Merynkaw Merynkaw komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha nebyla vůbec pozitivní, mohlo to být cílem spisovatelky, abychom si uvědomili, že taková ponurá byla ta doba. Příběh mě zaujal. Líbí se mi, když se celý jeden život vejde do 300stránek a má to děj.

23.03.2021 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Kniha mě celou dobu vůbec nebavila, příběhy se v ní opakovali, střídala se přítomnost, minulost a budoucnost a když se člověk začetl, tak byl zase někde jinde. Nicméně mě vždy překvapuje, co byli lidi v té době všeho schopni a nechápu, jak to mohli vydržet.

10.03.2021 odpad!

Království Království Jo Nesbø

Velké zklamání z této knihy. Vraždili se tam lidi jako ma běžícím pásu, jako kdyby to byla běžná denní rutina. Kniha me vůbec nebavila, 3 hvězdičky za to, že mě udržela v pozoru a dočetla ji celou.

04.02.2021 2 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Knihu jsem četla doslova jedním dechem. Od první stránky jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

07.01.2021 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Nečetla jsem první díly, což mi dost chybělo, ale i tak byla kniha napínavá.

04.01.2021 2 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Kate Morton mám ráda pro pěkně psané nenáročné příběhy, které se odehrávají na zajímavých místech.

01.11.2020 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Kniha se četla hezky, jen její příběh je hodně smutný. Reálný příběh, který se může přihodit nebo být jeho součástí každému. Knihu doporučuji číst!

08.10.2020 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Dobře se mi četla, měla pointu.

25.08.2020 4 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Knihu jsem četla moc dlouho a proto mi i ten děj přišel takový bez chuti a závěr se dal tušit, což je škoda.

25.08.2020 2 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Taková oddychovka, nic extra napínavého a závěr se dal předpokládat.

04.05.2020 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Těžká doba, těžké osudy, těžký příběh. Obdivuji všechny, který si tím museli projít.

25.03.2020 5 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Z celého jednoho života jedné baletky je v knize vypíchnuto jen to nejhorší, nejtěžší, nejabsudnější a já nevím co ještě. Zajímavé přečtění, ale pro mne jako rodiče nepochopitelné jednání.

25.03.2020 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Skvělý, nemohla jsem přestat číst.

08.01.2020 5 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Kniha se cetla lehce a rychle, bavila mne.

02.01.2020 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Bomba, tentokrat Nesbo nezklamal.

31.12.2019 5 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Krásné pokračování nelehkého osudu.

24.10.2019 5 z 5

Málo času na život Málo času na život Camille Pagán

Nudná kniha sobecké mladé ženy.

24.10.2019 odpad!

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Člověk, jako rodič si uvědomí, co se vše může stát a že to vůbec nemůže ovlivnit. Četla jsem knihu jediným dechem.

23.08.2019 5 z 5

Chlapec v kufru Chlapec v kufru Lene Kaaberbøl

Precetla jsem za jednoho destiveho dne. Kniha se mi libila.

07.08.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Paranoia hlavní postavy mi lezla na nervy, byť jsem knihu četla rychle, nějak nevědomky mě příběh štval. Závěr byl rychlý a zabral všeho všudy 10 stránek. Zajímavá pointa příběhu, ale nešťastně napsaná.

28.01.2019 3 z 5