Dokonalý zločin

Dokonalý zločin https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464125/bmid_dokonaly-zlocin-mfp-464125.jpg 4 725 170

Sebevražda, nebo dílo sériového vraha? Pátý případ Luca Callanacha a Avy Turnerové. Mrtvola nalezená pod útesem. Žena s podřezanými žílami ve vaně. Muž zabitý elektrickým proudem. Série podivných sebevražd přivede vyšetřovatele Luca Callanacha a Avu Turnerovou k myšlence, že za činy se skrývá sériový vrah s mrazivou schopností zinscenovat místo neštěstí. Jak si vybírá své oběti a kdo další je na řadě? Zabiják s pokřivenou myslí získává s každým zmařeným životem víc sebevědomí a Luc ani Ava netuší, jak blízko kolem nich krouží.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kniha Zlín

Perfect Crime , 2019

Verčule88
včera 5 z 5

Tak tohle byla opět jízda...Chvílema jsem se nemohla odtrhnout. Luc a Ave mi přirostli k srdci a ty případy, které řeší, wau wau wau!!!

borupet
21.04.2024 5 z 5

Další díl z "dokonalé série", i když tento byl malinko slabší. Dvě dějové linky, jak je zvykem a větší prostor byl věnován vztahu mezi Lucem a Avou. Už už to vypadalo, ale Ava jako obvykle všechno moc hrotí...

mirunda
20.04.2024 5 z 5

Kniha byla napínavá, o pachatelích jsem jen spekulovala a netrefila jsem ani jednoho. Ale ten konec mě celkem překvapil a rozesmutnil.

ElizPetrova
17.04.2024 3 z 5

Řekla bych, že se jedná o jeden ze slabších příběhů této série. Vraha jsem uhodla již na samotném začátku a nepřišlo mi, že to byl záměr autorky, což mi celkový zážitek z knihy docela kazilo.. navíc byla kniha vyprávěná trochu odlišným stylem než předešlé a místy jsem se nudila. Nakonec musím zmínit, že mě neskutečně rozčilovala vztahová linka mezi Lucem a Avou a její vyhrocení mi přišlo zbytečné. Knihu hodnotím jako takový slabší průměr.

hanzmb
23.03.2024 5 z 5

Nemá cenu se u každého dílu rozplývat. To už je u této série standard. Jako obvykle dostanete více paralelních případů. Tentokrát si autorka ale nedala takovou práci ze zápletkou, a tak jednoho pachatele tipnete ještě před 1/4 knihy a druhého hned za polovinou. O to víc se ale věnovala osobním vztahům obou hrdinů. Po přečtení jsem pochopil, proč už zbývají jen 2 díly. Víc už by se z toho asi získat nedalo.

Čmeláček
21.03.2024 5 z 5

Po krátké pauze jsem vzal do ruky tuhle další knihu z "dokonalé série" :) a fakt to byla zase skvělá jízda! Ava byla sice občas na přesdržku, no ale jinak jsem byl navýsost spokojený. Obě dějové linky mě zaujaly a knihu jsem přečetl raz dva :). Takže dnes určitě pět stars jak vyšitých a howgh! :)))

baji42
10.02.2024 3 z 5

Moje třetí kniha od autorky. A opět musím hodnotit obdobně. Některá místa jsou napsána dobře, chcete vědět, jak to celé bude. Bohužel vedlejší linky jsou z mého pohledu únavné, ubírají příběhu na tempu. Také je zde opět dost věcí za hranicí uvěřitelnosti a logika dostává na frak. Ano, nejedná se o literaturu faktu, ale i tak by se příběh měl alespoň trochu tvářit jako reálný.

Jaklová.katka
01.02.2024 4 z 5

Poslechnuto jako audiokniha.
Opět krásně namluveno panem Šťastným. Určitě potřebuji další díly, má to otevřený konec.
Trochu jsme se posunuli ve vztahu mezi Avou a Luckem. I když si myslím že to Ava zbytečně hrotí.
Honění na dokonalou tmu.

katka134
24.01.2024 5 z 5

Tak opět skvělý, poutavý poslech, i když vrah byl brzy evidentní. Lucova soukromá rodinná záležitost se snad uzavřela. A milostná scéna byla napínavější než všechny vraždy.

janesy
21.12.2023 5 z 5

Tak doufám, že když konec zůstal otevřeny, tak nás autorka láká na další díl. Luc a Ava si to zaslouží

knihomolka78
13.12.2023 5 z 5

Opět výborné čtení, stejně jako předchozí díly. U této série prostě dočtete díl a musíte sáhnout po dalším. Tady se mi ale hodně střídaly emoce - radost, vztek, lítost, naděje... Když už to vypadá, že bude Luc šťastný, zase musí přijít nějaká bomba. Proč má pořád takovou smůlu?
A Ava? Ta by si konečně měla uvědomit co chce, připadá mi, že by si měla taky popovídat s nějakým odborníkem.
Nový kolega mi moc sympatický není, ale Lively je skvělej chlap.
Knihu určitě doporučuji.

Luci19346
08.12.2023 5 z 5

Opět naprosto perfektní čtení. Opět dvě propletené linie vyšetřování. U obou jsem si až do konce myslela, že je vrah někdo jiný.

Propracovaný příběh, nemohla jsem přestat číst. Dokonce i vztah Avi a Luca začal vypadat dle mých představ.

Konec opět překvapil. Takže musím hned na další díl. :)

rengers
30.11.2023 4 z 5

Lykantropie - neboli člověk, který si myslí, že je zvíře. V tomto případě je to vrána, která se zbavuje slabých jedinců. Zaměření se na lidi, kteří se v minulosti pokusili o sebevraždu.
Vraha, který má dvojí osobnost, zvířecí a lidskou, je velmi těžké vypátrat!

Janaves
21.11.2023 5 z 5

Promyšlená zápletka, sympatické postavy, skvělé čtení.

Michelle.Bee76
18.11.2023 4 z 5

Tato série je jako droga. Dočtete díl a musíte honem honem na další.

Artepy
11.11.2023 5 z 5

Super díl. Nemůžu s touto sérii přestat, tak rychle na další pokračování. Napínavý příběh, vrahové psychopati a dost mě baví i osobní příběhy.

Belanna
04.11.2023 5 z 5

U tohoto dílu se mi hodně střídaly emoce - vztek, lítost, úsměv a navíc jsem kroutila hlavou nad tím, jaké další psychopaty dokázala autorka vymyslet tentokrát.
Jako vždy tu máme dva případy, do týmu přichází nové posily a ani tentokrát se nevyhneme vztahům na pracovišti i mimo něj. Lively se ukázal jako skvělej chlap a Ava by si mohla udělat v hlavě konečně jasno :)

Michelleee
04.11.2023 5 z 5

Dokonalý zločin byl opět dokonalý. Série podivných sebevražd a Luc pátrá po své minulosti. Vztah mezi ním a Avou se komplikuje a jsem zvědavá jak se vše v dalších dílech vyřeší. Napínavé ..

marekB78
13.10.2023 5 z 5

Kniha i případy super. Sice jsem tušil, kdo zatím stojí, ale i tak jsem byl spokojený. Jen mě mrzí, kam autorka poslala vztah Luca a Avy :(
Doufám, že to v příštích dílech napraví :)

Andrea7272
28.09.2023 5 z 5

Super,super příběh :-))
Ten konec neeee !!!! Lucu vydrž - rychle do dalšího dílu :-)

detektivní a krimi romány psychologie napětí skotská literatura

Helen Fields
britská, 1969