Strážný anděl

Pirátská loď Smaragd se stává postrachem moří. Na její palubě velí obávaný Pohan, zavrhován bohatými, jejichž jmění se zmocňuje, a milován chudými, které obdarovává svou kořistí. Markýz z Cainewoodu slibuje tomuto muži smrt, chce pomstít svého mladšího bratra, kterého pirát zabil. Jednoho dne se u jeho dveří objeví neznámá dívka s podivnou žádostí. Krásnou rudovlasou Jade ohrožují záhadní nepřátelé a markýz se rozhodne poskytnout jí ochranu. Láska, které se neubrání ani jeden z nich, je však vystavena těžké zkoušce, zrada a faleš, se kterou se oba setkávají, dokonale prověří jejich vztah. Ukazuje se, že se řada věcí ve skutečnosti neodehrála tak, jak se původně zdálo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3118/big_strazny-andel-pbI-3118.jpg 4.3278

Královští vyzvědači 2.

Vydáno: , Oldag

Gaurdian angel, 1990

Kniha Strážný anděl

Andrea81

Příjemná oddechovka.

Iva B.
03.04.2020

Strážný anděl je opět historická romantika s kapkou dobrodružství, hlavními hrdiny, kteří si nejdříve nepřipouští, že se navzájem přitahují, ale pak se jejich vztah naplno rozvine a jak jinak happyend na konec. Oddychovka když potřebujete vypnout a dát si relax s knížkou.

DUNIKO
03.09.2019

Moc pěkné.

angelbooks
14.02.2018

Ze začátku mi trochu vadila orientace v příběhu. Knihu jsem četla už dávno, ale vím, že začátek byl pro mě trošičku hektický.
Ale i tak knihu vřele doporučuju. :)

Samira
28.07.2017

Historické, chytré a velmi vtipné oddechovky od Julie vždy pobaví. Série Královští vyzvědači se povedla opravdu hodně, přesto musím říci, že první a hlavně třetí díl série je výrazně lepší.
Mezi hlavní dvojicí to jako obvykle neskutečně jiskří a každá jejich výměna baví, stejně jako vedlejší postavy série. I zápletka není špatná, ale přece jen tentokrát výrazně méně uvěřitelná.
V závěru příjemná kniha, lehce ztrácela dech, ale i tak to bylo skvělé čtení!

RADIN
14.09.2016

Podla mňa je kniha priemerná,prečítal som ju ale nezaujala ma

Janka0702
09.08.2016

Noo, tak tady si nejsem jistá.
Pěkný příběh a jsem ráda, že tam byla zmínka o Lyonwoodových.
Jen mi nesedla hlavní hrdinka. Neměla jsem s ní trpělivost, bohužel.
Jinak hezká oddechovka a k sérii prostě patří.

ariel platto
25.07.2016

Bylo to takový naivně praštěný, ale milý :)