Ideální muž

Doktorka Ellie Sullivanová, která právě ukončila rezidenturu v městské nemocnici, si vyšla zaběhat do blízkého parku. Náhle uslyšela ránu a ke svému úžasu zjistila, že se ocitla v blízkosti prchající dvojice, muže a ženy, které pronásleduje několik agentů FBI. Vzápětí stíhaný kriminálník postřelí jednoho z policistů. Ellie se svými bohatými zkušenostmi z praxe na traumatologii okamžitě přispěchá na pomoc a spolu se záchrankou se postará o zraněného. Její role v této záležitosti však neskončila. Je totiž jedinou osobou, jež viděla hledanému zločinci do tváře. Tak se dostává jako svědkyně do centra vyšetřování případu, který přebírá agent Max Daniel. Přestože strohý právník není podle Elliiných představ ideální muž, z nevysvětlitelných důvodů ji přitahuje a zdá se, že jejich původně čistě pracovní vztah přeroste v něco mnohem silnějšího......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108245/buchanan-renard-fbi-idealni-muz-hYn-108245.jpg 4.4301

Buchanan-Renard (FBI) 9.

Vydáno, Oldag

The Ideal Man, 2011

Kniha Ideální muž

janina66

Bezvadné odpočinkové čtení. Doktorka Ellie v ohrožení života a agent FBI Max, jako její ochránce. Nechybí napětí, romantika, vše co mám v knize ráda.

jinbr

Elly se mě moc líbila. Jak byla všímavá, připravená vždy pomoci a neptala se po původu či postavení člověka. Její ochota riskovat, aby druhý mohl být zachráněn, se dnes moc nevidí. A v kontextu současné situace u nás to platí o to víc.

petraj30
28.07.2019

Touto knihou jsem odstartovala sérii Buchanan - Renard a byla jsem mile překvapená, celá série má malý háček - pokud knihu za 1 den nedočtete tak neusnete:-)

94_Anet
22.07.2019

Autorku mám ráda. Kniha nesklamala. Podobné schéma jako u předchozích dílů. Jednoduché čtení k moři

jani.ruzicko
08.06.2019

Toto bylo moje první setkání s autorkou a vůbec to nebylo špatné. =)
Moc se mi líbilo propojení toho detektivního napětí s romantikou. Trochu mi to připomíná oblíbenou Julii James. =)
Taková naprostá oddychovka u které není potřeba nijak moc přemýšlet a to jsem právě potřebovala.

biki
14.05.2019

Spolu s knihou Nemůžeš mě milovat patří na špičku mých oblíbených knih od této autorky. Napětí, romantika, humor a, samozřejmě, ten téměř ideální muž.

dom.ini
02.02.2019

Příjemný odpočinkový román pro ženy s trochou napětí. Postavy Ellie i Maxe se mi moc líbily a knížka se mi dobře a lehce četla. Určitě doporučuji jako odpočinkové čtení.

magdalena2377
28.01.2019