Sykot

Sykot https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47084/bmid_buchanan-renard-fbi-sykot-H2N-47084.jpg 4 322 41

Buchanan-Renard (FBI) série

Julie Garwood, autorka bestsellerů New York Times, opět rozehrává úchvatný příběh vášně, napětí a intrik a ve svém dalším vzrušujícím thrilleru přivádí na scénu přitažlivou, bystrou a odvážnou hrdinku Lyru Prescottovou. Studentka Lyra by se měla rozhodnout, co bude dělat po ukončení školy. Přijme-li zaměstnání v místním televizním studiu, možná se už nikdy nedostane k vysněné filmařské práci. A tak se místo rozhodování raději pouští do své závěrečné práce – zpracování dokumentu o kdysi krásném parku. Tento úkol se však zvratem osudu mění v horor ze skutečného života. Náhodou se stane svědkyní podivné scény, kdy rozzlobená, silně rozrušená žena vyhazuje z domu hromadu věcí. Aby Lyra zachránila cenné knihy, které mezi nimi jsou, sebere je a spolu s nimi několik DVD. Krátce nato zmíněná žena zastřelí svého manžela i sebe. Lyra netuší, že místo sleduje úkladný vrah, jehož cílem bylo a dosud je získat něco, co měl muž u sebe. A nyní se domnívá, že by to mohla mít právě Lyra. Jakmile je jasné, že jí hrozí nebezpečí, obrací se Lyra na svoji spolubydlící Sidney Buchananovou. Jejím přičiněním vstupuje do Lyřina života odvážný a nebezpečně hezký agent FBI Sam Kincaid, který se snaží záhadný případ vyřešit a zároveň dívku ochránit. S tím, jak se kruh nebezpečných intrik stahuje, rodí se ve vztahu mezi Lyrou a Samem nebezpečná vášeň. Je třeba, aby se Lyra oprostila od nedůvěry, začala spoléhat na své instinkty a šla za svým srdcem – přestože to vyvolá bouři citů i smrtící nebezpečí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Sizzle , 2009

kacenka0239
17.10.2022 4 z 5

Milá oddechovka, nic velkého, ale dobře se to čte.

Marci_Vaj
02.08.2022 5 z 5

Parádní díl, stále mě tato série baví :) A Sam, jako Skot? Ještě lepší :)

kacenka6144
30.07.2022 4 z 5

Beru tuto sérii díl za dílem a zatím mě to ještě pořád baví. Každá dvojice má svoje kouzlo. Objevuje se tady jméno Kincaid, takže jsem zapátrala v paměti (a v Databázi knih), a bylo to tam - malá vazba na autorčinu historickou sérii z Vysočiny.

Inka8
09.05.2022 5 z 5

Četla jsem ji na základě předchozích titulů o agentech FBI a u této jsem zhruba v polovině tušila , kdo je za tím vším , kdo Lyře usiluje o život . Tyto příběhy se mi líbí a už mám vypsané názvy dalších 7 knih o těchto Buchananových . tak jsem zvědavá . Zatím u mě dobrý

tamdr
15.01.2022 3 z 5

tak už mám zatím této autorky dost,nebyla špatná ani tato kniha ale je fakt,že je to trochu všechno stejné,jako odpočinková četba dobrý,ale všeho moc škodí,snad se dostanu k jejímu jinému žánru a budu moc porovnat kvalitu

johana3160
28.06.2021 3 z 5

Tahle serie je pro me oddechovkou od toho co bezne ctu a to splnuje. Ctu tak jednu mesicne,nekdy vic nekdy min, ale nikdy vic po sobe protoze i tak mi prijde ze jsou vice mene na jedno brdo. Samozrejme pokazde je tam jiny zloun, ale hruby koncept je skoro vzdy stejny. Ctiva oddechovka za 3*

Jessybelle
22.04.2021 4 z 5

Kniha je čtivá. A přestože je lehce odhadnutelné, jak to dopadne, jsou zde okamžiky, kdy není vše tak, jak se na první pohled může zdát. Lyra mi byla sympatická, tím spíš že si vybrala takový projekt do školy.

AniDi
15.03.2021 4 z 5

Čtyři hvězdy jen kvůli oblíbené autorce. Historické knihy od Julie jsou naprosto top. Byla jsem zvědavá na její další sérii a bohužel mě zklamala. Námět ani příběh mi nesedl. Další číst nejspíš nebudu.

Kaja1
09.12.2020 2 z 5

Tak jsem při výběru knihy sáhla vedle. Je to taková Harlekýnka, plná mladých, krásných, neohrožených, a neskutečně bohatých lidí, kterým život znepříjemňuje pár neschopných padouchů.

sabca
30.11.2020 5 z 5

Lyru jsem si oblíbila a držela jsem jí palce, aby všechno dobře dopadlo. Kniha ze série případu FBI byla napínavá, díky nájemnému vrahovi Milovi vtipná a nechyběla ani láska. Doporučuji

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

WOW! Rozhodně příběh doporučuju, nebudete litovat. A řeknu jediné - nic není takové, jaké se na první pohled zdá! :D

janina66
06.09.2020 5 z 5

Skvělý příběh z řady FBI. Velice zajímavá záplatka vyjímečně napínavé knihy. Hlavního viníka ohrožení života Lyry, jsem vůbec neodhadla. Milo mě moc bavil, byl takovým zpestřením. A závěr byl krásný.☺

Eeli
21.05.2020 3 z 5

Na ženský román docela nápadité i napínavé, přestože víte, jak to dopadne.

jinbr
19.03.2020 5 z 5

Lyra se mi moc líbila, její nadšení a cit pro příběhy ke zfilmování. Moc pěkné.

NatyDee
27.05.2019 4 z 5

Opět velmi krásná knížka z řady FBI, nejvíce mě asi pobavila postava Mila, jelikož ta stojí opravdu za to a u těchto pasáží jsem se hodně pobavila :-D Oddechovka, jak má být.

MonaLisa42
01.05.2019 5 z 5

Tato kniha je skvělá. Důležité je, že se liší od ostatních dílů této série. Tento díl je více zaměřen na vztah a lásku mezi hlavními hrdiny. Velice chválím, že Lyra i Sam měli vlastní minulost. Dokonce i detektivka byla taková, že mě její konec skutečně překvapil.
Kniha musí rozesmát skutečně každého, především postava Mila je jedinečná. Líbí se mi propojení knih i sérií od této autorky. Jediné, co bych mohla knize vytknout je, že mi hlavní postavy přišli prostě dokonalí (krásní, chytří, bohatí,...).
Knihu můžu jedině doporučit. Děkuji!!!

helenkan
04.03.2019 5 z 5

Pěkně napsaná romantická detektivka. Hlavní postava krásná studentka s dlouhýma nohama,která se nevědomky do něčeho zaplete. A ejhle na prahu se objeví ochránce. Super chlap a ještě k tomu s fantastickým tělem. Jak to asi dopadne,víme předem. :-) Noo... ale stejně čtu dál,protože mě to baví a líbí se mi to. :-)))

saskuan
12.09.2018 3 z 5

Napínavá, dobře napsaná oddechovka.

bekule
24.08.2018 4 z 5

Napětí, romantika, tentokrát ještě přidaná nadsázka a humor, packal "zločinec" Milo , i ten jeho šéf a dvojice poskoků jako by vypadli z nějaké parodie na gangsterku. Další skvělý díl této série.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem