Láska a čest

Anglie 1099 Romanticko-historický příběh lásky plné vášně, napětí i dobové středověké atmosféry jedenáctého století líčí oblíbená autorka s šarmem a vtipem, stejně jako s neobyčejnou schopností vyprávět o stále se opakující touze a snu každé ženy – najít toho pravého. Krásná lady Madelyne žije na dvoře svého bratra, krutého a bezohledného barona Louddona. Na Louddonovo panství však vtrhne s vojskem baron Duncan z Wextonu, řečený Vlk, aby pomstil zločin, kterého se Louddon dopustil. Duncan z Wextonu o Madelyne ví a chce si ji odvézt jako válečnou kořist. Když ale hrdou krásku spatří, zaručí se, že ji bude ctít a chránit, i kdyby pro ni měl položit život. Odveze ji do svého hradu a jako čestný muž dostojí svému slovu. Nakonec však oba přemůže vášnivý cit a Madelyne se Duncanovi celou svou duší vzdá. Od této chvíle stojí pevně po jeho boku – po boku svého pána – mocného Vlka, který bojuje za její lásku a svou čest....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3127/laska-a-cest-3127.jpg 4.5344

Vydáno: , Oldag

Honor's Splendour, 1987

Kniha Láska a čest

pip11
14.05.2021

Krásný středověký příběh, ve kterém nechybí trocha napětí, humor a skvělí hrdinové. Bylo to pěkné a poutavé.

katkaq
21.04.2021

Tuhle knížku miluju a pravidelně se k ní vracím. Má všechno, co bych si mohla od červené knihovny přát. Humor, neohroženost, síla, láska. Krásný příběh.

Kudík
17.04.2021

(+ SPOILER) Lady Madelyn byla skvělá, a protože mám smysl pro humor jako Anthony, tak jsem se smála spolu s ním. Zážitky s krmením Siléna a lukostřelba (ať už trénink nebo závěrečná akce) prostě neměly chybu. :) U Madelyn se mi ještě líbilo, jak stále slibovala, že už neřekne ani slovo.... A bratři Wextonové, ať už Duncan (Vlk/Odysseus), Edmond (Polyfemos) a nejmladší Gilard, to muselo být... dostat se do takové rodiny, i když to stolovaní nebylo nic moc. :) Oceňuji, že autorka do své romance, vložila nejen reálné historické postavy, ale i mytologické. Ke knihám JG se ráda vracím.

oresvo
24.03.2021

Příběh byl krásný ale na mě místy zdlouhavý.
Ona se sice bála svého bratra ale Duncenovi prakticky hned padla kolem krku.

Ale jako romantické oddechové čtení to jde .

Arsi
28.01.2021

Krásný romantický příběh. Julie Garwood to prostě umí.

Verunka4444
27.11.2020

Garwoodová je prostě bohyně,každá její kniha,kterou jsem doposud přečetla,byl učiněný skvost.Samozřejmě mám své favority(Nevěsta,Dar lásky,Králova milenka,Strážný anděl,Svatba a Tajemství ♥) Příběh Vlka Duncana a Madelyne byl pro mou romantickou dušičku jako krabice čokolády a puget růží.Miluji Vysočinu a drsné skotské horaly,ale i rytíři nejsou k zahození ♥

jinbr
06.10.2020

Ano, ano... není to zase tak časté, aby romantický příběh měl tak vysoké hodnocení. Ale zde si to jednoznačně zaslouží. Byl psaný s vtipem, v průběhu čtení jsem se kolikrát uchechtávala. Madelyne byla tak hezky přirozeně naivní a zároveň chytrá, otevřená žena. Duncan sympaťák. Pro mě krásná oddychovka, která vás donutí skončit dlouho, opravdu dlouho v noci

Laf
01.06.2020

Dobrá odpočinková kniha. Líbilo se mi, jak se hlavní postavy pořád hašteřili. Bohužel mne kniha vtáhla do děje někdy po půlce, takže jsem si ji tolik neužila. I tak za to kniha stála :)