Slitování

Slitování https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3115/bmid_slitovani-P4h-3115.jpg 4 303 36

Buchanan-Renard (FBI) série

V knize Slitování se setkáváme s prokurátorem Theo Buchananem, kterému krásná lékařka Michelle Renardová prakticky zachrání život. Do mnohem většího nebezpečí ho přivádí záměr odhalit skupinu nelítostných zločinců operujících ve světě vysokých financí, která převádí miliony dolarů na bankovní účet na Kajmanských ostrovech. Součástí jejich dohody je i závazek, že konto zůstane netknuté, než částka na něm dosáhne čtyřiceti milionů dolarů. Šéf skupiny John nechá zabít svou nemocnou manželku a hranice mezi smrtí z milosrdenství a vraždou se rychle vytrácí... Kliniku Michelle Renardové ničí vandalové, protože Michelle zná možná informace, které mohou přispět k odhalení zločinné čtveřice. Před časem tato žena zachránila Theovi život... Dokáže teď pro ni on udělat totéž?... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Oldag

Mercy , 2002

Inka8
11.02.2024 5 z 5

Tato kniha ze série o rodině Buchananových se mi moc líbila . Bohužel nečtu díly po sobě jdoucí,ale jak se k nim náhodně dostanu. Tato je o doktorce Michelle, která zachrání život Theovi a jeden se zakouká do druhého a když otec Michelle pozve Thea na ryby k nim , on pozvání přijme a začne se odvíjet zajímavý příběh . Aspoň pro mě byl zajímavý

kacenka0239
17.10.2022 5 z 5

Tuhle sérii mám ráda. I když zrovna tenhle díl řadím k těm méně povedeným, protože začátek je poměrně zdlouhavý. Ale Theo je můj nejoblíbenější člen klanu Buchananů.

Marci_Vaj
16.07.2022 4 z 5

Pěkné, Theo i Noah mě bavili :) i Michelle byla správná. Uvidíme jaké budou další díly, zatím vede stále Max z devítky, která se mi dostala do rukou jako první, tak uvidíme jaké budou další příběhy :)

kacenka6144
08.07.2022 4 z 5

Jednoduchý detektivní příběh, okořeněný trochou sexu. Něco čekáte, něco vás překvapí. Ideální čtení na prázdniny.

mariva
10.05.2022 4 z 5

Docela napínavé čtení, možná si začnu hledat další díly série.

Miliamka
28.12.2021 3 z 5

Ten začátek je peklo.. Myslím, že kdybych neměla zásadu, že dám knížce 100 stran a pak ji kdyžtak odložím, tak tohle ani nedočtu. Ale po 90. stránce se to konečně rozjede a je to vtipné, zajímavé i napínavé! Tentokrát se autorka překonala v akčních scénách. A pak přišel konec, který byl příliš rychlý a příliš sladký.. Bohužel, kdyby byla celá kniha jako její střed, hodnocení bych dala vyšší. Ale v sérii pokračuju.

Hethera
13.12.2020 4 z 5

Už před lety jsem narazila na tyto knihy ze současnosti, ale vůbec mě neoslovily. Teď se mi znovu dostala do ruky tato kniha a moc jsem si ji užila, určitě musím sehnat i zbytek série.

johana3160
19.09.2020 3 z 5

Trochu zdlouhavy a popisny zacatek, ale pak se to rozjede a celkem slusne plyne. Akorat autorka trosku neumi pocitat strely a hl. hrdina musi prebijet po dvou ranach.. jejda...

angelbooks
12.09.2020 4 z 5

Další úžasné dílo od této autorky, které dávám do doporučených. Už si sice přesně nepamatuji, co jsem do komentáře chtěla napsat, ale rozhodně jsem nedala 4* jen tak pro nic za nic. :)

luci33
14.08.2020 5 z 5

Hezky jsem si početla.

dr.romca
08.07.2020 3 z 5

Krimi zápletka byla skvělá. Jen nechápu, proč se to jmenuje Slitování.

lusitta05
19.04.2020 3 z 5

Nebolo to zlé, ale až tak ma to nestrhlo. Uvidíme ďalšie.

jinbr
13.03.2020 5 z 5

Theo mě byl sympatický, stejně jako Nick v prvním díle. Hodně informací se daří nechat zahalené do poslední chvíle. Odhalení jsou dávkována postupně. A konec dává tušit, že se dějové linky budou ještě možná prolínat.

Suzynka29
04.05.2019 5 z 5

Fajn kniha, ale od této autorky jsem četla i lepší. Krimi zápletka byla super, jen to, co probíhalo mezi hlavními hrdiny moc nepřekvapilo...

haWranka
02.06.2018 3 z 5

Po prvním dílu série pro mě trochu zklamání. Překvapivě mě moc nebavila ta romantická linie mezi hlavními hrdiny, mnohem víc mě zajímaly vedlejší postavy a ta krimičást - upřímně, kniha se mi líbila až tak od dvou třetin, kdy se to teprve rozjelo. Ale to nic nemění na tom, že šlo o příjemné oddychové čtení.

Gejitka42
20.04.2018 5 z 5

prima kniha stejně jako IDEÁLNÍ MUŽ

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

bekule
03.11.2017 5 z 5

Nečekala jsem že se mi druhý díl bude líbit ještě víc než první ,už jen proto že je hlavní hrdina prokurátor. Naštěstí Theo Buchanan není suchopárný právník, asi nejvíc si mě získal svojí neutuchající chutí k jídlu. Mezi hlavní dvojicí to po celou dobu úžasně jiskřilo. Jednání zločinců mi přišlo hodně nevěrohodné ,ale nakonec se ukázalo že od prvopočátku bylo vše plánováno jinak, a proto mělo i svou logiku.

katkaq
02.08.2017 3 z 5

Tahle série nejsou detektivky při, kterých se klepete hrůzou a ještě týden otáčíte jestli vás někdo nesleduje. Jsou to odpočinkové příběhy, trochu napínavé a trochu...možná trochu víc zamilované. Hlavní dvojice se mi líbila a fandila jsem jim. Hlavní myšlenka se mi líbila a chvílemi mě překvapovalo, jak se hlavní děj vyvíjí. Příjemná oddechovka.

Kešu1981
04.02.2017 5 z 5

Příběh Thea Buchanana je navíc okořeněn humorem, který mě baví pokaždé :o)