Ideální muž

Ideální muž https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108245/bmid_buchanan-renard-fbi-idealni-muz-hYn-108245.jpg 4 391 68

Buchanan-Renard (FBI) série

Doktorka Ellie Sullivanová, která právě ukončila rezidenturu v městské nemocnici, si vyšla zaběhat do blízkého parku. Náhle uslyšela ránu a ke svému úžasu zjistila, že se ocitla v blízkosti prchající dvojice, muže a ženy, které pronásleduje několik agentů FBI. Vzápětí stíhaný kriminálník postřelí jednoho z policistů. Ellie se svými bohatými zkušenostmi z praxe na traumatologii okamžitě přispěchá na pomoc a spolu se záchrankou se postará o zraněného. Její role v této záležitosti však neskončila. Je totiž jedinou osobou, jež viděla hledanému zločinci do tváře. Tak se dostává jako svědkyně do centra vyšetřování případu, který přebírá agent Max Daniel. Přestože strohý právník není podle Elliiných představ ideální muž, z nevysvětlitelných důvodů ji přitahuje a zdá se, že jejich původně čistě pracovní vztah přeroste v něco mnohem silnějšího...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

The Ideal Man , 2011

jani.ruzicko
08.06.2019 4 z 5

Toto bylo moje první setkání s autorkou a vůbec to nebylo špatné. =)
Moc se mi líbilo propojení toho detektivního napětí s romantikou. Trochu mi to připomíná oblíbenou Julii James. =)
Taková naprostá oddychovka u které není potřeba nijak moc přemýšlet a to jsem právě potřebovala.

biki
14.05.2019 5 z 5

Spolu s knihou Nemůžeš mě milovat patří na špičku mých oblíbených knih od této autorky. Napětí, romantika, humor a, samozřejmě, ten téměř ideální muž.

dom.ini
02.02.2019 3 z 5

Příjemný odpočinkový román pro ženy s trochou napětí. Postavy Ellie i Maxe se mi moc líbily a knížka se mi dobře a lehce četla. Určitě doporučuji jako odpočinkové čtení.

magdalena2377
28.01.2019 5 z 5

Krásné

bekule
30.11.2018 4 z 5

Příjemné oddechové čtení, typická Garwoodka.První díly se mi líbily o něco víc.Tady jsem místy nechápala chování Eliiných rodičů a potrefené sestry.

Barbora H
25.09.2018 4 z 5

Po dlouhé době zase kniha, kterou jsem přečetla od začátku do konce bez přeskakování...
Pár much měla, ale ušla...

zeytin
03.07.2018 4 z 5

Balzam na ženskú dušu, opäť jeden "ideálny muž", priama dejová línia. Taká knižka večer pred spaním...

Tanya007
17.06.2018 4 z 5

Oddechové čtení, s jednoduchou zápletkou...

Gejitka42
20.04.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

LivN
29.01.2018 4 z 5

Je to pěkná čtivá knížka romantika a krimi dohromady je fajn. Je to pěkné romanticke a zároveň napínavé.

katkaq
02.08.2017 3 z 5

Tuhle knížku jsem si přečetla z celé série jako první.Měla jsem štěstí, že k ní nebyla nijak připojená. Co na to říct? Další skvělé dílo Julie. Když si jdete její knížky přečíst s tím, že víte,co čekat, nikdy nejste zklamaní. Romantická oddechovka.

Kačí137
27.04.2017 5 z 5

Tento díl tady můžu číst stále dokola :-) Co jiného dodat.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Opět jsem nadšená! Holt některé autorky jsou opravdu zárukou kvality. Čtivý, krásný, není co dodat.

TaLu
13.03.2017 5 z 5

Dočten opakovaně další díl série.
Tentokráte mi malinko scházela rodina Buchananů, protože je v knize o nich jen zmínka, ale Max i Ellie byli oba sympatičtí, příběh naplněný dějem, romantika nechyběla. Velmi mne bavilo sledovat i související vedlejší postavy a jejich osudy. Rodiče, sestry a podobně. Snad jen k ideálnímu muži bych si představila, že dokáže občas i slovně vyjádřit city, ale to bych už asi chtěla moc. Navíc to ani nebylo třeba, když mu jeho vyvolená usínala dříve, než bylo slov zapotřebí :o)

Kešu1981
05.02.2017 5 z 5

Garwoodka opět nezklamala...tuhle sérii dokážu přečíst znovu a vždy opět pobaví :o)

Suzynka29
17.07.2016 5 z 5

Právě dočteno. Za mě super, Ellie mi byla vazne sympatická, Max taky. Příběh mě fakt nadchnul. Nepřišlo mi nic zbytečně dlouhé ani přehnané, všechno popsané jednoduše, možná ve kdy i trochu stroze, ale nejsem na klasickou červenou knihovnu, takže mi to vyhovovalo.

Elise24
06.07.2016 4 z 5

Tak tady mám trochu smíšené pocity. Ze začátku jsem byla naprosto unešená ale postupem času mi děj začal připadat až neuvěřitelně přitaženej za vlasy. Ale konečně byla hlavní hrdinka někdo, kdo neomdlévá z krve, nedostává v jednom kuse hysterické záchvaty a nepřemýšlí o každé pitomosti. Max byl sice občas psí čumák ale jinak...prostě se s ničím nepáral. Nebyla to prostě knížka, kde by se přehnaně patlali v citech, různých náznacích a všechno jednoduše pohodu...konec sice trochu rychlej. .ale můžeme to brát i jako plus. .:D

A proto 4* :)

havrmoni
02.04.2016 5 z 5

Pořád je to u mě za 5* i když to není úplně tak napínavé a krimi jako prvních 6-7 a už to není Buchanan. Ale takové samostatné romantické příběhy s napětím a jako takové je beru. Hezký byl i minipříběh o Anně,zato Ava byla rušivý element na zabití.

1casper
09.02.2016 4 z 5

Pěkná, odpočinková knížka. Přečetla jsem ji ve vlaku cestou tam a pak zpátky. Děj byl vcelku předvídatelný, ale ničemu to nevadí, četlo se to samo.... Knihy J. Garwood mám moc ráda, jsou pěkné, oddychové.

Julie Garwood
americká, 1946 - 2023