Králova milenka

V temných dobách po smrti krále Richarda I. Lví srdce se Anglie ocitá v chaosu rozpoutaném novým panovníkem a jeho násilnickými přisluhovači. Jednou z jejich obětí se stává nevinná dívka Gillian. Když jí krutý a ctižádostivý baron Alford zabije otce a roztrhne rodinu, je ještě pouhé dítě. Alford se snaží najít vzácnou skříňku vykládanou drahokamy, která v sobě skrývá tajemství smrti královy milenky Arianny, a odevzdat ji zpět svému despotickému pánu. Drahocenná klenotnice mu však unikne doslova pod rukama a na více než deset let se ztratí. Z Gillian se mezitím stává mladá a krásná žena, která při odhalování tajemství své minulosti nachází spojence mezi mužnými skotskými vůdci Ramseyem Sinclairem a Brodickem Buchananem. S jejich pomocí bezohledného barona Alforda pokoří. Po boku neohrožených válečníků pak Gillian a její přítelkyně Bridgid objevují, že i touha může dobývat, že zrada dokáže v jediném okamžiku zničit důvěru… a že nejnebezpečnější ze všeho je podlehnout hloubce citů nečekané lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3128/zemani-z-vysociny-kralova-milenka-zoO-3128.jpg 4.5279

Zemani z vysočiny 2.

18.11.2020

Krásná kniha.

Iva B.
05.11.2020

Tenhle příběh mě nebavil tak moc jako ty předchozí, které jsem četla, ale pořad to bylo moc fajn čtení, oddychovka, která zase měla všechno jako romantiku, trochu napětí.. Jak už to u příběhu od JG bývá.

Petra-1
01.02.2020

Opět skvěla kniha

Lucie_1984
28.12.2019

Úžasná sága, doporučuji všem,kteří mají rádi historické romány

TerryDee
03.11.2019

Na příběh Brodicka Buchanana jsem se těšila, protože mě zajímalo, jak si zrovna on pořídí manželku. Je zajímavé, že mu první pokus nevyšel. Nicméně nevěsta mu sama spadla do náruče, i když s nepřízní osudu, ale přece. I zde naleznete sympatické a tvrdohlavé Skoty a něžnou a nebojácnou Angličanku. A hlavně se nám tu objeví i hrdinové předchozího dílu, což bylo super.

petraj30
28.07.2019

Krásný příběh plný tajemství, odvahy, lásky, přátelství i nenávisti a nechybí dodatek, že 2 muži pochopili, jak jsou hloupí

bekule
18.04.2019

Velmi zábavná příjemná oddechová četba, jen zpočátku jsem měla trošku zmatek v množství postav. Skvělá byla část s malým Alecem, ten kluk byl k sežrání... Zrádce jsem tušila téměř od začátku ale na Gillianinu sestru jsem měla jiný tip.U Garwoodové mě trochu vadí že se občas opakuje, tady bylo několik velmi podobných momentů jako v Tajemství. Ale i tak jsem se velmi dobře bavila, líbila se mi víc než Tajemství, určitě se k ní časem vrátím i když tento žánr jinak nemusím.

vivalamuff
16.04.2019

U knížek od JG se mi líbí jedna věc. Její hrdinky jsou odvážné, láskyplné a obětavé dámy. Hlavní hrdinové zase velcí, udatní a laskaví bojovníci. Člověk si je nemůže nezamilovat. Gillianin příběh je poutavý, hlavně na začátku plný obratů. Hodně se nasmějete, protože autorka má humor v krvi. Ráda se k jejím románům vracím, protože jsou pohlazením na duši.

historické romance

Julie Garwood