Inferno

Sofie si není jistá, co vlastně k Nicolimu cítí. O to víc ji to táhne k Lucovi, jenž jí podle všeho rozumí. A když Sofie odhalí tajemství vlastní rodiny, upne se právě k staršímu z bratrů. Dokáže jí ale Luca skutečně pomoct? Nebo se postaví na stranu své rodiny? Sofii se obrátil život vzhůru nohama a nyní je odhodlaná vše napravit. Jenže Nicoli Falcone, na nějž se Sofie snaží zapomenout, se jí nechce vzdát – Sofie však pro útěchu svírá nůž jeho bratra. Křehký mír brzy naruší příchod dalšího mafiánského klanu a Sofie, již její srdce táhne jinam než její krev, se propadá stále hlouběji do temnoty podsvětí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344259/inferno-OBT-344259.jpg 4.4350

Krev za krev 2.

Romány, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Baronet

Inferno, 2016

Kniha Inferno

Miška935

Tohle byl ještě lepší díl než první. Tolik emocí v knize a taky takový šok v dejove linii. A jdu pokračovat ve čtení třetího dílu.

Alnima

Napínavé pokračování plně zvratů.

Calwen89

Tady začíná přituhovat, druhý díl je lepší než první a zápletka se prohlubuje. Už od prvního dílu jsem měla slabost pro Luca, takže si jejich společné pošťuchování užívám. Autorka dokázala bravurně zasadit milostný příběh do naprosto neromantického prostředí a za to jí patří můj obdiv. Působí to reálně, nepřeslazeně a zároveň to plní svůj účel.

Adriana21

Ano, ano, amo, já se do téhle série zamilovala :) Tento díl byl ještě lepší než první. Bylo tu více akce a napětí. Luca je prostě úžasný, ovšem Nicova postava se začíná značně měnit. Sice se mi furt Nico zamlouvá, ale LUCA je prostě LUCA :D

adela_02

Celá série je úžasná! Upřímně moje nejoblíbenější postava je Luca. Příběh přímo hltám. Je jasné, že tuto knihu si snad každý zamiluje!

Viva98
15.11.2020

Kniha mě opravdu překvapila. První díl byl...hezký, ale nějak zvlášť mě nezaujal. V prvním díle jsem nedokázala pochopit romantickou linku, prostě mi do příběhu nezapadla. Ale druhý díl byl bomba. Samá akce, zvraty, jedno překvapení za druhým. A taky šokující zvrat v oné romantické lince, který mě opravdu mile překvapil. Druhý díl mě opravdu bavil a nemohu se dočkat, až si předčtu ten závěrečný.

vivalamuff
15.10.2020

Ještě lepší než první díl. Obvykle to bývá naopak, ale v tomhle případě to neplatí. Víc akce, více zvratů a několik dalších překvapení.

Toledo
08.10.2020

Opět jízda, stejně jako první díl. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

Jane utíká
Jane utíká