Nebezpečná hra

Katolický kněz Thomas Madden vyslechne podivnou zpověď muže tvrdícího, že zabil ženu, která ho zklamala, a má v úmyslu zabíjet dál. Thomasi Maddenovi je jasné, že hrozbu musí brát vážně, proto se obrací na svého nejlepšího přítele Nicka Buchanana, agenta FBI. Nick právě ukončil práci na případu, který silně otřásl jeho psychikou, ale přijíždí do městečka Holy Oaks za svým přítelem, seznamuje se s jeho sestrou Laurant a společně se snaží přijít na stopu nebezpečného psychopata. Jisté je, že to musí být někdo z nejbližšího okolí, někdo, kdo se bez omezení pohybuje v blízkosti Laurant. Přestože do práce na případu jsou nasazeni další pracovníci FBI a jak Thomas, tak i jeho sestra dostávají osobního strážce, dochází k napadení. Nalézá se i důkaz svědčící o tom, že by útočník mohl být vrahem prostitutky, jejíž tělo se nalezlo krátce předtím. Mezi Laurant a Nickem postupně vzniká velmi blízký osobní vztah. V okamžiku, kdy se zdá, že případ je vyřešen, však vrah zaútočí znovu. Nick Buchanan není v kritické chvíli Laurant nablízku, neboť vyřizuje drobný úkol, jímž ho pověřil nevěstin otec....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3111/big_buchanan-renard-fbi-nebezpecna-hra-M9Z-3111.jpg 4.3338

Buchanan-Renard (FBI) 1.

Vydáno: , Oldag

Heartbreaker, 2000

Kniha Nebezpečná hra

Marci_Vaj

Pěkný úvod do série. Jednu knihu, devátou v sérii o Maxovi, jsem už četla, ta se mi líbila o něco víc, ale i tak očekávám, že celá série bude stát za to :)

kacenka6144

Mám ráda knížky Julie Garwood a je mi jedno, jestli jsou ze současnosti nebo historické (ale ty mám trochu raději). K této sérii se vracím po letech, takže si samozřejmě už nic nepamatuju a těším se na každý příběh, jehož rozuzlení je pro mě zase nové. Je to kombinace lehké detektivky s románem pro ženy, takže neočekávám žádné obrovské drama. Kdo chce mít při čtení detektivky strach se ohlédnout za sebe, musím sáhnout po jiném autorovi. :-) :-) :-)

Maggie686

Přečíst se to dalo, ale nějak mi psaná forma příběhu nesedla.

TeaPeter

Nechci být nezdvořilý, ale byla to slátanina plná klišé. Postavy ploché, až se navzájem pletly. Laurent naivní (u chovanky klášterní školy se to dalo čekat), zbrklá a nesympatická. Prostě jsem sáhl vedle...

Vaiolet

Tak tato kniha mě moc bavila. Hlavní hrdinové mi byli moc sympatičtí a děj pěkně plynul. Laurant mi sice přišla trochu naivní, ale její brácha kněz a hlavně Noah byli super. Nebyla zde žádná hluchá místa a celkově mi děj připadal uvěřitelný a pravděpodobný. Žádná přehnaná bondovka. Spojení romance a krimi příběhu je super nápad a autorka dokáže tyto žánry nenásilně propojit. Určitě budu v sérii pokračovat :)

MonaLisa42

Moc pěkná kniha.
Líbí se mi propojení detektivky a románu pro ženy. Při čtení jsem se ani chvilku nenudila. Kniha byla napínavá a až do konce jsem nevěděla, kdo je náš zločinec.
Jsem moc zvědavá na další díly. Moc děkuji!!!

Myška43
04.03.2021

,,Laurant, zašeptal ďábel. Jmenuje se Laurant. Toma se zmocnila panika. Moje Laurant? Ano. Teď už to víte otče. Chystám se zabít vaši sestru."

Nedávno jsem četla knihu od Sandry Brown a velice mě upoutala kombinace detektivky a romantiky. Koukla jsem na přečtené knihy mých oblíbených uživatelek a vybrala si tuto autorku. Udělala jsem dobře. Je to moje první kniha od ní, takže chvilku mi trvalo se začíst a zvyknout si na styl. Pak už to šlo jako po másle.

,,Ne, chtěla jsem ti říct ještě jednu věc. Jo? A copak? Že jsi idiot."

Samotný příběh byl moc zajímavý. Laurent s Nickem mě moc bavili. Byla zde spousta dalších zajímavých postav. Zápletka byla super. Mám ráda, když až do konce nemám tušení, kdo je ten zloduch. Bylo to pro mě velké překvapení, jak si s tím autorka poradila.
Ve čtení této série budu rozhodně pokračovat.

angelbooks
12.09.2020

Velmi zajímavý příběh, kde se mísí situace z oblasti policie, božské víry i všedního života. Byl zde nádherný vztah mezi sourozenci a protože mám sama sourozence, velmi jsem to ocenila.

Knihu doporučuji.