Maruš.D Maruš.D komentáře u knih

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Tak příběh Darcy a Styxe mne zatím zaujal a bavil nejvíce. Trochu jsem se bála, že až budu zase po dlouhé době číst tento žánr, bude to o 15- letých puberťácích, kteří nemohou tento svět vnímat ještě se všemi nástrahami života, ale naštěstí jsem byla mile překvapena. Jednu zápletku předbíhá jiná. Děj není tolik předvídatelný, ale je napínavý a nenechá Vás knihu odložit ani na chviličku. Moc se mi líbí, že jsou knihy propojeny a postavy se prolínají všemi díly. Určitě doporučuji. :-))

17.05.2018 5 z 5

V objetí temnoty V objetí temnoty Alexandra Ivy

Na příběh Vipera jsem se moc těšila a nezklamal! Příběh byl napínavý, akční, nenudil a odpor vůči upírům u Shay který postupně překonávala byl taky dokonalý. Už se nemohu dočkat na další díl. :-))

16.05.2018 4 z 5

Zrození temnoty Zrození temnoty Alexandra Ivy

Dostala jsem typ na tuto knihu a nelituju přečtení. Nezařadila bych ji k nejlepším, co jsem kdy četla, ale ani nelituji.
Kniha má nádech tajemna, je tam akce a pro mě nejdůležitější, že je tam i láska :D. Romantička ve mě zajásala nad tímto zjištění.
Do Danteho jsem se zamilova téměř okamžitě. S Abby to bylo těžší, občas mi vadilo jak moc často opakuje, že to v životě neměla moc lehké, jinak jsem moc ráda poznala i postavu Vipera :-))

16.05.2018 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Uff... myslela jsem si, že kniha bude fantastická, ale bohužel jsem docela zklamaná. Začalo to slibně, pak se vše strašně zamotávalo. Nevěděla jsem co se děje, děj byl nesouvislí, zmatený, útržkovitý.. najednou tam bylo moc osob a dělalo mi problémy se zorientovat. Milostný příběh mezi Violet a Kasperem byl taky velmi zvláštní. Příběh byl na můj vkus zbytečně moc zdlouhavý, proto jsem často stránku prolítla jem tak letem světem. Nerada nedočítám knihu, takže ani teď jsem si to nedovolila. Nakonec mne to ani tolik nemrzí, kniha se po dobré půlce začala číst mnohem lépe a byla i zajímavější.
Je znát, že autorce bylo teprve 15. Myslím si, že má velký potenciál, ale stále se má co učit a co zdokonalovat.
Knihu si znovu asi nepřečtu, ale nelituji přečtení :-)

13.05.2018 2 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Tato kniha byla skvělá a přece jen místy nudná. Začátek byl neslutečný. Zamilovala jsem si ho, nemohla se odtrhnout od čtení, příběh mě natolik strhnul do děje, že jsem myslela, že lepší to už být nemůže.. pak přišla ta nudnější část knihy, kdy jsem musela přeskakovat, protože ikdyž jsem byla ráda, že vím co postavy dělaly poslesních skoro 5 let, tak jsem nepotřebovala znát úplné detaily. A pak přišlo znovushledání a to mě opět dostalo. Vůbec mi nevadila akčnost, kterou se autorka ubírala. Vlastně to celý příběh velmi oživilo a dodalo mu to na dynamičnosti. Takže určitě doporučuji přečíst :-))

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Miluju, miluju, miluju!! Nádherná kniha, nádherné postavy, nádherné prostředí, nádherně napsaný. Nemám snad nic, co bych knize vytkla.

Leo Leo Mia Sheridan

Je to nádherný příběh, který Vás vezme za srdíčko. Osudy těchto dvou jsou až skoro neuvěřitelné. Věřím, že je těžké se vymotat ze lží, když se na jednu malou lež nabaluje další a další, ale s pravdou nejdál dojdeme a to je pravda. Líbí se mi knihy od Mii :-))

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

Madison a Logan jsou zajímavé postavy. Do přečtení dalšího dílu mě přesvědčila zápletka v podobě amnézie, která se jevila jako velmi dynamická, nepředvídatelná. Jenže tam autorka stále přidávala více a více zápletek, až mi přijde, že se do toho sama trošku zamotala. Původně pěkná oddychová romantika se stala dramatem a akčňákem. Kniha se nečetla špatně, ale rozhodně nepatří do mého TOP.

05.05.2018 4 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Na knize se mi líbil námět, který zněl zajímavě. Kniha mne nezklamala, ale určité pasáže byli na můj vkus zdlouhavé a nudné, opakující se.
Caden byl zajímavá postava, která však byla pod rouškou tajemna.. bylo by fajn, kdyby byla kniha psaná z pohledu obou postav :-D , ráda bych si přečetla, jak si ‘vypěstoval’ city on.

05.05.2018 4 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

(SPOILER) Kniha se mi líbila, ačkoliv postava Medison je někdy nepříjemná, příběh je čtivý. Do Logana jsem se zamilovala téměř okamžitě. Příběj končí tak, že se na něj dá velmi dobře navázat, což se ostatně i stalo. Mám jen malou hrstku knih, které jsem nikdy nedočetla a tato mezi ně nepatří a patřit nebude. ;-)

03.05.2018

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Díky této knize jsem mimo jiné objevila úžasnou skupinu a jejich krásné písně. Kniha je tak jako ostatní od Colleen jedním slovem ÚŽASNÁ.. procítěná, smutná, emotivní. Dokážete se natolik zžít s příběhem, že propláčete skoro celou knihu, těmi silnými pocity. .. doporučuji nevynechat jedinou knihy od této autorky a přečíst je všechny do jedné :-)))

26.04.2018 5 z 5

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Na poslední díl z této serie jsem čekala více jak rok. První dva díly jsem přečetla jedním dechemc avšak do třetí jsem se další rok přemlouvala. Nakonec jsem ráda, že jsem knihu přečetla. Líbí se mi styl psaní, postavy a docela i příběh. Mělo to zajímavou zápletku, kterou jsem vůbec nečekala. Určitě doporučuji přečíst :-))

25.04.2018 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Miluju knihy Coolleen Hoover. Styl jakým píše, příběhy o kterých píše, tu směs pocitů, které ve Vás čtení jejích knih vyvolává. Jsou procítěné, smutné a veselé, romantické, sexy.. svíravý pocit na hrudi mne neopustil po celou dobu čtení. Knihu jsem přečetla za asi 7 hodin a už se těším, až si připomenu zbytek úžadných knih. :-))

25.04.2018 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Nádhera!!! Je to tak emotivní příběh, kdy se týraný stává sám tyranem.. velmi reálně napsané. Zápletka s matkou byla překvapivá. Obě postavy jsem si hned zamilovala a příběh jak by smet. Jsem moc ráda, že jsem knihu objevila a přečetla! :-)))

18.04.2018 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Do knihy jsem se zamilovala hned napoprvé, je krásně napsaná, čtivá a místy velmi dramatická. Avšak Kiera byla v rozhodování strašná, měla jsem chuť jí něco říct ( kdyby to ovšem šlo :-D ). Do Kellana jsem se zamilovala a bylo mi ho moc líto, příběh se mi líbil, ale konec bych tolik nezdramatizovala, zbytečné protahování. Avšak i přes to vechno si kniha zaslouží 4* :-)))

18.04.2018 4 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Příběh není špatný, je to taková milá oddechovka. Na můj vkus až moc omáčky kolem, takže jsem místy prolítla stránku jen tak letem světem. Neurazí, ale ani nepřekvapí a nenadchne. Kniha se čte pěkně, postavy jsou milé a procítěné. :-)

18.04.2018 3 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Z celé série u mě tento díl je na druhém místě. Kniha je zajímavá už hned od začátku, velmi mne bavila konverzace přes sms. Věřím, že octnout se v této situaci musí být velmi těžké a Lizzy se s tím poprala velmi obstojně. :-)

07.04.2018 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Nejlepší díl z celé série. Mělo to spád, kniha se četla pěkně. Líbilo se mi, že narozdíl od předchozích knih, tato nebyla jen o pár dnech, ale děj se tam vyvýjel s časem. Pěkné oddechové čtení :-))

07.04.2018 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Není to špatné, námět se mi líbí.. postava Malcolma a jeho komedianství je super. Co ale knihu hodně kazí je rychlí spád všeho. Přijde mi jako by autorka chtěla vměstnat co nejvíce děju, romantických a erotických scén do co nejméně stránek. Nicméně tento žánr miluju asi v kterékoliv podobě, takže přečtení nelituju.

04.04.2018 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Na knize mi asi vadil jen rychlý spád děje, kdy se vše odehrálo během týdne a kniha byla uzavřena do dvou měsíců ani ne.. jinak jsem si příběh užila. Byl vtipný, neočekávaný, sexy a závidění hodný. :-))

03.04.2018 3 z 5