Miška935 Miška935 komentáře u knih

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Kniha se mi nesmírně líbila, byla ctiva a kapitoly krátké. Ikdyz bych řekla, ze to je čtení pro mladé, tak tady mi to nevadilo a hltala jsem každou stranu.

06.03.2022 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tato kniha se mi velice líbila, v půlce knihy jsem si byla jistá ze to udělala ta osoba, ale ze se to ještě zkomplikuje více, to jsem nečekala.

26.02.2022 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Za me velmi povedena kniha, je to taková fajn oddychovka, která me neskutečně bavila. Rozhodne si přečtu další díly.

20.02.2022 5 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Tohle byla za me super kniha, příběh to mělo taky nejaky, uvidíme jak se to vyvine dále. To ze byl sex snad na každé stránce mi vůbec nevadilo a dost me tato kniha bavila.

19.02.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Tahle kniha je dokonalá a tajemství havranů začíná byt docela dost zajimave, ikdyz se odhalila jen část a ne všechno. Nutně potřebuji a doufám, ze bude další díl.

13.02.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Luxus kniha, moc jsem si to užila :) vtipná kniha a hlavně i romantická. :)

24.01.2022 5 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Tohle byl fakt silný příběh a hned ze začátku jsem měla i slzy v očích. Polky opravdu umí psát knihy, protože to je příběh co opravdu stojí za to si ho přečíst. A ten konec to bylo úplně o nervy…doufám v další díl :)

21.01.2022 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Příběh se mi opravdu líbil. Jsem zvědavá na další díly. :)

08.01.2022 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Za me kniha, kterou bych nikdy nemusela číst. Kniha pro me byla dost zvláštní a vůbec jsem se do ni nemohla zacist. Na této knize je snad nejlepší postelové scény, ty jsou totiž popsány dokonale. Dost mi vadilo i jméno, v jedné větě se psalo Massimo a hned na to v druhé větě zase Černý…

29.12.2021 1 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Jako vůbec tato kniha nebyla špatná, prave naopak. Hrozne moc me bavila a příběh se autorce opravdu povedl. Ještě jsem nic od této autorky necetla, tak určitě přečtu další knihy.

27.12.2021 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Začátek knihy byl pro me opravdu nudný a často jsem se do knihy musela nutit. V polovině knihy už to bylo lepší a lepší, ale furt mi tu chybí nejaky wow efekt. Ale jako rozhodne me zajímá co je v dalším díle, dost síleně to skončilo.

22.12.2021 4 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Celá kniha mě nesmírně bavila a hltala jsem každé slovo. Opravdu nádherně napsaná kniha. :)

16.12.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Obalka knihy je naprosto kouzelná a příběh v knize je nádherný a taky velice ctivy. Už teď se těším na další díl.

27.11.2021 5 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Milé, krásné a jsem dokonale naladěna na Vánoce. :) Víc takových knížek :)

23.11.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Ja nevím, ale me se tato kniha velice líbila. Je to takové oddechove čtení a na podzimní večery ideální :)

30.10.2021 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Hodně dobře napsaný příběh, který vtáhl do děje. Určitě si přečtu celou sérii, tohle mě vážně moc bavilo. :)

17.10.2021 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Za me dost dobra kniha, život hvězdy určitě není jednoduchý. Moc dobre napsána kniha, která me moc bavila.

26.09.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tohle bylo jedno velké WOW! Taková krása, romantika. A taky na to šli pomalu, ne jak v ostatních knihách. Četlo se to jedna báseň, usmívala jsem se u toho. :)

16.09.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Já která miluji erotické romány, toho sexu tam bylo na mě až moc. A dost často jsem i ty stránky o sexu i přeskakovala. Příběh byl, ale čtivý a četlo se to samo. Další díl si přečtu, protože ten konec skončil tak, že musíte si přečíst další díl. :D

25.08.2021 3 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Chytlava, ctiva od začátku až do konce. Velice nadherna kniha. Sice příběh je takový klasicky, ale i přesto nádherný :)

05.08.2021 5 z 5