Julie Garwood

Emily Chase (pseudonym)

americká, 1946, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Úniky

Úniky

Allison Trentová nevypadá jako hackerka. Pokud není ve škole a nepřipravuje se k promoci, přivydělává si dokonce jako modelka. Ale za překrásnou tváří se skrývá geniální ... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Nebezpečná hraKrálova milenkaTajemstvíRychlá jízdaNevěsta

Komentáře (35)

Přidat komentář
Val
05. listopadu

Po Julii Garwood sáhnu vždy, když se chci odreagovat od severské brutality :-) Je skvělá ...

hackova31
23. února

Moje nejoblíbenější spisovatelka, mám přečteno skoro vše, většinou tedy půjčených z knihoven, vždy čekám kdy vyjde něco nového abych mohla půjčit nebo objednat. Teď pročítám krimi sérii, a také super, těším se na další tituly. :-)

helenkan
24.08.2017

Jedna z mých oblíbených spisovatelek. Píše krásné romantické příběhy,které si čtenář vychutná od začátku až do konce.

Ivusak7
21.07.2017

Tato autorka mě chytla za srdce, četla jsem od ní první historický román se skotskou tématikou, díky této autorce jsem si zamilovala romány tohoto žánru, její knížky jsou skvělé. Řadím jí ke svým neoblíbenějším autorům. :)

Kačaba17
10.06.2017

Má nejoblíbenější autorka, jediná od které mám všechny knížky které vyšly a dychtivě čekám na další :-)

AnetV
21.03.2017

Skvělá spisovatelka, miluju její historické románky ze skotské vysočiny, v tomto žánru nepřekonatelná :-)

DUNIKO
02.01.2017

Patří mezi mé oblíbené autorky.Dar lásky je neuvěřitelně krásná knížka.Četla jsem jí už dávno ale pořád na ni myslím. Jak na ní byl Gabriel hodný a milý jak jí naučil nebat se ho a všech a nejkrásnější je to jak zlomí tu knězovu hůl.

Lacrimosa
16.08.2016

Tato autorka je jedna z mých nejoblíbenějších, přivedla mne k tomuto žánru a k jejím knihám se ráda vracím, četla jsem všechny již několikrát. Historické romány mám radši než ty ze součastnosti, ty mi přijdou někdy trochu zamotané a překombinované, ale stejně si je s chutí přečtu. Už se nemůžu dočkat nové knihy :)

Smarine
25.05.2016

Má nejoblíbenější autorka, co se týče tohoto žánru. V jejích knihách sice hned na začátku čtenář ví, jak to dopadne, ale jsou napsané tak skvěle, že se k nim vracím furt, i když je znám skoro nazpaměť. Moje srdeční záležitost Dar lásky, u které si snad vždycky popláču (citlivka). Mezi nejoblíbenějši knihy patří Nevěsta a Tajemství z historických románů a z FBI série to jsou Vražda podle seznamu, Křehká láska a Tanec stínů. Alec, Dylan a Noah jsou nejvíc mňam hrdinové :D

duduna
21.04.2016

Moje nejoblíbenější autorka.Jen mně moc mrzí že nepíše znovu historické jak slíbila.

havrmoni
10.04.2016

Právem patří mezi mé oblíbené autory. Mám ráda hist.romány,nejvíc ze středověku,ale kupodivu se mi nejvíc líbila série FBI a Cayborn. Ne,že by to nebyly hezké příběhy, skoro všem jsem dala 5*,jen ty ze současnosti měly to něco ... :). Kdo rád romantiku s trochou napětí a soubojů či skotské příběhy měl by si přečíst Garwood.

willovw
07.04.2016

Uz dloooouho moje nejoblíbenější autorka a pořád ji nikdo nepřekonal :-) jednu chvili jsem byla naštvaná, ze nepokračuje v historických knihách, ale série FBI je tak dobrá, ze mi to vubec nevadí :-)

110022
14.11.2015

Moje nej nej autorka. Její knihy jsou naprosto úžasné.

myšák222
21.10.2015

Moje nejoblíbenější autorka nevím kolikrát jsem její knihy četla ale vím určitě že jsi je ještě několikrát přečtu:-)

janiice
27.09.2015

Miluju její knihy. Jsou čtivé, plné všeho, co potřebujete k tomu, aby jste po přečtení už prvních stránek zastavila až na konci knihy. Mám je přečtené tolikrát, že i nazpamět už je nejspíš znám, ale ještě mě neomrzely. Vždy když je v mém životě příliš neklidu, sahám právě po jejích knihách.

Zetuška
20.08.2015

Její knížky jsou pohodou na duši a přináší celou škálu pocitů: od radosti po dojmutí. Sáhnu kdykoliv není člověku ok a na chvíli si přeju odpoutat se od všech starostí a nakouknout do jiného století, místa. Příběhy co chytí a pohladí srdéčko, slůvka, která se v mé fantazii stávají obrazem a řádky ožívají vlastním životem. Každou její knížku jsem četla tolikrát, že to již ani nemohu spočítat a třebaže bych je mohla znát nazpaměť, stále objevuji tu detail, tu něco nového a jiného, neskutečná čtivost a kouzlo příběhů, které se nevytrácí ani po x-té. Zásluhu na tom jisté má i výborný překlad. Děkuji za váš úžasný talent a doufám, že se jednou zase vrátíte k historickým příběhům, které jsem si oblíbila a všechny je mohu mít ve své malé knihovničce.

sony400
20.08.2015

Poradte mi niekto este autorky, ktore pisu podobne ako Julie. Milujem jej knihy, ale vsetko uz mam precitane z prava z lava :)

Jessybelle
18.07.2015

Super autorka, všechny knihy jsou fajn, ale nejvíce se mi líbí ty ze skotské vysočiny.

TaLu
17.06.2015

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek.
Žasnu, jakým způsobem si "pohrává" se slovy - naprosto přirozeně.
Že by za to "mohly" irské kořeny ?
Když čtu její knihy ( a je jedno, zda historické romance, nebo romány ze současnosti), mívám dojem, že sedíme společně u krbu, a ona mi ten příběh vypráví.
Jednou jsem si říkala, kdo ví, zda a jak by napsala třeba dívčí román.
A víte co?
Napsala.
A také velmi dobře!

carmen1973
15.06.2015

Moje nejoblíbenější autorka.

myšpulínek
07.11.2014

Její knihy patří mezi mé nejoblíbenější,mám je ve sbírce všechny co u nás vyšly,škoda,že se nevydávají častěji.

niknikita
14.06.2014

Bez dlouhých řečí řadím Julii Garwood ke svým oblíbeným autorům. Má obrovský talent a jsem ráda, že jsem její knihy začala číst...a jen tak nepřestanu :-)

Evaevelína
14.06.2014

plně souhlasím,že J.Garwood je dobrá spisovatelka,ale kolik znás čte originál???A proto také patří hluboké díky překladatelům....tam by se to dalo zvorat na plné čáře...

angelbooks
03.06.2014

Julie Garwood napsala úžadné historické romány. Zprvu jsem si říkala, že se do čtení nejspíš budu nutit, ale poté co jsem přečetla Láska a Čest a také Kořist, přišla mi na chuť.
Není to jediná spisovatelka od které jsem četla romantické a historické příběhy. Jsou i jiné spisovatelky ( samozřejmě :D ), ale ty se mi zdají slabší než J. Garwood.
Díky této spisovatelce jsem přišla na chuť těmto knihám.
Všem doporučuji, rozhodně se u jejich knížek nebudete nudit :).

Mergirus
14.04.2014

Julie Garwood je jedna z mých oblíbených autorek historických románů, ke které se vracím, když si chci odpočinout u pohodové a vtipné knížky. Navíc (nevím, jestli se to má pžiznávat, ale což...) se mi líbí, že zde muži mají ochranitelské instinkty, i když ženy tu nejsou křehká a bezmocná stvoření. Moje nejmilejší knížka od ní je Nevěsta, tu jsem si musela i koupit, nestačilo mi si ji půjčovat z knihovny. A další pravděpodobně budou následovat. Jediná knížka, která se mi od paní Garwood nelíbí, je Dívka jménem Summer (pro mě už není, spíš pro dívky v pubertě).

katlak
06.11.2013

Rovněž miluji knihy Julie Garwood a všechny jsem je již přečetla. Nemohli byste mi doporučit nějakou další stejně dobrou autorku, která píše podobný žánr? Bohužel paní Garwood nestačí psát stejně rychle jako já "hltám" její knihy! :o))

reny3
02.11.2013

Miluju všechny její knihy, pár jich mám i doma.

Dodinka
28.10.2013

Precitala som vsetky jej knihy, ktore som zohnala a je to fakt uzasna spisovatelka lebo jej knihy citam jednym dychom

Dreisii
21.10.2013

Všechny knížky jsem přečetla od ní ,,jedním dechem,, :) u jejích knížek si člověk odpočine a ponoří se krásně do celého děje :)

gabca007
12.08.2013

Nedá mi než tuto spisovatelku přiřadit k mým oblíbeným. Přečetla jsem téměř všechny její knihy a z hist. rom. se mi nejvíc líbila Nevěsta a jinak celá série Buchanan-Renard nemá chybu.