Láska a čest

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Anglie 1099 Romanticko-historický příběh lásky plné vášně, napětí i dobové středověké atmosféry jedenáctého století líčí oblíbená autorka s šarmem a vtipem, stejně jako s neobyčejnou schopností vyprávět o stále se opakující touze a snu každé ženy – najít toho pravého. Krásná lady Madelyne žije na dvoře svého bratra, krutého a bezohledného barona Louddona. Na Louddonovo panství však vtrhne s vojskem baron Duncan z Wextonu, řečený Vlk, aby pomstil zločin, kterého se Louddon dopustil. Duncan z Wextonu o Madelyne ví a chce si ji odvézt jako válečnou kořist. Když ale hrdou krásku spatří, zaručí se, že ji bude ctít a chránit, i kdyby pro ni měl položit život. Odveze ji do svého hradu a jako čestný muž dostojí svému slovu. Nakonec však oba přemůže vášnivý cit a Madelyne se Duncanovi celou svou duší vzdá. Od této chvíle stojí pevně po jeho boku – po boku svého pána – mocného Vlka, který bojuje za její lásku a svou čest....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3127/laska-a-cest-3127.jpg 4.5311
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Oldag
Orig. název

Honor's Splendour, 1987

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (47)

Kniha Láska a čest

Přidat komentář
Arsi
28. ledna

Krásný romantický příběh. Julie Garwood to prostě umí.

Verunka4444
27.11.2020

Garwoodová je prostě bohyně,každá její kniha,kterou jsem doposud přečetla,byl učiněný skvost.Samozřejmě mám své favority(Nevěsta,Dar lásky,Králova milenka,Strážný anděl,Svatba a Tajemství ♥) Příběh Vlka Duncana a Madelyne byl pro mou romantickou dušičku jako krabice čokolády a puget růží.Miluji Vysočinu a drsné skotské horaly,ale i rytíři nejsou k zahození ♥


jinbr
06.10.2020

Ano, ano... není to zase tak časté, aby romantický příběh měl tak vysoké hodnocení. Ale zde si to jednoznačně zaslouží. Byl psaný s vtipem, v průběhu čtení jsem se kolikrát uchechtávala. Madelyne byla tak hezky přirozeně naivní a zároveň chytrá, otevřená žena. Duncan sympaťák. Pro mě krásná oddychovka, která vás donutí skončit dlouho, opravdu dlouho v noci

Laf
01.06.2020

Dobrá odpočinková kniha. Líbilo se mi, jak se hlavní postavy pořád hašteřili. Bohužel mne kniha vtáhla do děje někdy po půlce, takže jsem si ji tolik neužila. I tak za to kniha stála :)

Ms.Floyd
21.05.2020

Tohle je snad nejlepší romantika, kterou kterou jsem kdy četla! Krásný a dobře vylíčený příběh, úžasní hrdinové a šťastný konec. Knížku doporučuji a určitě se k ní vrátím :)

LenkaAK
21.03.2020

Jeden z nejkrásnějších příběhů na historickém pozadí středověké Anglie. Už jsem tuto knihu četla podruhé a opět mě okouzlila.
Jemná lady Madelyn osvobodí na začátku příběhu statečného barona Wextona, kterého nechal její zrádný bratr o mrazivé noci přivázat ke kůlu. Madelyn s Wextonem unikají na jeho hrad a už po cestě je jasné, že to nebude romantika pro slabé povahy. Madelyn je nemotorná, zraněná, bojácná, výbušná, vášnivá a pravdomluvná. S tímto koktejlem se musí baron Wexton přezdívaný Vlk vyrovnat. Do toho všeho zasahuje proradný Madelynin bratr Louddon. A objeví se i skutečný vlk!
Příběh je spletitý a dobře propracovaný, prolíná se s dobovými reáliemi (fakt přesné a to já ráda) a dává nahlédnout do sociálních vztahů doby (tohle v červené knihovně fakt nehledáš).

Akin309
17.03.2020

Je to jedna s mojich obľúbených kníh od
J. Garwood. Strašne som sa pri tomto príbehu nasmiala. Určite ju odporúčam ♡

Kamila1991
22.02.2020

Pro mě je tohle určitě nejlepší knížka od J. Garwood. Miluju knížky z prostředí Skotska, ale tohle byla příjemná změna. Duncan a Madelyne byli prostě úžasní. Už teď vím, že se ke knížce brzy vrátím.

1