Růžový květ

Série Claybornes’ Brides (Rose Hill) 1. MARY ROSE 2. RŮŽOVÝ KVĚT - Nevěsty Claybornů/1 3. BÍLÝ KVĚT - Nevěsty Claybornů/2 4. RUDÝ KVĚT - Nevěsty Claybornů/3 5. VŽDY PŘIJDE JARO Montana 1880. Třídílný cyklus novel, v nichž vystupují bratři Claybornové, známí hrdinové románu Julie Garwoodové Mary Rose. Nejmladší z bratrů Claybornových Travis jedná výhradně podle vlastní vůle. Jediná osoba, které nedovede nic odmítnout, je jeho milovaná adoptivní matka Rose. Na její přání doprovází mladičkou Emily Finneganovou z Bostonu na daleké cestě do Montany, kam Emily jede za ženichem na inzerát. Emily je rozhodnutá vdát se za člověka, kterého zná jen z romantických dopisů. Při cestě divočinou se však mnoho mění…....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/3124/nevesty-claybornu-rose-hill-ruzovy--UM2-3124.jpg 3.8174

Nevěsty Claybornů (Rose Hill) 2.

Vydáno, Oldag

ONE PINK ROSE, 1997

Kniha Růžový květ

jinbr

Tento díl už nedosahuje kvality toho prvního, ale byla jsem zvědavá na ostatní bratry

helenkan
31.12.2019

Pěkné pokračování o bratrech Claybornových.

vcielka
12.01.2018

Muzi ocividne snivaju o tom ako im zena za sex s nimi podakuje. Snival o tom ako Travis tak i Harrison v knihe predtym.
Hrdinkasa mi viac pacila akohrdinka v knihe predtym, pretoze mala presne taku povahu aku si predstavujem u zeny, ktora by vyrastla v divokej Montane a preto by sa povaha skor hodila na Mary Rose a potom by ma mozno Mary Rose tak nerozculovala.
Inak vobec netusim kde Garwood nabrala ze z Travisa bude dobry pravnik. Kecala o tom uz v Mary Rose a teraz i tu ale ja to z neho proste necitim a Garwood ho tak v nicom ani nevykresluje ani teraz ani predtym. Je to proste pistolnik a cowboy a to je jedine ako ho Garwood kresli.
Kniha bola napisana pekne, vtipne, k zaveru prilis sladko co sa mi velmi k Travisovi nehodilo. Vlastne k ziadnemu muzovi z divokej Montany sa mi sladke recicky velmi nehodia, hlavne ked tam na kazdu druhu vec muzi, vratane Claybornovych pohliadaju ako na zzenstilu. Takze keby trosku z tej presladkosti sa ubralo, nic by som nemohla ani tejto poviedke vytknut.
Inak kludne by som na Garwoodovej mieste tie vynechane pasaze rozpisala. Nikam nejdes... strih... a svadobna noc... no mna by napr celkom zaujimali tie cele namluvy alebo aspon len cast. Pripadne by som nechala zensku odist do Bostonu nech si Travis za nou uteka.

Laf
26.09.2017

Pěkně napsané a nechybí ani humorné situace. Tenká knížka, která je hned přečtená. Jako odpočinkové čtení je to dobrá volba :)

PerlaZP
15.08.2017

Určitě se mi líbila Mary Rose, ale tento příběh byl nezáživný. Možná, že by mě více upoutal, kdyby nešlo pouze o povídku...
Příběh je sám o sobě docela vtipný, ale chyběla mi v něm prostě ta pravá romantika, na kterou jsem u J.G. zvyklá - Zde láska přišla, až moc rychle...
Knížce dávám tři hvězdičky...

EvikU.
06.04.2017

Líbí se mi jako pokračování. Teď je kniha o nejmladším bratrovi. Je to milé oddechové čtení.

PomněnkaPrvní
22.10.2016

No to bylo jako co? Po velmi výživném prvním díle (Mary Rose) přijde takováto kratičká "harlekinka"? Havrmoni mi vzala slovo, když jsem to chtěla nazvat jednohubkou. Jako by paní Garwood tato série už nebavila a chtěla se těchto postav co nejrychleji zbavit? Příběh milý, to ano. Hrdinové sympatičtí. Ale je nezvyklé, že po románu autor píše pokračování série jen formou povídek.

11.05.2016

Velké díky patří této knize, kterou jsem od J.G. četla jako první a naprosto mě očarovala. Díky ní jsem tak objevila příběhy rodiny Claybornových a další nádherné knížky.

Emily je na začátku trochu ztřeštěná když se chce vdát za chlapa z inzerátu, kterého nikdy neviděla. Ale nakonec stejně podlehne Travisovi, kdo by mu odolal, když je vysoký, štíhlý, samý sval a zelenooký, no prostě pořádný fešák.

Láska pod parou
Láska pod parou