Mafiosa

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sofie žije v nebezpečné lži – pod ochranou obávaného mafiánského klanu se snaží vést normální život. Taková přetvářka však nemůže trvat navěky. Její srdce patří muži, jenž má na rukou krev, a Sofie se stává terčem znepřátelené rodiny. Chce se pomstít těm, kteří jí nejvíc ublížili, dokáže za to však zaplatit cenu a stát se mafiánkou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344262/mafiosa-5xK-344262.jpeg 4.6340
Série

Krev za krev 3.

Žánr
Romány, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Baronet
Orig. název

Mafiossa, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (73)

Kniha Mafiosa

Přidat komentář
Pajuška59
27. března

Celá série byla super. Určitě doporučuji.

miguelka13
25. března

Celá série je skvělá a Luco no naprosto mě to dostalo. Škoda, že není další díl.....


Miška935
14. března

Nejlepší zakončení této série. Cela tato série me moc bavila byla naprosto fantastická. Do Luca jsem se asi platonicky zamilovala byl fakt skvělý.

Alnima
08. února

Tento díl na mě moc nezapůsobil. Přišel mi nedomyšlený a nejslabší. Konec se mi už číst nechtěl a fakt jsem se k tomu nutila. To by se asi stávat nemělo. Ale pro mladší generaci bych doporučila.

Calwen89
04. února

Krásné zakončení série. Trilogie se opravdu povedla. Co se konce týče, byl perfektní. Napjetí do poslední stránky, protože nevíte co od autorky můžete očekávat. Určitě se k této sérii v budoucnu ještě vrátím a pokud dojde na nový přebal, získá si i právoplatné misto v mé knihovně.

Adriana21
23. ledna

Tak to tedy byla pecka. Já nechci, aby to skončilo!!! Zase super díl. Luca je prostě miláček. A Nico, tak ten se pro mafii narodil. Byla to jízda. Některé zvraty jsem vůbec nečekala. Trochu mě ale mrzel ten závěr, nemusel být tak rychlý. Škoda, že se kniha neposunula, třeba o pět let, abychom se dozvěděli co dále. Každopádně se s rodinou Falcone loučím s těžkým srdcem.

happy19
22.11.2020

Ultrafamózní triologie♡♡♡
Já ani nedýchala,jaký jsem měla strach ze závěru!
Samozřejmě,že mi ukápla slzička...
Každým dílem vzestupná tendence čtivosti...výborně popsané (re)akce..představivost jela na plné obrátky☆
„LÁSKA je jedinou nadějí tohoto světa.“

Toledo
08.10.2020

Třetí díl a opět plný počet hvězdiček. Tato trilogie mě opravdu vtáhla a všechny knihy jsem přelouskala za dva dny. Skvěle napsané, nešlo se odtrhnout, pořád zde byla nějaká akce, takže je člověk celou dobu v očekávání co přijde a rozhodně se nenudí. Parádní čtení.

1

Doporučujeme

Jane utíká
Jane utíká