Vendeta

Pro Sofii to mělo být jen další léto v Cedar Hill, kde pracuje v rodinném bistru a vídá se s kamarádkou Millie. Jenže potom se do opuštěného sídla nastěhuje italská rodina s pěti přitažlivými bratry. Jednomu z nich Sofie nedokáže odolat – a varovných znamení si nevšímá. Proč má Nicoli pořád odřené klouby na rukou? Proč s sebou ... celý text

Pro Sofii to mělo být jen další léto v Cedar Hill, kde pracuje v rodinném bistru a vídá se s kamarádkou Millie. Jenže potom se do opuštěného sídla nastěhuje italská rodina s pěti přitažlivými bratry. Jednomu z nich Sofie nedokáže odolat – a varovných znamení si nevšímá. Proč má Nicoli pořád odřené klouby na rukou? Proč s sebou všude nosí vystřelovací nůž s vyřezávanou rukojetí? A proč jí jeho arogantní a nesnesitelný bratr Luca nechce dovolit, aby se s ním vídala? Brzy začnou tajemství rodiny vycházet na světlo a Sofie tak nedobrovolně odhalí i palčivou pravdu o vlastní rodině. Náhle se ocitá ve válce dvou dynastií a brzy si bude muset vybrat, zda dá přednost loajalitě, nebo lásce. A až se tak stane, nic nebude jako dřív – protože v tomhle temném světě je čest to jediné, co stojí mezi životem a smrtí. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344257/vendeta-gAT-344257.jpg 447
Série:

Krev za krev (1.)

Originální název:

Vendetta (2015)

Žánr:
Romány, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Přidat komentář
JanaJane
16. srpna

Příliš vleklý děj.

Klára16
14. srpna

Kniha se mi velmi líbila, jediné co bych vytkla je věk postav... Pro mně by to bylo zajímavější, kdyby byly postavy starší :)

Samira
13. srpna

Ač jsem se těšila, musím po přečtení knihu označit za obrovské, obrovské překvapení.
Vím, že jde pouze o rozjezdový díl, přesto však přinesl mnoho zvratů a děje, který by se s přehledem vešel do delší knihy.
Inspirace dílem Romeo a Julie je patrná, avšak ne doslovná a právě vlastní pravidla, knihu dělají tak zábavnou. Stejně jako druhá inspirace v mafiánském Kmotrovi.
Svěží, místy lehce drsné, vtipné, napínavé, nejednoznačné a přesto žánrové.
Výborné, doporučuji!!!

Kristyna.20
12. srpna

Jsem nadšená! Skvěle napsaná a čtivá kniha. Navíc se mi líbí, jak je Sofie silná a odhodlaná a jen tak se nedá ničím/někým zastrašit. Po dlouhé době moc sympatická hlavní postava. Moc se těším na pokračování. A na závěr si neodpustím... Team Luca :)

mobelka
11. srpna

Doufám,že nastavené tempo zůstane a nespadne.
Vítaná změna od středoškolských témat (jako děj odehrávající se ve škole, školním prostředí atd)...

DariDerek
11. srpna

naprosto skvělé, já nemám slov. Falconeovi + Roaylové - tohle je just perfect!

mmmisulka.r
11. srpna

No za mě je to jasné, další skvělá série. Falconeovi dýchají chlapcům Royalovým slušně na paty!
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček.

EvaSupovic
06. srpna

Super, hodně zamotané a rozhodně jsem některé věci nečekala, těším se na pokračování. Jen kdybychom nemusely vždycky tak dlouho čekat :-(

ptavichripkaa
06. srpna

Moc pěkné počtení. Ale teď čekat na další díl. Fandím Lucovi.

Vanessa777
04. srpna

Kniha je čtivá, děj a tajemství Vás nutí číst dál a dál , zostala jsem příjemně překvapená určitými věcmi které jsem jsi myslela že budou tak a ono to bylo úplně jinak. Moc se mi líbila těším se na pokračování :)

Deana19
03. srpna

Potřebuju další díl!!!


Autor a jeho další knihy

Catherine Doyle

Catherine Doyle
irská, 1990

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených6x
v Přečtených44x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených7x
v Knihotéce31x
v Chystám se číst69x
v Chci si koupit14x