Nalezená v tobě

Alayna Withersová doteď znala jen jediný typ vztahu, a ten obvykle končíval její pádem do spirály pronásledování a závislosti. Poté, co jí Hudson Pierce otevřel své srdce a dokázal jí, že milovat jde i jinak, rozhodla se odstranit poslední bariéry a odevzdat se mu. Cítí, že zničení téhle lásky by znamenalo její konec. Jenže nejen ona, ale i Hudson má svá tajemství. Minulost je vtahuje do sítí nedůvěry a Alayna se obrací na jedinou osobu, která Hudsona zná nejlépe – na Celii, kterou si kdysi měl vzít. O Hudsonovi se od ní ale dozví víc, než si kdy přála vědět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293240/big_nalezena-v-tobe-A6t-293240.jpg 4232

Fixed / Zavislí 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Found in You, 2013

Kniha Nalezená v tobě

Ann98
16.07.2021

Ani druhý díl nebyl kupodivu špatný. Co mě neskutečně vytáčelo byly sexuální scény v každé kapitole. Asi bych se přes to nedokázala přenést, kdyby se v knize nezačala více otvírat minulost hlavních hrdinů. Knihu bych dávno zavřela, ale jak už jsem zmiňovala u prvního dílu, díky problémům hlavních hrdinů jsem u knihy seděla jako přikovaná. Jinak se děj od prvního dílu zase tak moc neliší. Mezi Alaynou a Hudsonem je vše v pořádku, nicméně pak se vždy provalí lež, tajemství nebo má Alayna jednu ze svých pochybností a všechno je mezi nimi jinak. A takhle je to pořád dokola. Viděla jsem tam snahu z Alayniny strany být rozumnou, ale moc se jí to ještě nedařilo. Zato Hudson je naprosté zlatíčko, udělal obrovský pokrok a jednou z něho ten romantik, který umí vyjádřit lásku naplno, bude. Jsem upřímně zvědavá, co přinese třetí díl.

Polinka92
28.11.2020

Hrozně moc sexu, popis až nepřirozený. Ale když byly rozvinutý city, už to působilo lépe. Nejvíc se mi líbil závěr, páč tam už šlo především o emoce.

Jancusk
14.08.2020

Knihy tohoto druhu poslední dobou čtu relativně hodně a bohužel musím říct, že tato patří spíše k těm průměrným. Příběh je sice fajn, ale erotické scény jsou obyčejné a v podstatě pořád stejné a kniha je psaná na můj vkus malinko krkolomněji (což ale dávám spíše za vinu překladu než knize samotné). Pokud ale hledáte odlehčenou holčičí četbu na léto, nebo si jen chcete odpočinout u něčeho nenáročného, pak je to asi dobrá volba.

petulkapeta
21.05.2020

Celie,ta mrcha,jsem si řikala,že ma určitě něco v planu,tež jsem ji nevěřila...Kdo by nechtěl Hudsna...no jen škoda že se nekonala cesta do Japonska byla jsem zvědava co by řekl a jak by se tvařil...

Myška43
15.05.2020

Příběh Hudsona a Alayny jsem si moc oblíbila. Kniha splnila moje očekávání. Rozhodně se těším, až si přečtu pokračování.

Shanib
29.11.2019

Hudson a Alayna se snaží pracovat na svém vztahu s větší otevřeností a důvěrou. Alayna je bohužel opravdu neuvěřitelně naivní, co se týče Celie, až jsem nad tím doslova kroutila hlavou. Hudson mě zase začínal pomalu iritovat tím, jak si Alayinu postavil na piedestal.

malazluta
14.06.2019

Kniha je stejná jako její první díl, průměrná a nic nového nepřináší,

georginaa
10.06.2019

Moc se mi líbilo, že u druhého dílu to přesně začíná tam, kde skončil první díl. Skvělé napojení. Rozvíjející se vztah ke stálejšímu, jaké to bude bydlet spolu. No hlavní hrdinka je stále mokrá v kalhotkách, se divím, proč je vůbec nosí....bez nich by to vše bylo rychlejší že???? A vůbec minulost si vás vždycky najde, ať děláte co děláte....takže jak se s tím vypořádají dál to snad bude ve třetím díle.