Inferno

Sofie si není jistá, co vlastně k Nicolimu cítí. O to víc ji to táhne k Lucovi, jenž jí podle všeho rozumí. A když Sofie odhalí tajemství vlastní rodiny, upne se právě k staršímu z bratrů. Dokáže jí ale Luca skutečně pomoct? Nebo se postaví na stranu své rodiny? Sofii se obrátil život vzhůru nohama a nyní je odhodlaná vše napravit. Jenže Nicoli Falcone, na nějž se Sofie snaží zapomenout, se jí nechce vzdát – Sofie však pro útěchu svírá nůž jeho bratra. Křehký mír brzy naruší příchod dalšího mafiánského klanu a Sofie, již její srdce táhne jinam než její krev, se propadá stále hlouběji do temnoty podsvětí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344259/big_inferno-OBT-344259.jpg 4.5408

Krev za krev 2.

Romány, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Baronet

Inferno, 2016

Kniha Inferno

Kristy.Seb

Vždycky máme budoucnost.

Jeden dobrý skutek nezastíní tisíc špatných.

Nebezpečná je pravda vyřčená dříve, než přijde její čas.

Nemůžeš něco pohřbít, když to budeš pořád vytahovat na světlo.

Bolest je časem snesitelnější ne proto, že se utiší nebo polevi, ale protože si na ní zvykneš.

Příjmi bolest. Neboj se jí. Nech ji, ať te zaplní. Využij ji jako palivo, které tě požene dál.

Příběh se velmi zajímavě vybarvil. Čte se to samo. Skvělý příběh!

Fidibus
05.12.2021

(+ SPOILER) Vow, to se nám to tedy rozjelo! Zajímavá zápletka, kdy Sof objevuje víc o své rodině a zároveň se dostává doprostřed války dvou mafiánských rodin. Do toho se snaží vyrovnat se svými city. Zůstává sama, zhroucená a řeší, jak se zachránit... Ano, občas jedná unáhleně, ale kdo by na jejím místě nechtěl žít zas normálně.
"V tom jediném zlomku vteřiny jsem pochopila, že jsem udělala obrovskou chybu, za kterou dnes všichni zaplatíme."
Důležitá je postava Millie, která je občas praštěná, ale jinak obětavá kamarádka. No a Luke a Niko...

katkavasik2908
01.11.2021

Druhý díl byl mnohem lepší. Plný zvratů a překvapení. Doporučuji! :)

Nikusha
07.09.2021

Kuurde já být Sofií, tak je tam svedu všecky :D Rozhádané mafiánské rodiny, nečekané zápletky a do žhava rozpálený Luca ;) Třetí díl je samozřejmostí.

NikolaSkop
02.08.2021

(+ SPOILER) Ach bože!!! To že se Sofie ,,zamiluje,, do Lucy mě vážně překvapilo!!! .. Příště bych si měla předem přečíst anotaci žj ? Abych se nedivila .. Každopádně příběh mě moc baví a zápletka je taky fajn. :) Sem zvědavá na konec serie . :)

Malíček
14.07.2021

Druhý díl série Krev za krev mě rozhodně nezklamal, naopak jsem si ho možná užila ještě o něco víc než díl první.
Místy mě malinko štvala rozhodnutí Sofie, ale naprosto jsem si zamilovala Lucu.
Opět musím negativně hodnotit zpracování obálky, ale na druhou stranu to rozhodně vyrovnává příběh samotný.
Styl psaní autorky mi velmi vyhovuje a tematika mafie mi přijde čím dál tím víc zajímavější.

Miška935
13.03.2021

Tohle byl ještě lepší díl než první. Tolik emocí v knize a taky takový šok v dejove linii. A jdu pokračovat ve čtení třetího dílu.

Alnima
08.02.2021

Napínavé pokračování plně zvratů.

Jane utíká
Jane utíká