Miška935 Miška935 komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tohle bylo dost silné...Ze začátku romanťárna, ale potom co nastalo byl opravdu šok, že mi i slzy ukáply. Tak silný příběh a tak pěkně napsaný. Líbilo se mi tam, že tam dala i příběh z minulosti. Nádhera, nemám slov.....:)

01.05.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Miluji tento styl psaní a taky tyto dvě postavy byli opravdu skvělé! Příběh byl dost poutavý až mi je líto, že jsem už na konci. A musím se přiznat, že opravdu na konci mi i ukápla slza co Emerie udělala pro Drewa bylo fakt úžasné. :)

24.04.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Podle mě tohle byl snad nejlepší příběh ze všech knih. Tahle se mi zatím líbila nejvíc. Sice první polovina knihy byla taková nijaká až místy nudná, ale pak se to rozjelo a nechtěla jsem přestávat číst.

20.04.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Zrovna tato kniha mi přišla super, mělo to fakt smrnc nechyběl ani sex a láska na konci je to nejlepší. Četla se dobre.

13.04.2021 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tak tohle me hodně bavilo, kniha plna očekávání. Příběh jsem si užila a už se těším na pokračování

04.04.2021 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tohle byla kniha dost drsná a popravdě mi i ukapla slza. Dost silný příběh. Další skvělá kniha od Coleen

28.03.2021 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Tato kniha ve me vyvolala ze začátku naprostou nudu. Hrozne moc se dej táhl. Ale nakonec se mi kniha líbila sice téma jako ze se zamiluje do svého nevlastního brachy bych řekla ze je zcela reálné, někdy citum neporucis. Uvidíme jak se to vyvine dal.

18.03.2021 4 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Nejlepší zakončení této série. Cela tato série me moc bavila byla naprosto fantastická. Do Luca jsem se asi platonicky zamilovala byl fakt skvělý.

14.03.2021 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Tohle byl ještě lepší díl než první. Tolik emocí v knize a taky takový šok v dejove linii. A jdu pokračovat ve čtení třetího dílu.

13.03.2021 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Me de tato kniha moc líbila, nedokázala jsem přestat číst a dost me bavila.

10.03.2021 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Kniha se mi opravdu moc líbila. Četla se rychlosti blesku. :)

08.03.2021 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Moje první kniha přečtena od této autorky a nemam slov. Nádherně napsané příběh jsem naprosto hltala. Wow.

05.03.2021 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Od začátku do konce napínavé. Už se těším až si přečtu další díly.

28.02.2021 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Opět skvěle napsána kniha.

16.02.2021 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Opět dokonalý příběh, opravdu nemam slov.

14.02.2021 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Další díl co byl fakt mega! Skvěle je ze se tam objevují postavy i z prvního dílu, což je super. Tento díl me bavil o něco méně, ale i tak byl povedený.

12.02.2021 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kniha od které jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji za pouhý jeden den. Skvěle napsané a už teď vím, že to je moje neoblíbenější autorka a teď jdu na další díly. :)

11.02.2021 5 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Kniha mi přišla ze začátku docela zdlouhavá a děj mě nebavil, ale pak mě to chytlo až po nějakých 200 stran mě bavila. Byla milá, hezky napsaná a taky romantická. To je moje. :)

10.02.2021 4 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Skvěle napsané, je i o tom seriál na netflixu Virgin River, ale kniha je skvěle napsaná. Nádhera! :)

05.02.2021 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Příběh se mi moc líbil a určitě si přečtu i další díly. :)

31.01.2021 5 z 5