Pravidla touhy

Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš. Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí přežít několik týdnů. Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude mít pokoj. Jenže teď když spolu musí pracovat, hádají se pořád častěji… a ještě víc to mezi nimi jiskří. Lex sám netuší, jestli by ji radši uškrtil, nebo si to s ní rozdal na nejbližším stole. Gabi má ovšem tajemství, které skrývá nejenom před svým nejlepším kamarádem Ianem, ale i před svým úhlavním nepřítelem Lexem. Brzy však pochopí, že Lex není takový zmetek, za jakého ho vždycky považovala… a začíná pro ni znamenat mnohem víc....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397196/pravidla-touhy-yvY-397196.jpg 4.625

Dohazovači s.r.o. (2.)

Vydáno:, Baronet

The Matchmaker´s Replacement (2016)

Kniha Pravidla touhy

jani.ruzicko
včera

Musím uznat, že mně se tento díl líbil ještě více než první =)
Hrozně jsem bavila a nasmála, zároveň jsem byla na Lexe ze začátku děsně naštvaná za to, jak se ke Gabi choval, přesto, že jsem věděla jaký to mělo důvod =D
Od autorky už jsem pár knih četla a mám ji moc ráda, doufám tedy v přeložení dalších jejích výtvorů. =)
Za mě tedy super počteníčko, co mohu doporučit.

JanickaP
včera

Super dil. Bavila jsem se od zacatku do konce. A pravdou je, ze se mi tenhle dil take libil vice nez prvni, ale to jsem tak nejak cekala uz od konce prvniho dilu.

Evka3814
předevčírem

No na tento díl jsem se hrozně těšila a rozhodně nezklamal. Kdyby to šlo tak dám 10☆ Opět to mělo pohlcující a vtipnej děj.To jejich dohadování bylo skvělé oživení a rozhodně jsem se nenudila ani vteřinu:)škoda že takové knihy člověk přelouská raz dva:)) jen škoda že se překládá takových to knih pomálu:(((

Ivuska.09

Přidávám se k těm, kterým se druhý díl zdál lepší než první. Příběh mě bavil více a neodložila jsem ho, dokud jsem ho nedočetla. Ideální romantika na léto.

Katka7922

Oba díly byly skvělé. Bavila jsem se od začátku do konce. Mělo to vše - lásku, nenávist, legraci, tajemství ..... Prostě báječné čtení

PetraN17

Musím souhlasit, tento díl se čte sám :))

sofie92

Tahle kniha byla o 100 % lepší než první dil. :)

romance erotika

Rachel Van Dyken