Vykoupená přehled

Vykoupená
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220477/bmid_skola-noci-vykoupena-06M-220477.jpg 4 453 453

Škola noci série

< 12. díl

Oblíbená fantasy série Škola noci míří do finále! Neferet konečně dosáhla svého a jako nesmrtelná bohyně Temnoty se chce ujmout vlády nad Tulsou a poté nad celou pozemskou říší. Boj proti ní se zdá marný. Jedinou nadějí je Zoey a její vidoucí kámen, který jí propůjčuje moc nad starou magií. Jenomže to by Zoey musela nejprve přijít na to, jak s kamenem správně zacházet – když ho naposledy použila, ublížila svým přátelům a několik nevinných lidí to stálo život. Čas se ale krátí, a dokonce ani sami nesmrtelní nedokážou Neferet vzdorovat. Zachrání Zoey svět?... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Redeemed , 2014


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vykoupená. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (60)

Artep071
16.03.2024 2 z 5

Posledních pár dílů bylo v podstatě utrpení. Táhlo se to a takový nesmyslný guláš jsem už dlouho nečetla. Zápletky nesmyslné a velice jednoduché. Charaktery plytké, vztahům jsem ani za mák nevěřila a výsledek" pravá láska je v podstatě nahraditelná"! Jsem zklamaná.

Hatshepsut
25.10.2023 5 z 5

Upíři série zcela jinak, než jsme zvyklí. A poslední díl byl přesně takový jaký má být. Dojemný, napínavý a hlavně, jak by ne, šťastný! Zo a její parta přátel mi budou chybět.


KatnissLavender
06.10.2023 4 z 5

Tak je to tady... Celou dobu jsem byla zvědavá, jak série skončí, jak to všechno dopadne a jestli to bude stát za to. Musím přiznat, že začátek knihy mne moc nebavil a těšila jsem se, až dostanou prostor jiné postavy, než Neferet. Dočkala jsem se a pak už jsem jen s radostí četla a užívala si velmi povedené zakončení celé série. Školu noci mohu s klidným srdcem doporučit. V mnoha věcech mne tato série velmi mile překvapila i přiměla k zamyšlení. Pokud hledáte originální upířinu s prvky pravé magie, neváhejte... PS: Dá se číst i když už dávno nejste cílová skupina... ;)

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Vykoupená v seznamech

v Právě čtených9x
v Přečtených858x
ve Čtenářské výzvě22x
v Doporučených36x
v Knihotéce324x
v Chystám se číst231x
v Chci si koupit124x
v dalších seznamech4x

Štítky knihy

upíři

Autoři knihy

Kristin Cast
americká, 1986
P. C. Cast (p)
americká, 1960