Nevěsta

11.-12. stol. Skotsko, Wales a Irsko.... Podle králova rozhodnutí si ovdovělý skotský zeman Alec Kincaid musí přivést nevěstu z Anglie. Vybral si tam krásnou Jamii, nejmladší dceru barona Jamisona. Té se však barbar z Vysočiny ani trochu nezalíbil. Slyšela podivné řeči o smrti první ženy svého nastávajícího a také o tom, že pro Skoty znamená manželka méně než jejich kůň. Přesto jí nezbývá nic jiného, než vydat se s Alecem Kincaidem na dalekou cestu do Skotska. Tváří v tvář nebezpečí, které na oba číhá během jejich putování po nehostinném kraji, ale i na zemanově skotském panství však jejich vztah začíná dostávat jinou podobu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3110/nevesta-DOL-3110.jpg 4.6331

Snoubenky zemanů 1.

Vydáno, Oldag

The bride, 1989

Kniha Nevěsta

pip11

Další pěkná historická romance od Julie Garwood, jak jinak než ze skotské vysočiny. Byl to velmi zábavný příběh, tento humor jsem si užila.

Petra-1

Celá série je skvělá. Autorka píše skvělé knihy. Nádherne líčí život ve Skotsku.

Iva B.
07.12.2019

Další Romča do které jsem se pustila a zase mě to velmi mile překvapilo. Opět se jedná o historickou romanci a ty autorka zřejmě umí. Romantika, dobrodružství, trochu i napětí.. parádní oddechovka, kterou jsem si moc užila!!!

TerryDee
03.11.2019

Musím se přiznat, že se mi Nevěsta opravdu hodně líbila. Jednoduché, ale přitom velmi kouzelné a čtivé. Ústřední dvojici Jamie a Aleca si člověk hned oblíbí a obou fandí, aby došli k tomu svému šťastnému konci. A do Aleca Kincaida se hned zamilujete, protože ten skotský paličatý hromotluk si umí získat ženské srdce.
Pokud máte rádi Skotsko a skotské muže, tak můžu jen doporučit. Rozhodně to má své kouzlo.

viola12570
23.08.2019

Ja mám tyto knížky moc ráda. Spisovatelka píše skvěle vtipně a poutavě ja ji každou knížku užívám a čtu je opakovaně .Za me super.

petraj30
14.08.2019

Velmi čtivý příběh, vtipné chvilky s nemožně zbabělou rodinou Jamie a tvrdohlavý Alec, kterého bych hned na začátku knihy nakopla, možná bych ho kopala až do konce:-) skvělé, určitě si ji zase přečtu

MonaLisa42
02.06.2019

Naprosto úžasná kniha, kterou bych mohla číst stále dokola.
Jamie, Aleca i jejich příběh jsem si moc oblíbila. Kniha velice rychle utekla. Děj se odehrává během několika málo dnů a i přesto se toho událo strašně moc. Až do poslední chvíle jsem netušila, kdo je za všechny ty "nehody" zodpovědný. Příběh byl napínavý a především romantický, vůbec jsem od něho nemohla odtrhnout oči. Konec byl velice dojemný.
Nevím, co bych více mohla k této knize říct... Je prostě skvělá a můžu prozradit, že tak pěkně jsem se už dlouho nezasmála. Knihu můžu jedině doporučit... Moc děkuji!!!

Nela1976
23.05.2019