mirunda mirunda komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jo, tak tohle bylo šílený. Ta představa, jak by asi lidé rozhodovali. Díl od dílu jsou knihy autora napínavější

03.08.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět neskutečně čtivé.

08.03.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

To byla tak neuvěřitelně milá knížka. Oddechovka po všech vraždách a psychologických thrillerů. Dala mi dobrou náladu a proto pět *

09.02.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Tady nejde jinak, než dát pět hvězdiček. Mít více času, dala bych knihu za dva dny, takhle to trochu trvalo, ale nic to nemění na napětí až do konce. Do poslední chvíle jsem netušila kdo "Kaštánek" je. Super počtení

06.12.2019 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Od druhé půlky jsem knihu nechtěla odložit a co nejdřív jsem se chtěla dozvědět, jak to dopadne. Ten konec byl lehce přitažený za vlasy, ale jo, bavilo mě to.

06.04.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Byla to oddychovka. Bavila mě, ale že by to byl nějaký vrcholný čtecí zážitek, to rozhodně ne. Prostě týden ze života tří žen. Tří Gazel.

04.04.2024 4 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Přečteno za jediný den. To se mi už dlouho nestalo. Hned zítra jdu do dalšího dílu.

19.11.2023 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Nevím proč, ale u posledního dílu jsem se nebavila tolik jako u těch předchozích. Vtipy byly stále se opakující, jakoby se autor snažil být za každou cenu vtipný. Jsem ale ráda, že jsem přečetla celou sérii.

11.03.2023 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Výborná knížka, napínavá až do konce.

31.08.2022 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Knihu donesl dceři Ježíšek a já byla zvědavá, jaká vlastně bude. Jasně, byla to pohádka, ale bylo to moc hezké a na konci i slza ukápla

02.02.2022 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Každá kniha od autora je lepší a drsnější. Napínavá až do konce. Knihu jsem ale četla nezvykle dlouho, neb se mi i přes takové knihy nedaří najít čas na čtení a prolomit čtecí krizi.

19.04.2021 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Zpočátku mě kniha nebavila tolik, jak by si zasloužila, ale těsně před půlkou mě tak vtáhla, že jsem zbytek dočetla za chvíli. Za mě super

25.01.2021 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Za mě to byla celkem jízda. Dobře Seto četlo, děj krásně běžel. Těším se na další díl

19.02.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Tak jako všechny knihy autorky, mě i tahle ihned vtáhla do děje. Sice autorka vždy popisuje život rodiny v určitém časovém období, její knihy jsou citlivé a napsané opravdu precizně

04.08.2019 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Druhá půlka knihy mě bavila výrazně více a lépe mě vtáhla do děje. Po přečtení musím říct, že mě bavilo snad o trošku více než první kniha autora.

22.07.2021 5 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Byť to bylo přeslazené a v podstatě neskutečné, i tak jsem knihu přečetla jedním dechem. Kdo z nás by si nepřál zažít takovou lásku. Já jen vím, že bych se asi rozhodla jinak než jak se rozhodla Hope.

20.06.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Uf, bylo to strašně smutné a konec mě dostal. Mornštajnová umí.

27.04.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Fuuuu, co k tomu napsat. Tak úžasně popsané pocity jednotlivých postav, chvílemi jsem četla a ani nedýchala a čekala jak tohle dopadne. Bavilo mě to od prvního do posledního písmenka.

19.12.2020 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Nelze jinak než plný počet hvězd. Bryndza nikdy nepřestane bavit a Kate mi sedí mnohem více než Erika. Kdy že bude další kniha?

30.11.2020 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Tak po čtvrtém díle, který mě tolik nebavil, je tenhle návrat k tomu nejlepšímu co bylo v prvním díle. Kniha je vtipná, výborně se čte a já jsem napjatá, jak to bude pokračovat dál

13.11.2020 5 z 5