Tajemství

Děj v roce 1200. Judith Hamptonová, krásná a zároveň cílevědomá anglická dívka, slíbila své skotské přítelkyni z dětství, že jí bude stát po boku, až nastane čas narození jejího dítěte. Ale důvodem Judithina putování na vzdálenou skotskou Vysočinu je ještě něco jiného – touha shledat se s otcem, kterého nikdy nepoznala a o jehož existenci se dověděla teprve nedávno. Na daleké cestě ji doprovází skotský zeman Iain Maitland, starší bratr manžela její přítelkyně. A ještě dříve, než dorazí k cíli, vzniká mezi oběma tak rozdílnými osobnostmi vztah, který je silně poznamená. V situacích, jež dvojici čekají, však může obstát jen skutečná láska a vzájemná důvěra. Nejtěžší zkouškou je ovšem šokující odhalení pravdy o Judithině otci…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56928/tajemstvi-MCJ-56928.jpg 4.5319

Zemani z vysočiny 1.

Vydáno, Oldag

The Secret, 1992

Kniha Tajemství

alekis
13.10.2020

Trochu je mi to proti srsti, protože romanci jsem dala za jeden den - soudím, že určitě je lepší číst příběh z doby vlády koruny, než stále zprávy o vládě korony, ale musím do jisté míry bohužel souhlasit s komentářem trochu níže od SBH.
Jo, je to nebetyčná hloupůstka, která opravdu nemá vůbec co dělat s historickou epochou, v níž se odehrává. Skoro všechno v téhle knížce je holá nemožnost. Kdyby autorka zasadila příběh do jiného časového období a jen trochu přizpůsobila reálie, vůbec nic by se nestalo.
Jenže Skotsko vede... když oni ti Skotové jsou v romancích tak skvělí chlapi... Takže, když si odmyslím ty nelogičnosti... ostatně, řekněte mi, kdo požaduje po krásných milostných románech logiku... je to nakonec docela dobré počtení :-).

Leona91
26.09.2020

Příjemné oddechové čtení, při kterém nemusí člověk přemýšlet. Hrdinové byli velmi sympatičtí a kniha se četla rychlím tempem.

biki
22.09.2020

Roztomilý, byť trochu naivní příběh o opravdovém přátelství, o ženách, které si uvědomí svou cenu, o statečných opravdových chlapech, a samozřejmě o lásce.

DUNIKO
18.08.2020

Nádhera ❤️

Laf
07.08.2020

Skvělý, a místy i vtipný, příběh pro chvíle pohody. Můžu jen doporučit :)

Kamila1991
06.06.2020

Tady slova nestačí! Nádhera, dokonalost...

Irenka8
24.05.2020

Kniha je prostě úžasná!

pip11
01.05.2020

Hezká historická romance, postavy byly sympatické a dialogy vtipné. Bylo to příjemně oddechové čtení.