Ideální muž

Doktorka Ellie Sullivanová, která právě ukončila rezidenturu v městské nemocnici, si vyšla zaběhat do blízkého parku. Náhle uslyšela ránu a ke svému úžasu zjistila, že se ocitla v blízkosti prchající dvojice, muže a ženy, které pronásleduje několik agentů FBI. Vzápětí stíhaný kriminálník postřelí jednoho z policistů. Ellie se svými bohatými zkušenostmi z praxe na traumatologii okamžitě přispěchá na pomoc a spolu se záchrankou se postará o zraněného. Její role v této záležitosti však neskončila. Je totiž jedinou osobou, jež viděla hledanému zločinci do tváře. Tak se dostává jako svědkyně do centra vyšetřování případu, který přebírá agent Max Daniel. Přestože strohý právník není podle Elliiných představ ideální muž, z nevysvětlitelných důvodů ji přitahuje a zdá se, že jejich původně čistě pracovní vztah přeroste v něco mnohem silnějšího......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108245/big_buchanan-renard-fbi-idealni-muz-hYn-108245.jpg 4.4358

Buchanan-Renard (FBI) 9.

Vydáno: , Oldag

The Ideal Man, 2011

Kniha Ideální muž

kacenka6144

Naštěstí na sebe jednotlivé díly série nijak zvlášť nenavazují, takže moc nevadí, že jsem začala přímo od prostředka. Pak to vezmu poctivě od začátku. Příběh je taková romantická klasika okořeněná detektivní zápletkou. A tohle této autorce docela jde.

Marci_Vaj

Tak to bylo perfektní, jestli jsou i další knihy z této série takové, tak se mám na co těšit. Moc se mi to líbilo :)

Hethera
30.12.2021

Myslím, že se mi autorčiny knihy ze současnosti moc líbí, vždycky jsem se jim vyhýbala, ale je to fajn odpočinkové čtení. Musím si sehnat zbytek knih.

Jessybelle
08.07.2021

Taková milá jednoduchá oddechovka, občas je prostě potřeba vypnout...

medved95
24.03.2021

Hlavní hrdinka je fajn, ale ukázková případ rčení na "na po*raného i haj*l spadne". Díky tomu je to místy překombinované. Romance naštěstí není hlavní, takže detektivní zápletka nestagnuje.

Pajina324
05.03.2021

Roztomilé, čtivé, oddechové, předvídatelné, ale mám tuhle autorku proste ráda :)

musivila
24.02.2021

Moje první setkání s autorkou a určitě ne poslední. Kniha se mi jako celek líbila. Děj mě chytl hned od začátku. Trocha napětí protkaná romantickou linkou.... Elie mladá, krásná a chytrá doktorka se stane svědkem střelby. Ocitá se rázem v nebezpečí. Ovšem dvojice pachatelů není jediná, kdo nenechá Elie v klidu spát. Její život se v 11 letech obrátil vzhůru nohama, od té doby je nepředvídatelný … Neustále žije ve stínu své minulosti, která řídí její život, ať chce či ne. A do toho je zde urostlý agent FBI Max, který ji neskutečně přitahuje ….
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sedí tady proti úchvatné, přitažlivé ženě a jediné, na co může myslet, je nebezpečí, které jí hrozí, které opět může otřást jejím životem.
Jediné, co bych vytkla, byl někdy překlad knihy. Hlavně u popisu milostných scén, to mi bilo úplně do očí př. „Uložil se na ni ..“.

luci33
27.10.2020

Z celé série mě zatím chytila nejvíce. Tuhle doktorku bych chtěla na sále, bylo-li by to nutné.