Vendeta

Pro Sofii to mělo být jen další léto v Cedar Hill, kde pracuje v rodinném bistru a vídá se s kamarádkou Millie. Jenže potom se do opuštěného sídla nastěhuje italská rodina s pěti přitažlivými bratry. Jednomu z nich Sofie nedokáže odolat – a varovných znamení si nevšímá. Proč má Nicoli pořád odřené klouby na rukou? Proč s sebou všude nosí vystřelovací nůž s vyřezávanou rukojetí? A proč jí jeho arogantní a nesnesitelný bratr Luca nechce dovolit, aby se s ním vídala? Brzy začnou tajemství rodiny vycházet na světlo a Sofie tak nedobrovolně odhalí i palčivou pravdu o vlastní rodině. Náhle se ocitá ve válce dvou dynastií a brzy si bude muset vybrat, zda dá přednost loajalitě, nebo lásce. A až se tak stane, nic nebude jako dřív – protože v tomhle temném světě je čest to jediné, co stojí mezi životem a smrtí. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344257/vendeta-gAT-344257.jpg 447

Krev za krev (1.)

Vendetta (2015)

Romány, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Baronet

JanaJane

Příliš vleklý děj.

Klára16

Kniha se mi velmi líbila, jediné co bych vytkla je věk postav... Pro mně by to bylo zajímavější, kdyby byly postavy starší :)

Samira

Ač jsem se těšila, musím po přečtení knihu označit za obrovské, obrovské překvapení.
Vím, že jde pouze o rozjezdový díl, přesto však přinesl mnoho zvratů a děje, který by se s přehledem vešel do delší knihy.
Inspirace dílem Romeo a Julie je patrná, avšak ne doslovná a právě vlastní pravidla, knihu dělají tak zábavnou. Stejně jako druhá inspirace v mafiánském Kmotrovi.
Svěží, místy lehce drsné, vtipné, napínavé, nejednoznačné a přesto žánrové.
Výborné, doporučuji!!!

Kristyna.20

Jsem nadšená! Skvěle napsaná a čtivá kniha. Navíc se mi líbí, jak je Sofie silná a odhodlaná a jen tak se nedá ničím/někým zastrašit. Po dlouhé době moc sympatická hlavní postava. Moc se těším na pokračování. A na závěr si neodpustím... Team Luca :)

mobelka

Doufám,že nastavené tempo zůstane a nespadne.
Vítaná změna od středoškolských témat (jako děj odehrávající se ve škole, školním prostředí atd)...

DariDerek

naprosto skvělé, já nemám slov. Falconeovi + Roaylové - tohle je just perfect!

mmmisulka.r

No za mě je to jasné, další skvělá série. Falconeovi dýchají chlapcům Royalovým slušně na paty!
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček.

EvaSupovic

Super, hodně zamotané a rozhodně jsem některé věci nečekala, těším se na pokračování. Jen kdybychom nemusely vždycky tak dlouho čekat :-(

ptavichripkaa

Moc pěkné počtení. Ale teď čekat na další díl. Fandím Lucovi.

Vanessa777

Kniha je čtivá, děj a tajemství Vás nutí číst dál a dál , zostala jsem příjemně překvapená určitými věcmi které jsem jsi myslela že budou tak a ono to bylo úplně jinak. Moc se mi líbila těším se na pokračování :)

Deana19

Potřebuju další díl!!!