Strážný anděl

Pirátská loď Smaragd se stává postrachem moří. Na její palubě velí obávaný Pohan, zavrhován bohatými, jejichž jmění se zmocňuje, a milován chudými, které obdarovává svou kořistí. Markýz z Cainewoodu slibuje tomuto muži smrt, chce pomstít svého mladšího bratra, kterého pirát zabil. Jednoho dne se u jeho dveří objeví neznámá dívka s podivnou žádostí. Krásnou rudovlasou Jade ohrožují záhadní nepřátelé a markýz se rozhodne poskytnout jí ochranu. Láska, které se neubrání ani jeden z nich, je však vystavena těžké zkoušce, zrada a faleš, se kterou se oba setkávají, dokonale prověří jejich vztah. Ukazuje se, že se řada věcí ve skutečnosti neodehrála tak, jak se původně zdálo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3118/strazny-andel-pbI-3118.jpg 4.4252

Královští vyzvědači 2.

Vydáno, Oldag

Gaurdian angel, 1990

Kniha Strážný anděl

Iva B.
03.04.2020

Strážný anděl je opět historická romantika s kapkou dobrodružství, hlavními hrdiny, kteří si nejdříve nepřipouští, že se navzájem přitahují, ale pak se jejich vztah naplno rozvine a jak jinak happyend na konec. Oddychovka když potřebujete vypnout a dát si relax s knížkou.

DUNIKO
03.09.2019

Moc pěkné.

angelbooks
14.02.2018

Ze začátku mi trochu vadila orientace v příběhu. Knihu jsem četla už dávno, ale vím, že začátek byl pro mě trošičku hektický.
Ale i tak knihu vřele doporučuju. :)

Samira
28.07.2017

Historické, chytré a velmi vtipné oddechovky od Julie vždy pobaví. Série Královští vyzvědači se povedla opravdu hodně, přesto musím říci, že první a hlavně třetí díl série je výrazně lepší.
Mezi hlavní dvojicí to jako obvykle neskutečně jiskří a každá jejich výměna baví, stejně jako vedlejší postavy série. I zápletka není špatná, ale přece jen tentokrát výrazně méně uvěřitelná.
V závěru příjemná kniha, lehce ztrácela dech, ale i tak to bylo skvělé čtení!

RADIN
14.09.2016

Podla mňa je kniha priemerná,prečítal som ju ale nezaujala ma

Janka0702
09.08.2016

Noo, tak tady si nejsem jistá.
Pěkný příběh a jsem ráda, že tam byla zmínka o Lyonwoodových.
Jen mi nesedla hlavní hrdinka. Neměla jsem s ní trpělivost, bohužel.
Jinak hezká oddechovka a k sérii prostě patří.

ariel platto
25.07.2016

Bylo to takový naivně praštěný, ale milý :)

PomněnkaPrvní
06.07.2016

Víc se mi líbil první díl, byl také vtipný, ale ne až tak moc ztřeštěný jako toto. Ale opravdu se nasmějete nahlas.
Např. "Jade, proč je pod mojí postelí stříbro?"
"Zeptej se Sternse, to on ho tam dal."
:) Pirátský strýček je taky dobrá postava. No a samozřejmě majordomus, ten nemá chybu, pokud se jeho pán zpozdí k jídlu byť o minutu, sní mu jeho porci jídla :D