Miška935 Miška935 komentáře u knih

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Za me dost dobra kniha, život hvězdy určitě není jednoduchý. Moc dobre napsána kniha, která me moc bavila.

26.09.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tohle bylo jedno velké WOW! Taková krása, romantika. A taky na to šli pomalu, ne jak v ostatních knihách. Četlo se to jedna báseň, usmívala jsem se u toho. :)

16.09.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Já která miluji erotické romány, toho sexu tam bylo na mě až moc. A dost často jsem i ty stránky o sexu i přeskakovala. Příběh byl, ale čtivý a četlo se to samo. Další díl si přečtu, protože ten konec skončil tak, že musíte si přečíst další díl. :D

25.08.2021 3 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Chytlava, ctiva od začátku až do konce. Velice nadherna kniha. Sice příběh je takový klasicky, ale i přesto nádherný :)

05.08.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Začátek této knihy byl pro mě dost nudný a měla jsem nutkání knihu odložit, ale nakonec jsem to neudělala a dočetla jsem ji dokonce, protože v polovině knihy se to už rozjelo a docela se mi to líbilo. Za mě zatím tato série je taková jiná, více nudnější, ale sérii rozhodně dočtu a jsem zvědavá na další díl. :)

30.07.2021 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Prvních 130 stran bylo dost trapných a ujetych, ale je pravda, ze jsem se i dost nasmala. Ale potom se to uz dalo a dost se mi to i líbilo. Kniha je velice ctiva a taky oddechova. zkratka na letní večer jako dělaná, protože se u ni nemusí přemýšlet.

27.07.2021 4 z 5

Pohlednice z Itálie Pohlednice z Itálie Alex Brown

Mě se to hodně líbilo, začátek trosku zdlouhavý, ale příběh byl skvělý, poutavý. Minulost a přítomnost je skvělá. :) Rozhodně bych ráda další její příběh.

11.07.2021 5 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Dost mě tato kniha chytla. Příběh o rakovině byl smutný a už teď jsem zvědavá co je v dalších dílech.

05.07.2021 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Moje první kniha od této autorky a hned si mé srdce získala. :) Skvělá kniha

28.06.2021 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tohle lze říct jedním slovem a to nádhera! Akorát jako takto utknout konec mi nepřijde fér a rada bych pokračování :)

27.06.2021 5 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Na to, že se kniha označuje vánoční příběh, tak teda vůbec žádná vánoční atmosféra. Serena byla hodně organizovaná a Jean Luc ten byl pravý opak. Ale i tak se mi příběh líbil, vlastně se to odehrávalo v jednom dni a trochu druhého dne. Nemá to moc stran, takže to byla oddechovka na jeden večer. :)

20.06.2021 3 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

Tak tohle byla pořádná nálož dramatu. Tento příběh mě úplně pohltil a bylo to skvělé, takový malý návrat do minulosti. Skvěle napsaná kniha. Ikdyž to bylo ukončeno, tak chci další knihu! :))))

17.06.2021 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Kniha se mi moc líbila, nemohla jsem přestat číst! Postavy, příběh za mě všechno dokonalé.

10.06.2021 5 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Rozhodně lepší, než kniha Navždycky! :) Měla jsem to rychle přečtené, docela mě i bavila. A taky konečně kniha nebyla z tak tvrdého materiálu jako první kniha, takže velké plus. Ze začátku příběh zdlouhavý, ale potom už to šlo jako po másle.

06.06.2021 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Já se do této knihy přímo zamilovala, děj byl dokonalý. Místy vtipná kniha, ale ten konec ten byl dokonalý, že mi ukápla i slza. Další skvělá kniha od ní a těším se na její další knihu až si přečtu. :)

03.06.2021 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Tak tohle byla doslova jízda, tak nádhernou knihu jsem snad ještě nečetla. Byli chvíle kdy mě rozesmála, ale taky rozesmutnila. A na konci jsem se konečně dočkala toho co jsem si už říkala na začátku knihy, krása. :)

29.05.2021 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Tohle bylo daleko lepší, než první díl. Daleko lepší příběh, než v prvním díle. Jedním slovem wow, už teď se těším na poslední knihu. :)

16.05.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Tohle je taková lahůdka na jeden večer, opravdu jsem to přečetla za dnešní večer. Jelikož je to série, řekla bych ze to mohla vydat do jedné knihy když jedna kniha má tak malo stran. Příběh se mi líbil a neprestavala jsem číst, sice ze začátku mi to přišlo docela nuda a dělalo mi problem se do této knihy zacist. Akorát bych cekala více rozvinutí děje. Takže za me takový prumer

15.05.2021 3 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tohle byla fakt nádherná kniha, ono se to možná zdá, ale stránky minuly tak rychle až jsem byla na konci. Zaslouží si plný počet hvězdiček. Příběh Vás úplně pohltil. Sice jsem od knihy moc neočekávala, protože na začátku mi přišla taková nijaká, ale potom se to změnilo a nemám ten pocit, že má tak velké hodnocení.

15.05.2021 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Jako opravdu tohle je kniha na oddychové čtení, pro mě to nebylo zas až tak hrozné, zasmála jsem se tomu. Ale myslím si, že autorka nevěděla moc o čem psát, proto tam byli v některých částech totální bludy co se ani v realitě nestane. :D Příběh klasický, předvídatelný, konec taky. Pro dívky na základní škole kniha super, pro nás starší ročníky už to tak super nepřijde.

09.05.2021 3 z 5