Bílý květ

Bílý květ https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3125/bmid_nevesty-claybornu-rose-hill-bily-kv-pKa-3125.jpg 4 227 21

Montana 1880 Třídílný cyklus novel, v nichž vystupují bratři Claybornové, známí hrdinové románu Julie Garwoodové Mary Rose. Když si Douglas Clayborn přijede na ranč Isabely Grantové pro koně, kterého koupil, zjistí, že Isabele hrozí nebezpečí. Zůstává u ní a bojuje s bezohlednými násilníky v čele s mužem, jenž se touží zmocnit Isabely i jejího majetku, a zároveň musí chránit ještě jeden život…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

One White Rose , 1997

bekule
22.03.2021 4 z 5

Douglasovi se velmi hodily zkušenosti s rozením hříbat, i když určitě nečekal že se mu budou hodit v takové situaci. Tento díl byl jiný než předchozí, jiné prostředí, nápaditá a uvěřitelná situace , škoda mohl být i delší, bavilo mě to a konec byl trochu uspěchaný.
................................................................................Výzva 2021/20

Dellphi
26.12.2020 4 z 5

Super. Sice mám mnohem radši její knihy o vysočině, ale i tak to bylo zábavné čtení. První díl byl dobrý, ale zas tak moc mně to nechytilo. Další tři knihy byly takové čtenářské jednohubky, ale o to líp. Alespoň to člověk může číst hned za sebou, v podstatě jako jednu knihu. A poslední díl se mi líbil nejvíc.

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

petraj30
28.06.2020 5 z 5

Sice to nedosahovalo takových kvalit jako první kniha Mary Rose, ale mělo to ten správný nádech. Sice je to kraťoučká knížečka, ale celkem jsem se u ní bavila. Něco mi tam nedávalo smysl, ale byl to jen malý detail.
Moc se mi líbilo, jak si v prvním díle všichni hráli na drsňáky, ale jakmile spatří pěknou dívku, tak povahově strašně změknou:-). Skoro ty kluky ani nepoznávám, když se zamilují:-):-)
Všichni bratři si získali mé srdce a moc se těším na všechny jejich příběhy.

jinbr
27.03.2020 3 z 5

Jak jsem již psala, první díl byl nejlepší. Tento neurazí, ale také nepřekvapí

helenkan
31.12.2019 5 z 5

Taková bezva jednohubka.

mariva
31.08.2018 4 z 5

Tenká knížečka, nenáročná odpočinková četba. Zatím jsem nečetla žádný díl z této série, ale pokud se mi dostane do rukou, ráda si přečtu i příběhy dalších Claybornů.

Gejitka42
20.04.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha od mé oblíbené autorky.

vcielka
13.01.2018 4 z 5

Knizka sa mi pacila viac ako predchadzajuce dve knizky serie i ked moj naj hrdina je Herrison a Cole a na Cola sa dost tesim a dufam ze ta cast o nom bude este lepsia nez tato.
Mila poviedka i ked je skoda ze bratom Claybornovym autorka venovala tak malo stran, kedze kazdy ma svoju povahu a zaujmy, ktore by mohla v dlhsom diele ovela viac rozvinut a poukazat na ne.

Laf
28.09.2017 3 z 5

Pěkně a čtivě napsané. Odpočinkové čtení.

PerlaZP
26.08.2017 3 z 5

Určitě jde o tu lepší část z celé této série, ale něco mi zde stále chybí. Rose Hill, mi prostě nepřirostl k srdci - Nejraději mám stále knížku Tajemství...
I tak, ale jde o docela hezký a nenáročný příběh, který se dobře čte...
Knížce dávám tři hvězdičky...

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Hezký příběh jako ty předešlé. Je to úsměvné a čte se to samo.

PomněnkaPrvní
23.10.2016

Další milá jednohubka paní Garwood. Bylo vtipné, jak Isabela byla všem v okolí vděčná a chtěla jim jejich pomoc vrátit ;) "Cole, můžeš na minutku?" :))

kami16
04.05.2016 5 z 5

Podle mě nejlepší díl z celé série. Kniha mě natolik zaujala, že jsem ji přečetla za jediný den. Naprosto mě uchvátila. Zejména jsem se usmívala u části, kde Douglas pomáhá Isabel s porodem a říká o ní, že se proměnila v běsnící fúrii. V knize byly samozřejmě i další pasáže, které se mi líbily. Zkrátka kniha patří mezi mé nejoblíbenější a moc se ráda se k ní vracím. :)

xindl007
27.03.2016 3 z 5

Tento příběh je o trošičku lepší než ten předchozí.

havrmoni
18.03.2016 4 z 5

Tak autorka se zřejmě rozhodla bratry pouze oženit s malým dobrodružstvím a napsala krátké oddechové romantické příběhy. Proto byl první díl tak obsáhlý. Nicméně jsou hezké a nenáročné. Což mi občas vyhovuje.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Ano, ano, ano, další příběh dalšího člena rodiny, a není to vůbec špatné čtení.

Karoli282
16.11.2014 4 z 5

Lepší než předchozí díl, i když pořád docela průměrný příběh, ale i tak se mi tato kniha líbila. Na odpočinek super.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Pěkná kniha. Doporučuji.

Zahradní víla
06.10.2013 5 z 5

Zatím nejlepší díl série.

historické romance

Julie Garwood