Růžový květ

Růžový květ https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3124/bmid_nevesty-claybornu-rose-hill-ruzovy--UM2-3124.jpg 4 220 21

Série Claybornes’ Brides (Rose Hill) 1. MARY ROSE 2. RŮŽOVÝ KVĚT - Nevěsty Claybornů/1 3. BÍLÝ KVĚT - Nevěsty Claybornů/2 4. RUDÝ KVĚT - Nevěsty Claybornů/3 5. VŽDY PŘIJDE JARO Montana 1880. Třídílný cyklus novel, v nichž vystupují bratři Claybornové, známí hrdinové románu Julie Garwoodové Mary Rose. Nejmladší z bratrů Claybornových Travis jedná výhradně podle vlastní vůle. Jediná osoba, které nedovede nic odmítnout, je jeho milovaná adoptivní matka Rose. Na její přání doprovází mladičkou Emily Finneganovou z Bostonu na daleké cestě do Montany, kam Emily jede za ženichem na inzerát. Emily je rozhodnutá vdát se za člověka, kterého zná jen z romantických dopisů. Při cestě divočinou se však mnoho mění….... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

ONE PINK ROSE , 1997

uzivatel0731
04.03.2024 odpad!

Tato kniha byla velké zklamání. Jako kdyby ji ani J.Garwoodová nenapsala. Stylem i obsahem naprosto nezajímavá.

Dellphi
26.12.2020 3 z 5

Taková čtenářská jednohubka, ale vůbec mi to nevadilo a i tak mě to bavilo :-)

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Pěkné čtení ❤️❤️❤️

petraj30
10.07.2020 5 z 5

Mně se to moc líbilo.
Emili byla ztřeštěná, ale jinak skvělá. Ty její argumenty někdy neměly hlavu ani patu a právě proto to bylo honě vtipné, tak snad ještě dospěje:-). Travis se mi líbil, ale byl trošku jiný, než ho znám z knihy Mary Rose.
Byla to moc pěkná knížečka, ale byla strašně kraťoučká a myslím, že tam nebylo ani všechno řečeno a řádně vysvětleno. Vůbec by mi nevadilo, kdyby kniha měla pár kapitol na víc. Vlastně mi ani nejde dohromady Harlekýnka a Julie Garwood. Něco málo tomu prostě chybí. JG je skvělá spisovatelka, které nechybí představivost. Ještě bych si s tou knihou víc vyhrála. Ale jinak to bylo úžasné.

jinbr
27.03.2020 4 z 5

Tento díl už nedosahuje kvality toho prvního, ale byla jsem zvědavá na ostatní bratry

helenkan
31.12.2019 5 z 5

Pěkné pokračování o bratrech Claybornových.

vcielka
12.01.2018 4 z 5

Muzi ocividne snivaju o tom ako im zena za sex s nimi podakuje. Snival o tom ako Travis tak i Harrison v knihe predtym.
Hrdinkasa mi viac pacila akohrdinka v knihe predtym, pretoze mala presne taku povahu aku si predstavujem u zeny, ktora by vyrastla v divokej Montane a preto by sa povaha skor hodila na Mary Rose a potom by ma mozno Mary Rose tak nerozculovala.
Inak vobec netusim kde Garwood nabrala ze z Travisa bude dobry pravnik. Kecala o tom uz v Mary Rose a teraz i tu ale ja to z neho proste necitim a Garwood ho tak v nicom ani nevykresluje ani teraz ani predtym. Je to proste pistolnik a cowboy a to je jedine ako ho Garwood kresli.
Kniha bola napisana pekne, vtipne, k zaveru prilis sladko co sa mi velmi k Travisovi nehodilo. Vlastne k ziadnemu muzovi z divokej Montany sa mi sladke recicky velmi nehodia, hlavne ked tam na kazdu druhu vec muzi, vratane Claybornovych pohliadaju ako na zzenstilu. Takze keby trosku z tej presladkosti sa ubralo, nic by som nemohla ani tejto poviedke vytknut.
Inak kludne by som na Garwoodovej mieste tie vynechane pasaze rozpisala. Nikam nejdes... strih... a svadobna noc... no mna by napr celkom zaujimali tie cele namluvy alebo aspon len cast. Pripadne by som nechala zensku odist do Bostonu nech si Travis za nou uteka.

Laf
26.09.2017 3 z 5

Pěkně napsané a nechybí ani humorné situace. Tenká knížka, která je hned přečtená. Jako odpočinkové čtení je to dobrá volba :)

PerlaZP
15.08.2017 3 z 5

Určitě se mi líbila Mary Rose, ale tento příběh byl nezáživný. Možná, že by mě více upoutal, kdyby nešlo pouze o povídku...
Příběh je sám o sobě docela vtipný, ale chyběla mi v něm prostě ta pravá romantika, na kterou jsem u J.G. zvyklá - Zde láska přišla, až moc rychle...
Knížce dávám tři hvězdičky...

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Líbí se mi jako pokračování. Teď je kniha o nejmladším bratrovi. Je to milé oddechové čtení.

PomněnkaPrvní
22.10.2016

No to bylo jako co? Po velmi výživném prvním díle (Mary Rose) přijde takováto kratičká "harlekinka"? Havrmoni mi vzala slovo, když jsem to chtěla nazvat jednohubkou. Jako by paní Garwood tato série už nebavila a chtěla se těchto postav co nejrychleji zbavit? Příběh milý, to ano. Hrdinové sympatičtí. Ale je nezvyklé, že po románu autor píše pokračování série jen formou povídek.

xindl007
26.03.2016 2 z 5

Já nevím. Od Garwoodové jsem čekala víc. Nějaký hlubší děj .. tím spíš, že to fakt umí.. tohle nějak odflinkla :(

kami16
18.03.2016 5 z 5

Úžasná a vtipná kniha. Moc se mi líbila pasáž, kdy se Emily dostala ke svému ženichovi. Opravdu dokonalý cvok :D

havrmoni
18.03.2016 4 z 5

Tak nějak nevím,nejvíc se mi líbil začatek kde byli všichni pohromadě Claybornovi a Harrison. Pak už to byla jen taková rychlovka,jednohubka. Spoustu věcí nacpaných do málo stránek. Tím nechci říct,že to bylo špatný,je to pěkná romantická oddechovka. Jen bych snesla více stran.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Super knížka, jsem ráda, že každý člen "rodiny" dostal svůj díl série.

Karoli282
16.11.2014 3 z 5

Kniha byla čtivá. Příběh byl podle mě docela průměrný, ale pěkný.

Dannielle
20.05.2014 1 z 5

Stejně hloupá červená knihovna jako Rudý květ. Bílý květ jsem už raději vůbec neotevřela.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Pěkné čtení.

avad
15.02.2014 2 z 5

Příběh jako z "Červené knihovny".

Lena565
02.08.2012 3 z 5

příběh se mi líbil, ale byl příliš krátký a šel málo do hloubky

historické romance

Julie Garwood