Ideální muž

Doktorka Ellie Sullivanová, která právě ukončila rezidenturu v městské nemocnici, si vyšla zaběhat do blízkého parku. Náhle uslyšela ránu a ke svému úžasu zjistila, že se ocitla v blízkosti prchající dvojice, muže a ženy, které pronásleduje několik agentů FBI. Vzápětí stíhaný kriminálník postřelí jednoho z policistů. Ellie se svými bohatými zkušenostmi z praxe na traumatologii okamžitě přispěchá na pomoc a spolu se záchrankou se postará o zraněného. Její role v této záležitosti však neskončila. Je totiž jedinou osobou, jež viděla hledanému zločinci do tváře. Tak se dostává jako svědkyně do centra vyšetřování případu, který přebírá agent Max Daniel. Přestože strohý právník není podle Elliiných představ ideální muž, z nevysvětlitelných důvodů ji přitahuje a zdá se, že jejich původně čistě pracovní vztah přeroste v něco mnohem silnějšího......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/108245/buchanan-renard-fbi-idealni-muz-hYn-108245.jpg 4.4256

Buchanan-Renard (FBI) (9.)

The Ideal Man (2011)

Vydáno:, Oldag

Kniha Ideální muž

dom.ini

Příjemný odpočinkový román pro ženy s trochou napětí. Postavy Ellie i Maxe se mi moc líbily a knížka se mi dobře a lehce četla. Určitě doporučuji jako odpočinkové čtení.

magdalena2377

Krásné

bekule
30.11.2018

Příjemné oddechové čtení, typická Garwoodka.První díly se mi líbily o něco víc.Tady jsem místy nechápala chování Eliiných rodičů a potrefené sestry.

Barbora H
25.09.2018

Po dlouhé době zase kniha, kterou jsem přečetla od začátku do konce bez přeskakování...
Pár much měla, ale ušla...

zeytin
03.07.2018

Balzam na ženskú dušu, opäť jeden "ideálny muž", priama dejová línia. Taká knižka večer pred spaním...

Tanya007
17.06.2018

Oddechové čtení, s jednoduchou zápletkou...

Gejitka42
20.04.2018

Moc pěkná kniha

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

LivN
29.01.2018

Je to pěkná čtivá knížka romantika a krimi dohromady je fajn. Je to pěkné romanticke a zároveň napínavé.

katkaq
02.08.2017

Tuhle knížku jsem si přečetla z celé série jako první.Měla jsem štěstí, že k ní nebyla nijak připojená. Co na to říct? Další skvělé dílo Julie. Když si jdete její knížky přečíst s tím, že víte,co čekat, nikdy nejste zklamaní. Romantická oddechovka.

Kačí137
27.04.2017

Tento díl tady můžu číst stále dokola :-) Co jiného dodat.

EvikU.
06.04.2017

Opět jsem nadšená! Holt některé autorky jsou opravdu zárukou kvality. Čtivý, krásný, není co dodat.

TaLu
13.03.2017

Dočten opakovaně další díl série.
Tentokráte mi malinko scházela rodina Buchananů, protože je v knize o nich jen zmínka, ale Max i Ellie byli oba sympatičtí, příběh naplněný dějem, romantika nechyběla. Velmi mne bavilo sledovat i související vedlejší postavy a jejich osudy. Rodiče, sestry a podobně. Snad jen k ideálnímu muži bych si představila, že dokáže občas i slovně vyjádřit city, ale to bych už asi chtěla moc. Navíc to ani nebylo třeba, když mu jeho vyvolená usínala dříve, než bylo slov zapotřebí :o)

Kešu1981
05.02.2017

Garwoodka opět nezklamala...tuhle sérii dokážu přečíst znovu a vždy opět pobaví :o)

Suzynka29
17.07.2016

Právě dočteno. Za mě super, Ellie mi byla vazne sympatická, Max taky. Příběh mě fakt nadchnul. Nepřišlo mi nic zbytečně dlouhé ani přehnané, všechno popsané jednoduše, možná ve kdy i trochu stroze, ale nejsem na klasickou červenou knihovnu, takže mi to vyhovovalo.

Elise24
06.07.2016

Tak tady mám trochu smíšené pocity. Ze začátku jsem byla naprosto unešená ale postupem času mi děj začal připadat až neuvěřitelně přitaženej za vlasy. Ale konečně byla hlavní hrdinka někdo, kdo neomdlévá z krve, nedostává v jednom kuse hysterické záchvaty a nepřemýšlí o každé pitomosti. Max byl sice občas psí čumák ale jinak...prostě se s ničím nepáral. Nebyla to prostě knížka, kde by se přehnaně patlali v citech, různých náznacích a všechno jednoduše pohodu...konec sice trochu rychlej. .ale můžeme to brát i jako plus. .:D

A proto 4* :)

havrmoni
02.04.2016

Pořád je to u mě za 5* i když to není úplně tak napínavé a krimi jako prvních 6-7 a už to není Buchanan. Ale takové samostatné romantické příběhy s napětím a jako takové je beru. Hezký byl i minipříběh o Anně,zato Ava byla rušivý element na zabití.

16.03.2016

Ellie a Max,perfektní pár.Krimi,romantika,super příběh.

1casper
09.02.2016

Pěkná, odpočinková knížka. Přečetla jsem ji ve vlaku cestou tam a pak zpátky. Děj byl vcelku předvídatelný, ale ničemu to nevadí, četlo se to samo.... Knihy J. Garwood mám moc ráda, jsou pěkné, oddychové.

milamarus
07.01.2016

Ano, to spojení citově strádající ženy a nezávislého muže je už dosti profláknuté, ale na mě stále dobře fungující. Přečetla jsem s ročním odstupem znovu, a znovu jsem se dobře bavila. Ellie a Max jsou pěkná dvojka. :-) Takže, máte-li chuť přečíst si něco oddychovějšího, bez vtíravých slov a s pěknou obálkou (mimochodem - ten telefonující pán mi připomíná fešáka Stephena Amella), do toho!

cukrovka
02.11.2015

Hlavní hrdinové byli fajn, ale ten příběh mě moc nezaujal.

FreshPatty
15.10.2015

Nemůžu si pomoct, ale za mne ne. Zbožňuju knihy s detektivní tématikou, miluju sexy detektivy FBI, ale tohle mne vůbec neohromilo. Předvídatelný děj už od začátku, všechno se semlelo neskutečně rychle, dokonce bych řekla, že děj samotný, především detektivní zápletka, neměl ani hlavu ani patu. Ellie byla fajn, Max taky, ale nějak mi to všechno nešlo dohromady. Asi jsem od knížky čekala víc. Se třemi hvězdičkami jsem docela ještě mírná. Pokud bych si měla vybrat nějakou knížku jako oddechovou, po téhle bych určitě nesáhla. Ale vím, že sto lidí, sto chutí, takže ať každý přečte a udělá si názor sám, já bych ji sama za sebe nedoporučila :)

moudivlacek
03.09.2015

Vždy se těším na knihy této autorky, poprvé jsem četla knihy o Skotech, příběhy s detektivní zápletkou mě mile překvapila a potěšila zároveň.

TaLu
17.06.2015

Když si chci s knihou odpočinout, knihy od Julie Garwood nezklamou. Ona je zkrátka dobrá spisovatelka a výborná vypravěčka. A je celkem jedno, zda jde o romantiku historickou, nebo jako v případě této knihy o současnou, navíc okořeněnou i nějakým tím napětím.

muchomurka
01.06.2015

Knížka se mi moc líbila, zcela mi vyhovovalo, že se autorka zaměřila na příběh Ellie a Maxe a pátrání a kapitol s padouchy bylo minimálně. Také oceňuji, že to nebylo klasické oba se milují, ale kvůli milionu absurdních důvodů spolu nejsou. Líbil se mi i humor, který v knihách Julie Garwood bývá. Příjemné odpoledne s příjemnou knihou. :-)

Samira
26.02.2015

Potřebovala jsem oddych a tahle kniha je pro něj jako stvořená. Moc se mi líbila postava i zápletka a také velmi výrazné vedlejší postavy. Pár výtek bych měla, ale celkově to byl moc příjemně strávený čas. Jinak tedy musím říct, že mít za sestru Avu, tak nevím jestli bych dokázala být tak klidná. Těším se na další díly ze série.

Sonula25
16.02.2015

Velmi pěkná knížka. Romantika spojená s detektivkou. Skvělá kombinace :-) Doporučuji!!

Lentilka2
17.12.2014

Jedna odpočinková, za mě dobrý.

zp87
15.12.2014

Výborná knížka, nemůžu si odpustit srovnání s knihou "Dokonalý muž" od Lindy Howard.

Co se týče děje, je každá kniha jiná, každá o něčem jiném, ale spojuje je to podstatné - detektivní příběh protkaný humorem, romantikou a erotikou. Není to jen detektivka, je to zároveň tzv. "román pro ženy".
A ten hlavní hrdina - neohrožený agent FBI, kterého by si přála potkat na chodbě nemocnice každá doktorka nebo zdravotní sestra. A nejen ta...

Tulen79
16.08.2014

Garwood miluju, ale tahle knizka me jaksi zklamala....

Julie Garwood

Julie Garwood