Nadělení: Příběhy kluka ze zámku přehled

Nadělení: Příběhy kluka ze zámku
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501762/bmid_nadeleni-Ic9-501762.jpg 5 407 407

Příběhy kluka ze zámku. Přál bych si mít život jako z pohádky, řekl jednoho dne herec Daniel Krejčík svému partnerovi a spustil tím řetězec nečekaných událostí. Umět si správně přát je totiž mnohem těžší, než si myslíte, zejména když si nejdřív pořídíte rovnou zámek. Chátrající zámek. Jak vypadá život v záři reflektorů a na zámku? Je to splněné přání? Nebo spíš nadělení? Jaké to je, když sny narazí na realitu, se dočtete v neskutečných příbězích plných vtipu i upřímnosti, které se skutečně staly.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nadělení: Příběhy kluka ze zámku. Přihlašte se a napište ho.

gabriela8704
14.06.2024 5 z 5

Moc jsem od knihy neočekávala, ale předčila vše. Je fajn, že jsou lidé, co ještě vědí za stojí zabojovat. A to beze zbraní! Dobře se četla a je fajn vidět do zákulisí bez hejtru.

Bukina
07.06.2024 5 z 5

Mě to bavilo a to tak,že moc.Dan je upřímný a opravdový člověk, co si na nic nehraje...pokud tedy není v práci.A jak si správně přát se i já osobně učím, zatím bez větších úspěchů, poměrně dlouho.

cornetka
25.04.2024 5 z 5

“Někdy je těžké si masky sundat, protože se bojíme, že pod maskou budeme zranitelní. Ale v té zranitelnosti se skrývá lidská autenticita, opravdovost. A díky ní přece jen stojí za to se na cestu životem vydat bez masek.

Daniel Krejčík nám bez příkras vypráví, jaký byl jeho život na zámku, jak se vlastně s Matějem rozhodli, že koupí zrovna zámek a jak bylo těžké a náročné zámek opravovat a zvelebovat. Oba si nejednou sáhli na dno a přesto se stal zámek jejich domovem.

Vyprávění je často vtipné (nejlepší je historka, jak Dan prvně pekl husu), ale také vážné, když procházeli partnerskou krizí.

Musím říct, že kniha mě mile překvapila a bavila mě od začátku do konce. Možná to bylo i tím, že zmiňovaný zámek mám jen pár kilometrů od nás a místo mi tak není cizí. Ještě jsem se tam nebyla podívat, takže teď mám o důvod víc, i když Dana už tam nepotkám.

Kniha je čtivá a doplněna autentickými fotografiemi, které nám víc přiblíží, jaký zámek vlastně je. Najdete v ní i spoustu hezkých myšlenek. To nejdůležitější poselství ale je umět si správně přát.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Vychází Vypravěč, Magie havranů a další knižní novinky (41. týden)

09.10.2022

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Nadělení: Příběhy kluka ze zámku v seznamech

ve Čtenářské výzvě183x

Štítky knihy

humor vzpomínky české hrady a zámky čeští herci LGBT, queer, LGBT+ obnova a rekonstrukce památek

Autorovy knížky

Daniel Krejčík