no jen škoda že se nekonala cesta do Japonska byla jsem zvědava co by řekl a jak by se tvařil...


Myška43
15. května

Příběh Hudsona a Alayny jsem si moc oblíbila. Kniha splnila moje očekávání. Rozhodně se těším, až si přečtu pokračování.

Shanib
29.11.2019

Hudson a Alayna se snaží pracovat na svém vztahu s větší otevřeností a důvěrou. Alayna je bohužel opravdu neuvěřitelně naivní, co se týče Celie, až jsem nad tím doslova kroutila hlavou. Hudson mě zase začínal pomalu iritovat tím, jak si Alayinu postavil na piedestal.

malazluta
14.06.2019

Kniha je stejná jako její první díl, průměrná a nic nového nepřináší,

georginaa
10.06.2019

Moc se mi líbilo, že u druhého dílu to přesně začíná tam, kde skončil první díl. Skvělé napojení. Rozvíjející se vztah ke stálejšímu, jaké to bude bydlet spolu. No hlavní hrdinka je stále mokrá v kalhotkách, se divím, proč je vůbec nosí....bez nich by to vše bylo rychlejší že???? A vůbec minulost si vás vždycky najde, ať děláte co děláte....takže jak se s tím vypořádají dál to snad bude ve třetím díle.

domina
29.03.2019

Tento díl se četl trochu lépe než první, ale kniha je prostě nemastná neslaná

jitka7
14.01.2019

Nemohla jsem pochopit, jak mohla být Alayna tak naivní. Bylo fajn, že autorka udržovala čtenáře v nejistotě, co se vlastně děje, jak to dopadne, co skrývá a tak. Ale přesto to nebylo dobré čtení, které odsípá, má šťávu a šmrnc. Přišlo mi to líto, protože to téma má skvělý potenciál. Takhle to zase bylo sex, sex, sex... chci jen tebe, já jsem blázen, ona je nejlepší a ona je sexy, on bohatý... a furt dokola.

1

Doporučujeme

Oči dokořán
Oči dokořán
Let v oblacích
Let v oblacích
Na ostrově
Na ostrově
Vzácná a drahocenná
Vzácná a drahocenná

Autor a jeho další knihy

Laurelin Paige
americká, 1974

Kniha Nalezená v tobě je v

Právě čtených4x
Přečtených357x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených15x
Knihotéce182x
Chystám se číst102x
Chci si koupit21x
dalších seznamech1x