mirunda mirunda komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Poslední dobou nemám na knihy ani čas a ani moc náladu, takže tuto jsem louskala velmi dlouho, ale nic to nemění na tom, že kniha byla velmi čtivá a zajímavá.

24.10.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Kniha byl dobře zamotaná. Až do poslední stránky, by mě nenapadlo, jak to celé dopadne.

20.05.2020 5 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Čím víc knih z té doby čtu, tím víc mě udivuje, že se tohle opravdu dělo a není to tak dávno. To utrpení lidí je nepředstavitelné. Mohu být jen vděčná tomu, že žiji až v této době.

17.08.2019 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Neuvěřitelná blbost o ničem. Ještě že to mělo jen 70 stran.

30.12.2017 odpad!

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Nemůžu jinak, než dát plný počet hvězdiček. Kdyby byla možnost dát jich víc, tak to udělám. Dlouho jsem nečetla knížku, která by měla až takový spád, že jsem ji nedokázala odložit. S každou další a další stránkou jsem byla zamotanější a konečné odhalení bylo prostě bomba. A ten konec?! doporučuji přečíst ...

15.06.2017 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Kniha ve mne zanechala hluboký dojem. Styl psaní, kdy se odvíjí dva různé se mi začal velmi líbit. Po knize Než jsem tě poznala je tahle hned druhá co se mi líbila od autorky nejvíce.

29.12.2015 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Kniha byla napínavá, o pachatelích jsem jen spekulovala a netrefila jsem ani jednoho. Ale ten konec mě celkem překvapil a rozesmutnil.

20.04.2024 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Kdysi dávno nejsem četla první tři díly této série a pak jsem nějak pozapomněla, ale tento díl byl výborný. Napínavý a neodložitelný. Snad už na autorku tak snadno nezapomenu

09.04.2024 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Kniha byla zajímavá, ale konečné rozuzlení bylo teda divoké. Nikdy by mě nenapadlo, kdo za vším stál.

10.03.2024 4 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla Barry Hutchison

Za mě to byla výborná knížka. Napínavá a i když jsem tušila tak od půlky knížky jak to celé bude, vůbec mi to nevadilo. A konec? Noo ...

10.02.2024 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Před přečtením knihy jsem se dočetla, že tento "díl" není tak dobrý jako ty předchozí, z důvodu úmrtí autorovi partnerky. Nepřišlo mi to. Kniha byla velmi napínavá a četla se sama. Nemůžu jinak, než plný počet

04.08.2023 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Po dlouhé době velmi napínavá kniha.bi když byl konec již lehce přitažený, tak jsem knihu četla jedním dechem.

20.11.2022 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Jo, tak tohle byla ještě lepší jízda než kniha předtím. Carter je lepší a lepší. Knížka byla neuvěřitelně napínavá.

05.09.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Byť si myslím, že je hodně nepravděpodobné, že by se tohle mohlo někdy stát, kniha byla velmi napínavá a bavila mě.

12.09.2020 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Tak to byla zase jízda. Nevěděla jsem kdo je kdo, kdo co udělal a neudělal a konec byl teda fakt překvapením.

04.01.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Bavila mě moc, velmi dobře se to četlo. Už se těším na další

03.03.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Moc krásný příběh ...

02.12.2015 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

No tak to byla jízda. Chvíli mi trvalo se ve všech těch postavách zorientovat, ale pak si všechno sedlo a jen jsem četla stránku za stránkou. A konec? Uff teda

20.01.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha mě bavila. Přečetla jsem jí na jeden nádech. Bylo to samozřejmě jiné, než série s Erikou nebo Kate, ale špatné to nebylo.

18.11.2023 5 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Krásně psaná kniha, kde se prolínají dvě roviny. Minulost a současnost. Jelikož jsem sama matka dvou dětí, bylo mi při čtení mnohdy úzko a tekly mi slzy. Opravdu silný příběh

12.06.2021 5 z 5