Minnie85 Minnie85 komentáře u knih

Genesis Genesis Chris Carter

Knihy z téhle série mě nikdy nepřestanou překvapovat a fascinovat. Je pravda, že nejsou určeny pro slabé a citlivé jedince, ale každá, včetně této poslední, je originální. Zvrácenost a brutalita vražd, kdy až do posledních stránek netušíte, kdo je páchá, je prostě dechberoucí.

13.04.2023 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Knížku mi doporučila paní prodavačka v knihkupectví, když jsem řekla, že čtu ráda thrillery a detektivky. A teda musím říct, že je vážně skvělá! Knížce nechybí napětí, duchovno ani příběh s nečekaným rozuzlením. Rozhodně doporučuji si tuhle knihu přečíst!

04.04.2023 5 z 5

Motýl v pavučině Motýl v pavučině Jiří Ventluka

Neskutečně silný příběh, od kterého se prostě nedá odtrhnout! Knížka by se měla prodávat s balíkem kapesníčků, protože ty jsou k ní téměř povinnou výbavou

20.06.2022 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Tahle kniha budila trochu rozpaky. Děj je hodně přitažený za vlasy, o tom není třeba polemizovat, ale všechno mělo tak rychlý a svižný spád, že se mi to prostě četlo dobře a ve finále mě to fakt bavilo. Určitě se chystám i na další pokračování.

16.07.2021 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Carter je moje srdcovka, ale v tomhle díle mi chyběla jeho pověstná brutalita a krvavost, a proto jsem ubrala jednu hvězdu. Je to asi způsobeno jeho životní ztrátou, ale pevně věřím, že se zase vrátí ke svému stylu, který mám tak ráda.

21.03.2021 4 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Knihy téhle autorky se čtou jedním dechem a já je prostě miluji. Už od první knihy prožívám příběh s Kate a těším se na další a další případy.

12.05.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Carterovi knihy mě nepřestávají fascinovat a čtu je opravdu jedním dechem. Nenávist je další ze série Roberta Huntera, která mě absolutně pohltila. I když si autor hodně libuje v detailních popisech vražd a člověku se občas zvedne žaludek, přesto ho to nutí číst dál. Jeho knihy mají spád, děj a jsou čtivé. Za mě opět 5 hvězdiček

30.10.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Pohodová, oddechová knížka. Ze začátku jsem se trochu ztrácela v postavách, ale jakmile jsem pochopila jednotlivé vztahy, bylo to fajn čtení.

01.07.2019 4 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Za mě super kniha na odreagování. Několikrát jsem se nahlas rozesmála v MHD, takže určitě doporučuji.

09.05.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Neskutečně jsem si knihy Chrise Cartera zamilovala! Někdy tedy jejich morbidnost musím rozdýchávat, ale baví mě, že až do poslední chvíle není jasné, kdo je vrah. Už se těším na další díly

25.02.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Další skvělá kniha tohoto autora. Opravdu mě baví jeho styl i nápady. Hlavní hrdinové Hunter a Garcia jsou prostě sympaťáci, kteří Vás nenechají knihu odložit. Hned začínám číst další :o)

23.01.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Po této knížce jsem sáhla na doporučení a musím říct, že je skvělá! Popisy vražd jsou teda tak detailní, že se člověku občas obrací žaludek, ale jinak skvělé čtení od začátku do konce! Rozhodně chci přečíst celou sérii

23.01.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

První 2 třetiny knížky jsem bojovala s nutkáním ji odložit. Každá kapitola je víceméně o tomtéž a nic zásadního se neděje. Poslední třetina se rozjede a ta už za to stojí. Takže pokud přežijete nudný začátek, nejedná se o špatnou knížku.

11.01.2019 4 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Další skvělý příběh Kate a Johna. Bohužel ubírám jednu hvězdu, za otevřený konec

28.11.2018 4 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Absolutně skvělá knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Od začátku do konce je napínavá. Nenajdete v ní "mrtvé" pasáže, které byste nejraději přeskočili. Za mě zatím jeden z nejlepších trhillerů, které jsem četla a těším se na další díly

20.07.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Knížka mě opravdu hodně chytla a skvěle se četla. Hvězdičku odebírám jen za to, že knížka byla podle mě ukončena v tom nejnapínavějším okamžiku.

12.07.2018 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Zatím nejlepší ze tří dílů série. Knížka mě pohltila od začátku až do konce. Rozhodně stojí za přečtení!

26.06.2018 5 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Přišlo mi to strašně naivní. Možná jako čtení pro pubertální slečny, ale za mě nic moc

24.04.2018 2 z 5

Nejedná se žádné literární veledílo, ale jako odpočinková četba je to rozhodně skvělé. Při čtení na veřejnosti máte problém nesmát se nahlas :o)

15.09.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Skvěle napsaná knížka, která mě opravdu strhla. Začala jsem příběhem Jáchyma, který se mi také více líbil. Veronika už byla trochu nudnější, ale i tak skvělá kniha a skvělý nápad oboustranné knihy.

07.09.2017 5 z 5