Nebezpečná hra

Katolický kněz Thomas Madden vyslechne podivnou zpověď muže tvrdícího, že zabil ženu, která ho zklamala, a má v úmyslu zabíjet dál. Thomasi Maddenovi je jasné, že hrozbu musí brát vážně, proto se obrací na svého nejlepšího přítele Nicka Buchanana, agenta FBI. Nick právě ukončil práci na případu, který silně otřásl jeho psychikou, ale přijíždí do městečka Holy Oaks za svým přítelem, seznamuje se s jeho sestrou Laurant a společně se snaží přijít na stopu nebezpečného psychopata. Jisté je, že to musí být někdo z nejbližšího okolí, někdo, kdo se bez omezení pohybuje v blízkosti Laurant. Přestože do práce na případu jsou nasazeni další pracovníci FBI a jak Thomas, tak i jeho sestra dostávají osobního strážce, dochází k napadení. Nalézá se i důkaz svědčící o tom, že by útočník mohl být vrahem prostitutky, jejíž tělo se nalezlo krátce předtím. Mezi Laurant a Nickem postupně vzniká velmi blízký osobní vztah. V okamžiku, kdy se zdá, že případ je vyřešen, však vrah zaútočí znovu. Nick Buchanan není v kritické chvíli Laurant nablízku, neboť vyřizuje drobný úkol, jímž ho pověřil nevěstin otec....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3111/buchanan-renard-fbi-nebezpecna-hra-M9Z-3111.jpg 4.3292

Buchanan-Renard (FBI) 1.

Vydáno, Oldag

Heartbreaker, 2000

Kniha Nebezpečná hra

angelbooks

Velmi zajímavý příběh, kde se mísí situace z oblasti policie, božské víry i všedního života. Byl zde nádherný vztah mezi sourozenci a protože mám sama sourozence, velmi jsem to ocenila.

Knihu doporučuji.

johana3160

Pekny detektivni pribeh s romantikou. Pro me trochu nezvykle, ale nebylo tam moc niceho, ani tezka nebo prilis “drsna” detektivni zapletka, romantika tak akorat. Postavy byly realne, nevyumelkovane a prijemne, zadny velci “bouchaci” a primadony. Prijemne cteni i kdyz obcas s trochu prilisnymi popisy pro me nepodstadtnych veci.

lusitta05

Čo sa týka FBI a pekných chlapov, toho nie je nikdy dosť. Takže za mňa áno, bolo to dobré. Určite si prečítam ďalšie diely.

jinbr

Moc pěkné. Připomíná mi to Sandru Brown, ale přeci jen je to trochu jiný styl psaní. Ale byl to napínavý příběh, hodně dlouho nebylo zřejmé, kdo je pachatel.

helenkan
31.12.2019

Tuhle sérii nečtu zrovna přesně od prvního dílu. Vůbec mi to nevadí a tyhle pěkný chlapy od FBI jsem si prostě zamilovala. :-)

Kudík
21.12.2019

Aktuálně mám přečteno 5 dílů z této série a musím říct, že všechny hodnotím 4-4,5*. Psáno čtivě, hlavní postavy jsou sympatické, ať už Laurant s Nickem, anebo její bratr Thomas, či Nickův kolega Noah. Ten byl v 1. až 3. díle opravdu super. Jsem zvědavá na jeho samostatný příběh. Je to sice červená knihovna s krimi zápletkou, ale děj je svižný bez "hluchých" míst a s jasným cílem. V tomto případě jsem pachatele netrefila, ale bylo to těsně vedle. :)

Kukicka
06.09.2019

Tak toto byla neskutecna nuda. 70% knihy se nedelo vubec nic jak v kriminalni zapletce, tak v romanticke casti. Na kriminalky nejsem zadny odbornik, ale padouch mi byl jasny, hned jak se objevil na scene a romanticka stranka slabota. Vztah nebyl vubec propracovany. Na to jak ma kniha vysoke hodnoceni, za me velke zklamani.

petraj30
14.08.2019

Zajímavé odstartování skvělé série. Laurant a Nick byli úžasní, nechyběly ani vtipné přestřelky. Konec byl překvapivý, napínavý a o to krásnější. Nicka bylo potřeba trochu popostrčit, ale výsledek stál za to, opravdu mohu jen doporučit

Love story
Love story