Křehká láska

Křehká láska https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3108/bmid_buchanan-renard-fbi-krehka-laska-DHV-3108.jpg 4 294 29

Buchanan-Renard (FBI) série

Kate MacKennová z Charlestonu v Jižní Karolíně dosud vedla život naplněný úspěchy a dokázala skvěle vyřešit každý náročný úkol. Teď se však zdá, že se proti ní hrozivě spikl osud. Během recepce, kterou pořádá její přítel, majitel galerie, Kate málem zabije výbuch. Doma ji zdrtí zpráva, že prosperující firmě, kterou od základů budovala, hrozí nebezpečí: ukáže se, že Katina zesnulá matka poskytla podnik jako záruku za obrovskou půjčku, již je nutné splatit do tří týdnů. Kate se ještě nestačí vzpamatovat z těchto šokujících zpráv, když se objeví kontroverzní bývalý milenec její mladší sestry a začne jí vyhrožovat. Pak následuje telefonát Katiny nejlepší přítelkyně Jordan Buchananové, která leží v bostonské nemocnici a čeká na operaci.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Slow Burn , 2005

kacenka0239
17.10.2022 5 z 5

Pátý díl série a zase super příběh. Kdo je pachatel jsem teda nepoznala do konce, podezírala jsem jednoho z těch šílených “bratránků”.
Akorát ty postavy už trošku splývají dohromady. Ona je vždycky krásná chudinka, které chce někdo ublížit a On je hrdina, který jí zachraňuje a navíc je z ní vždycky paf od prvního setkání.

Marci_Vaj
26.07.2022 5 z 5

To bylo pěkné, Kate i Dylan byli super :) Kdo byl pachatel mě překvapilo. Někde mě to asi proběhlo v hlavě, ale vůbec jsem se nad tím nezamyslela, až fakt na konci jsem si říkala "jo to tě mohlo napadnout" :-) pěkný díl :)

kacenka6144
23.07.2022 5 z 5

Tak tohle byla jízda už od začátku. Kate a Dylan jsou skvělá dvojice. Jméno pachatele mě napadlo už v půlce, ale zase jsem ho odložila. Těším se na další příběhy Buchannanů.

Miliamka
07.03.2022 3 z 5

No konečně kniha, která byla zajímavá od začátku do konce. Ale tady mi šíleně vadila natvrdlá Kate. Težko si lze představit, že tak naivní a nechápavá ženská vybuduje vlastní úspěšnou firmu.. A Dylan byl takový nijaký. Škoda toho, potenciál byl veliký.

tamdr
11.01.2022 4 z 5

tentokrát kniha zajímavá od začátku až do konce,líbí se mi styl psaní,nijak moc náročný pro čtenáře,přitom chytlavý ,napínavý děj,těším se na další

johana3160
23.10.2020 3 z 5

Autorka de drzi zajeteho scenare. Tempo knihy, charakter postav je pokazde skoro identicke v cele serii. Pro me to funguje jako zmena oblibeneho zanru, ale po 5 knihach to zacina byt nuda i tak... uvidime treba priste prekvapi..

luci33
15.09.2020 4 z 5

Hezký příběh, ale naložení s dědictvím mi přišlo teatrální a v praxi by to tak podle mě (skoro?) nikdo neudělal. Já určitě ne :-)

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

Od začátku do konce mě kniha držela a mnohdy ani hlad mě od ní nemohl odtrhnout. Rozhodně si ji v budoucnu přečtu - doporučuju!!

jinbr
16.03.2020 5 z 5

Souhlasím, že tato kniha byla dynamická od začátku až do konce. Kate se mi líbila, po počátečním "zhroucení" zmobilizovala síly a bojovala. Osobně se mi líbila i snaha Květináře dostát pravidlu nezabít. Moc pěkné

petraj30
15.08.2019 4 z 5

Velmi zajímavá kniha s velmi rozmanitým dějem - nemohla jsem se od knihy odtrhnout, pořád se něco dělo. Byla jsem mile překvapená, jak se Kate vypořádala s "peněžním darem" a s ostatními nástrahami. Krásná kniha a krásné pokračování skvělé série

MonaLisa42
14.03.2019 5 z 5

Skvělá, velice čtivá kniha, přečetla jsem ji během dvou dnů. Příběh byl napínavý, až do poslední chvíle jsem netušila, kdo je ten zlý. Naopak téměř od začátku jsem věděla, jak romantický příběh dopadne. Zásah květináře byl prostě úžasný a pobavil mě. Představte si, že vám zavolá člověk, který rád vyhazuje věci do povětří... :-D
Jediné co bych mohla knize vytknout je, že se příliš neorientuji v postavách. O rodině Buchananových toho moc nevím a postavy se mi pletou. Například v epilogu téměř netuším, co jsou ty postavy zač. I přesto se mi kniha velice líbila a dávám ji plný počet hvězdiček. Děkuji!!!

magdalena2377
28.01.2019 5 z 5

Pěkná kniha

vlastus52
11.03.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem, bylo tam vše, co tam mělo být. Garwoodka je prostě skvělá

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

bekule
26.01.2018 4 z 5

Paprička.....díky této přezdívce si asi tento díl vybavím nejspíš. Skvělý napínavý romantický příběh, jen mi pomalu začínají splývat. Čtu je postupně jak jdou za sebou a téměř vždy je ONA v ohrožení života a ON je postaven do role osobního strážce. Proto mi asi zatím v hlavě nejvíc uvízl druhý a hlavně třetí díl, které se trochu lišily.

katkaq
02.08.2017 3 z 5

A zase mě Julie překvapila. Další zajímavý motiv. Knížky od ní se čtou jedním dechem. Myslím, že důvod, proč se tak těším na další knížku, je kromě skvělého příběhu další krásný chlap, nad kterým budu moct slintat.

TaLu
12.02.2017 4 z 5

Co všechno musí vybuchnout, aby naši hrdinové poznali, že patří k sobě ?
Co všechno musí v přeneseném smyslu slova "vybouchnout" abychom poznali, ke komu v životě patříme?
Další příběh, který mohu doporučit všem, kdo mají rádi dobrodružnou romantiku, kterou paní autorka umí tak báječně zprostředkovat svými slovy.

Kešu1981
04.02.2017 5 z 5

Garwoodka je prostě skvělá...příběh Kate a Dylana se četl jedním dechem a přitom to byl zas úplně jiný příběh než ty předchozí :o)

alzbeta4340
08.05.2016 5 z 5

Relaxační čtení, pátý díl série si drží už očekávanou kvalitu. Dostala jsem, co jsem čekala.

havrmoni
28.03.2016 5 z 5

Pěkný příběh,Dylan a Kate se k sobě hodili. Líbila se mi přezdívka jakou jí dal. A opět nečekané rozuzlení.

Julie Garwood
americká, 1946 - 2023