Mafiosa

Sofie žije v nebezpečné lži – pod ochranou obávaného mafiánského klanu se snaží vést normální život. Taková přetvářka však nemůže trvat navěky. Její srdce patří muži, jenž má na rukou krev, a Sofie se stává terčem znepřátelené rodiny. Chce se pomstít těm, kteří jí nejvíc ublížili, dokáže za to však zaplatit cenu a stát se mafiánkou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344262/big_mafiosa-5xK-344262.jpeg 4.6392

Krev za krev 3.

Romány, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Baronet

Mafiossa, 2017

Kniha Mafiosa

Kristy.Seb

Každý život má svou cenu.

Nosíme masky úšklebků a lží, skrývá, co mame pod tváří, tou přetvářkou si uplácíme svět, tisíce úsměvů dokážeme nabízet a zatím uvnitř duše krvácí.

Vše, co se činí z lásky, děje se mimo dobro a zlo.

Je mnohem statečnější milovat, nenávidět je totiž mnohem snazší.

Maska lhostejnosti se nosí snadno, žádá si však vysokou daň.

Musíš se naučit nechat to být. Nemůžeš se věcné ohlížet. Nemůžeme se ohlížet. Jakkoli mocbychom si to přály.

Naprosto skvělá trilogie! Mělo to všechno, co od příběhu očekávám: napětí, lásku, oddanost.
Rozhodně doporučuju přečíst!

KlosKa

Tak jo....to bylo fakt super. Na sérii jsem se chystala dlouho a teď se biju do hlavy.... Proč jsem sakra tak dlouho otálela. Podtrženo, sečteno.... Miluju knihy o mafii. Doufám, že to o mě nevypovídá něco špatného :D ale prostě mě to baví. Sof a Luca byli skvělí a já jsem jim tak fandila. Byly to knihy plné zvratů, překvapení, lásky, přátelství.... Ikdyž se jedná o náctileté hlavní hrdiny, určitě neuděláte přešlap v jakémkoliv věku (pokud máte rádi tento žánr). Doporučuji !!!

Fidibus
10.12.2021

(+ SPOILER) Sofie, stojící mezi dvěma světy a dvěma mafiánskými rodinami, zapletená do lásky dvou mafiánů a řeší kromě své bezpečnosti svou minulost a to, zda se dokáže se zbraní pomstít. Ale ona do toho světa nepatří, i když dokáže zbraní zachránit svou lásku. Ztrácí zbytek rodiny, ale dokáže odejít a nezůstane sama...
Silný, čtivý příběh, kde nikdy není nic jisté, až na lásku a přátelství.
"Šla bych za tebou do temnoty, ale ty se mnou ke světlu kráčet odmítáš."

Nikusha
09.09.2021

(+ SPOILER) Joojo super to bylo. Já teda musím trochu zaspoilerovat, hned jak dal tatík Sofii tu adresu jsem věděla, že to bude Evelin. A jsem ráda, že jsem se nezmýlila, protože to byl krásný závěr. Celá série byla super, fakt jsem si to užila a doporučuju čtenářkám.

Malíček
14.07.2021

Skvěle zakončená série! Určitě doporučuji všechny díly a tento třetí se mi líbil asi nejvíc.
Můj oblíbenec Luca se vybarvil a já si ho zamilovala ještě víc. Sofie mi přišla mnohem odvážnější než v předchozích dílech a jsem ráda, že autorka dokázala postavy posunout na trochu jinou úroveň.

Pajuška59
27.03.2021

Celá série byla super. Určitě doporučuji.

miguelka13
25.03.2021

Celá série je skvělá a Luco no naprosto mě to dostalo. Škoda, že není další díl.....

Miška935
14.03.2021

Nejlepší zakončení této série. Cela tato série me moc bavila byla naprosto fantastická. Do Luca jsem se asi platonicky zamilovala byl fakt skvělý.

Jane utíká
Jane utíká