Inferno

Inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344259/bmid_inferno-OBT-344259.jpg 4 467 81

Krev za krev série

Sofie si není jistá, co vlastně k Nicolimu cítí. O to víc ji to táhne k Lucovi, jenž jí podle všeho rozumí. A když Sofie odhalí tajemství vlastní rodiny, upne se právě k staršímu z bratrů. Dokáže jí ale Luca skutečně pomoct? Nebo se postaví na stranu své rodiny? Sofii se obrátil život vzhůru nohama a nyní je odhodlaná vše napravit. Jenže Nicoli Falcone, na nějž se Sofie snaží zapomenout, se jí nechce vzdát – Sofie však pro útěchu svírá nůž jeho bratra. Křehký mír brzy naruší příchod dalšího mafiánského klanu a Sofie, již její srdce táhne jinam než její krev, se propadá stále hlouběji do temnoty podsvětí…... celý text

Romány Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Baronet

Inferno , 2016

AniDi
22.08.2018 5 z 5

Vážně super, přečteno za jedno odpoledne. Hrozně se mi líbí vztah Sof a Lucy a kam to směřuje...

Janika2013
30.07.2018 5 z 5

Pániii, dvojka teda byla dvakrát víc. 2x víc napětí, akce, zvratů i 2x víc romantiky, za což jsem byla vděčná. Nechápu, jak se to do té knížky všechny vešlo, ale překvapilo mě to. Nemyslím si, že by tenhle díl byl úplně lepší než jednička, trošičku mě mrzela ta hlavní událost skoro u konce, ale rozhodně bylo Inferno drsnější a upřímně mnohem realističtější než Vendeta, když jsme u mafie. Přečetla jsem za 2 dny, což se mi ještě nikdy nepovedlo, ale od tohohle se nedá odtrhnout, prostě musíte vědět, jak to dopadne! Jinak sarkasmu není nikdy dost a Luca... to je kapitola sama pro sebe :D. V tomhle ohledu mě autorka rozhodně nezklamala, Luca 4ever!!!

Terr_y
18.06.2018 5 z 5

Druhý díl super, ta zápletka se mi moc líbí a jsem natěšená na poslední díl kdy se dozvíme jak to se Sof bude dál! .)

oolinkaa
03.06.2018 3 z 5

Už to nebylo tak čtivé jako první díl, ale posledních cca 60stran se to rozjelo a zase mě to bavilo. Určitě se těším na 3.dil, takhle člověk neví, jak to vše dopadne :)

vivalamuff
02.06.2018 5 z 5

Kniha podle mého gusta. Tento díl byl o malinko lepší než předchozí. Je tam více akce a napětí. Hlavně ten závěr!!! Málem jsem se vrátila ke svému dětskému zlozvyku okusování nehtů, jak to bylo napínavé :-D Věk hrdinů mi nepřekáží a ani v tom nevidím překážku. Domnívám se, že pokud se děti narodí do takových rodin, nemají na růžích ustláno a jsou vtáhnutí do jejich temného světa, ať už chtějí nebo ne.
Velký respekt patří slečně spisovatelce. Jsem ráda, že přibývá tolik skvělých mladých autorů.
PS: Kdybych mohla, dám víc jak pět hvězdiček, takhle se "jen" pustím do dalšího dílu :-)

anishta
23.05.2018 5 z 5

Tak to byla jízda, napínavé, čtivé, rozhodně ještě trochu drsnější než první díl, takže asi co se týče mafie i uvěřitelnější... Na konci mi i slza ukápla a chápala jsem bolest a smutek, které Sophie prožívala... Rozhodně stojí za to si celou sérii přečíst a těším se na další díl... P.S. LUCA!!! ♥

ketvin
09.05.2018 4 z 5

Díl byl určitě lepší, než první, ale opět - fakt mi vadí věk hrdinky a vlastně i kluků mafiánů, prostě jsou všichni moc mladí, stačilo přidat 3 roky všem a bylo by... Místo střední vejška, místo brigády prostě práce - dospělí lidé a ne -"zabíjející se děti".

ALE kniha se mi líbila, měla akci, Luca a spoustu událostí, dojemných chvil, napínavých momentů...

Abnička
09.05.2018 4 z 5

Druhá kniza ze série Krev za krev je určitě o dost zajímavější než první díl.
Ale čekala jsem do půlky knihy, než se kniha rozjela » opravdu to trvalo dlouho. Ale od půlky jsem knihu přečetla jedím dechem.
__
Doporučuji nenáročným čtenářům, kniha vás zabaví, ale zase takový trhák to není. Proto 4 hvězdičky.
Co se ale autorce moc povedlo je 3.kniha nesoucí název „Mafiosa”.

tessinaknihovna
08.04.2018 3 z 5

Druhý díl této knižní série ve mně zanechal smíšené pocity. Opět jsem se horkotěžko dostávala přes začátek, ale v půlce se to rozjelo a já dočetla na jeden zátah! Přesto mám pocit, že celý příběh působil naivně a dětinsky a zároveň byl velmi strhující. Přemíra sarkasmu sice pobavila, ale možná byla trošku na škodu, stejně tak opakující se myšlenky. Takže chápete mé smíšené pocity... Jako oddechovku a napínavou romanťárnu doporučuji.
P. S. : Luca je top!!!!

Lenka40
08.04.2018 5 z 5

Tak druhý díl Inferno ze série Krev za krev byl ještě lepší než Vendeta . Bylo to akčnější,citové vztahy zamotanější a hlavně ty zvraty ,které nám autorka této série v druhém díle přichystala byly úžasné. Už se nemůžu dočkat posledního dílu Mafiosa , který má vyjít příští týden .

kalinkacz
02.04.2018 4 z 5

Uf, první díl byl skvělý a tak nasazená laťka byla fakt mega vysoko... Kdo by čekal, že to vyjde... Jo, vyšlo to! U mnoha sérií je druhý díl nudný, vycpávkový a předvídatelný... Tak tady to vyšlo... Oproti prvnímu dílu tu bylo mnohem více vášně a akce... Šokující zvraty a závěr dílu byly tak nečekané.... Hltala jsem strany a nechtěla, aby byl konec... No, však je taky pravda, že ke třetímu dílu jsem se dostala velice brzy po dočtení tohoto...

jani.ruzicko
01.04.2018 5 z 5

Druhý díl se rozjíždí ještě více! =) Teď už můžu říct, že se přikláním spíš k odvážnosti Sofie než k její naivitě a už to hlavně i dává smysl. Opět se setkáváme s napětím a akcí, tento díl je i trochu více svižnější, do podsvětí zabředáváme trochu hlouběji. Opět mě příběh pohltil, že vlastně ani nevím, jestli jsem šla spát nebo jsem jen celou noc četla ;o) Lucovi jsem fandila už v prvním díle a jsem vážně ráda, že mě nezklamal! Rozhodně doporučuji k přečtení a jdu na poslední díl. =)

TerkaM
19.03.2018 4 z 5

Bylo to vážně parádní čtení! Rozhodně mě to bavilo víc než první díl, o tom nemůže být pochyb, i když mě tedy mrzí, že pořádně se to rozjelo skoro až v polovině, tedy podle mého názoru. (A jako fanoušek páru Sofii a Lucy nemůžu být ani víc nadšená!)

Mám po přečtení tohoto dílu takový hrozně dobrý pocit. Takový ten zadostiučinění pocit, že jsem nad touto sérií nezlomila hůl a že jsem si ji asi doopravdy zamilovala jako mnoho dalších lidí přede mnou. Přesto dávám druhému dílu také čtyři hvězdičky, ale pevně věřím v to, že závěrečnému dílu dám s radostí plný počet hvězd. :)

Blaufik
05.03.2018 5 z 5

Rozhodně se jedná o knihu, která je směsicí vzrušení, romantiky, spousty krve a horkých hlav. A také odkrytých tajemství, které vás rozhodně šokují! Já sama jsem se od knihy nedokázala odtrhnout a byla jsem velice ráda, že závěrečný díl již vlastním, a tak nemusím čekat na jeho vydání.

milunka21
05.03.2018 5 z 5

Tisíckrát lepší než první díl. :-)

anetka.repova
02.03.2018 5 z 5

Druhý díl byl, daleko lepší než ten první. Bylo mi líto jedné události, která se tam stala. Nesmím jmenovat, jinak by to byl spoiler. I přes tuto událost jsem se přenesla a nepřestala jsem ani na okamžik číst. Děj mě natolik pohltil, že jsem doslova nevnímala okolní prostředí. Při čtení jsem měla neskutečně moc pocitů a hlavně mě polévalo horko.

V druhém díle jsem si oblíbila Lucu, byl jiný než jeho rodina, ale nedával to hned od začátku znát. Zato jsem začala nenávidět strýčka Jacka.
No uvidíme co nám přinese poslední díl.
Už teď se na něho velice těším.

Tohle si musíte rozhodně přečíst!

malazluta
01.03.2018 3 z 5

Druhý díl je oproti prvnímu již poněkud svižnější, děj dostal konečně spád a navíc, kdo by si nezamiloval Lucu:-)

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

zuzikis
14.02.2018 5 z 5

Pokud jsem si myslela, že první díl byl šokující, tak druhý díl jí hodně, opravdu hodně předčil. Děj se vyhrocuje, některé postavy ztrácí na lesku a vyplouvají na povrch lži a vypočítavost Nicoliho. Líbí se mi vykreslení postav a ta reálnost postav mě až šokovala.

ivedoo
09.02.2018 5 z 5

Druhý díl byl mnohem strhující než ten 1., měla jsem ho ihned přečtený. Luca jsem si ihned zamilovala :D Má takovou starou romantickou duši. Nico je strašný lhář a je vypočítavý. :D Ale každý, ať si fandí komu chce, u mě to je jasné :D Naprosto skvělá knížka, kdybych mohla, tak dám více jak 5 hvězd.

láska smrt italská mafie

Catherine Doyle