Mishell14 Mishell14 komentáře u knih

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Nechtěla jsem knihy srovnávat ( Ta předemnou) ale bohužel jsem se tomu neubránila. Tahle kniha v porovnání s první byla jeden velký ZMATEK který mě poté už neskutečně štval než aby vtáhl do děje. Autor má jediné plus a to že kapitoly byly krátké bohužel jsem nečetla proto, že by mě dej uchvátil a hltala každou stránku ale proto abych tuhle knihu už mohla zase zpět odložit do knihovny.

29.01.2019 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha na mne působila dojmem, že autorka hrozně moc chtěla, aby své čtenáře vystrašila. Přitom mě ty strašidelné pasáže přišly spíš k pobavení. Kniha se ale četla dobře nemohu říct, že by mě nudila, ale čekala jsem od toho víc. Hold je někdy označení bestseller spíše k ublížení, než k užitku.

29.12.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Detektivka která je taková nemastná neslaná. Sice se kniha chtěla tvářit jako psychothriler no já z ní měla akorát hlavu jak pátrací balón. :D Co oceňuji a miluji je postava Bexterové na kterou se těším v pokračování loutkář.3/5*

20.06.2018 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Od autorky rozhodně lepší dílo,než dívka ve vlaku. Jediné čím ubírám jednu hvězdu je fakt,že tam je moc postav a člověk se ze začátku opravdu ztrácí. Autorka opravdu popustila uzdu své fantazii a procítěnost postav skvělá ale konec rychlý a trochu odfláklý. Nicméně jsem ráda,že si to u mne autorka vylepšila. A dost by se mi líbilo filmové zpracování.

10.06.2018 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Jedna z nejkrásnějších knih co jsem kdy četla. Humorné a nádherné nedá se říct smutné,protože i když mi slza několikrát ukápla k té nádheře celého příběhu to prostě patřilo. :)

21.05.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Přiznám se,že mi.trvalo trochu déle,než jsem se do knihy začetla,ale Jojo ani tentokrát nezklamala. Sice milostný příběh mi byl předem jasný hlavní hrdinka příběhu mne dostala. 4/5*

31.01.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Skvělé skvělé a zase jenom skvělé. Těším se na filmovou adaptaci. Kniha byla napínavá jako kšandy a na konci jsem koukala jako puk :)

03.01.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha kdy se každý dospělý vzpomene na svoje dětství svět ve kterém žil,než ho dohnal ten reálný přestane být na chvíli "vážný člověk." a je zase to šťastné zvídavé dítko :)

29.08.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná kniha která mne dojla a potěšila

13.09.2016 5 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Nejlepší kniha z celé série, ale bohužel taky jedna z nejsmutnějších. Nicméně finále celé série mělo opravdu spád a skončilo to pro mě krásně takže na celou sérii budu vzpomínat v tom nejhezčím :)

03.01.2016 5 z 5

Má rodina a jiná zemětřesení Má rodina a jiná zemětřesení Ivan Kraus

Super kniha dobře jsem se u ní bavila :)

28.07.2015 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Nejlepší kniha roku 2013 pro mě. Jelikož také mám nějaké zdravotní problémy, ne tak velké jako August, ale i tak mi to mé okolí neusnadňovalo. Do Augusta jsem se vcítila, a přečetla knihu jedním dechem pro mě opravdu srdcová záležitost. Dokonalá kniha a musím říct, že by i někteří lidé mohli pochopit, že i lidé s problémama mají nátok na život a radost.

11.09.2014 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Krásná kniha která vás zavede přesně do světa ve kterém by chtěl každý žít. Autorka má a měla na tehdejší dobu před 15 lety rozvitou fantazii a to se ji vyplatilo, nejenže dokázala, že z celku normální ba i chudé ženy se může skoro přes noc stát uznávaná a bohatá žena která si splnila svůj sen. Je krásné jak se Harry a ostatní vyvíjí. za mě rozhodně 5*

06.07.2014 5 z 5

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

Robin a Strike mě neskutečně baví. Případ byl za mě trochu slabší hlavně jeho vyřešení,ale i tak to bylo úžasný čtení. Jinak by jsem přes 1000 stran nedala za 9 dní. Co už mě trochu unavuje je to, jak dvojice kolem sebe neustále krouží. Ale, kdo si počká, ten se dočká tedy snad. Doufám, že sedmý díl se přeloží co nejdřív.

19.02.2024 4 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

(SPOILER) Konečný díl téhle triologie mě mile překvapil. I když bylo už trochu únavné číst pořád dokola,jak jeden chce k tomu druhému se vrátit ale druhý stále odmítá,dávám velký plus za to,že to nebylo tak toxické,jak jsem čekala po druhém díle. Velké plus má u mě i to,že půlka knihy je věnována těhotenství a následně miminku. Že to nebylo jen v závěrečném epilogu. Zvratů tam na můj vkus bylo až příliš,ale konec knihy stál za to.

01.11.2023 4 z 5

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

(SPOILER) Mrzí mě,že v těhle žánrech se trable s láskou řeší nevérou,už zkrátka asi nejsem cílová skupina,ale ten konec zkrátka celou knihu pohřbil. Chápu,že je to triologie a autorka nejspíš chtěla co nejvíc zvratů,aby si lidi koupili třetí díl,půodně jsem si ani druhý díl koupit nechtěla první mi přišel dost uzavřený,ale jelikož mě nadchnul film a chtěla jsem vědět,co mě tak nějak čeká v pokračování... Ale čeho je moc toho je příliš,a nevím jestli to třetí kniha zachrání.

15.10.2023 2 z 5

Daniel je naprosto úžasný,chci říct,že má určitě nějaké chyby,jako každý z nás,ale ta jeho dobrosrdečnost a láska k tomuhle ne vždy lehkému světu a životu celkově přímo sálala z každé stránky. Vystřídali se u mě při čtení všechny emoce a co nejvíc,že jsem se do Daniela zamilovala ještě víc,než předtím. Možná,bych uvítala více Kapitol o něm samotném,cesty k herectví,dabingu atd. Ale toho se možná dočkám příště,doufám,že tohle není první a poslední kniha od něj. :)

13.10.2022 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Trochu mi trvalo se do knížky začít. Na to u Jojo nejsem moc zvyklá. Postavy mi lezly na nervy ale nakonec jsem si k příběhu našla cestu. :)

19.11.2020 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Přiznávám, knihu jsem si koupila pouze ze zvědavosti, jestli opravdu je ten povyk kolem díla zasloužený. Co se týče příběhu, bylo to v podstatě to samé dokola. Tessa mě rozčilovala, že si ani jednou neuměla dupnout, a skoro pokaždé skončila v slzách. Knize se ale nedá upřít to, jak je to čtivé a nedá se od toho odtrhnout. Víc by mě ale knížka zaujala, kdyby byla od začátku vyprávěna postavou Hardina.

01.10.2020 3 z 5

Balada o ptácích a hadech Balada o ptácích a hadech Suzanne Collins

Knihu jsem původně chtěla vynechat. Ale naštěstí jsem si ji přeci jen přečetla a je to skvělé! Návrat do Panemu, vidět jak se že Snowa stává chladnokrevný bezcitný člověk. Hvězdičku ubírám za LUCY, protože její osud je vlastně ve hvězdách.

29.09.2020 4 z 5