Maruš.D Maruš.D komentáře u knih

Plán Plán Elle Kennedy

U čtení této knihy jsem myslela, že vybuchnu.. neskutečně mě rozčilovala Sabrina, její tvrdohlavost a hloupost co se týče osobního života. Kdyby ten rozhovor na téma “proč jsem se bála přiznat, že tě miluju” proběhl dřív, svět by se mi zdál hned hezčí :-D ........ avšak chápu, že to by se autorce nehodilo do příběhu.. nicméně, přijde mi to jako nejslabší díl z celé série. Tucker byl super, takového chlapa by chtěla asi každá žena, ale se Sabrinou bych nevydržela snad ani jako sestra :-/ I přes to všechno se mi kniha v celku líbila :-)

05.03.2018 3 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Stejně jako ostatní díly této série, i tato kniha je velmi emotivní, plná lásky, ale i smutku. Smutku, který je i v reálném životě. Oddychové čtení. :-))

27.02.2018 4 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Rozmanitosti se meze nekladou.. Emma Hart je toho příkladem. Každá kniha v této sérii je něčím výjímečná a odlišná od těch ostatních a přeci jen se na něčem shodnou. Láska. Láska je to nejsilnější co v životě máme a přesně na to poukazuje ve svých příbězích. Miluju její knihy a třetí díl není výjimkou :-))

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Miluju knihy, které Vás chytnou za srdíčko. V této knize je toho dost, chvíle, kdy si uvědomíte, že vždy může být i hůř. Kniha je sice skoro bez zápletky, zato je velmi emotivní. Vyvolává pocity lásky a lítosti nad krutými osudy lidí. Určitě přečtením neprohloupíte. :-))

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Krásná kniha, je taková oddychovější, ne moc velká zápletka, zato Vás nenechá chladnými. Motýlci v břiše mi létali společně s Maddie i Bradenem
:-))

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Aaach... Andělé.. téma knihy je za pět hvězdiček, to beze sporu, avšak celkový dojem nějakou tu hvězdu ztratí. První díl byl prostě fajn, nebyl špatný, ale ani mne úplně nenadchl. Nicméně i přesto jsem se chtěla vrhnout ke druhému. Ten už byl zajímavější, napínavější, ale stále mi tam občas něco málo vadilo. Lucinda se občas chovala jako spratek a Daniel až moc záhadně, jinak byl příběh super. Třetí kniha toho hodně poodhalila, je to taková vzdělávací projížďka do minulosti, která Vás zaujme a to ani nemusíte být fandou do historie. Poslední díl knihy je teprve gradace. Nevysvětlené se stává jasným, všude je přítomná láska, ale i dobrodružnost. U knihy se rozhodně nenudíte a proto ji mohu vřele doporučit! Celkově bych hodnotila 4*. O:-)))

24.02.2018 4 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

První kniha byla vcelku ucházející, úplně mě nenadchla, ale ani neodradila od čtení. Do druhého dílu jsem se musela docela nutit, chování Nory mne vážně vytáčelo, ale po přečtení 3. A 4. dílu jsem moc ráda, že jsem ve čtení pokračovala, děj byl napínavý, vzrušující, plný emocí a určitě Vás nenechá klidnými. Celkově tedy sérii hodnotím na tři a půl hvězdičky *** !!! :-)))

20.02.2018

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Sabrina Jeffries

Tak jako první díl této série, mě velmi zaujal i druhý díl. Autorka prostě nemůže zklamat. Příběhy jsou vtipné, pravdivé, lechtivé a vše co máme na jejích románech nejraději!

30.05.2017 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Tato série vesměs nemá chybu. Je to čtivé, zábavné, nemravné a poutavé. Knihu jsem přečetla za ani ne jeden den. Jen mne u poslední knihu mrzelo, že se autorka nepustila do větší zápletky, přidat na dynamičnosti, více napínavosti. Nicméně i přes to, že mě zde chybělo trochu více zápletky, kniha tím nestrádá na svém půvabu. Rozhodně doporučuji přečíst, nejlépe celou sérii, kdo tak neučinil. :-)

30.10.2016 5 z 5

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

Nedá se říct, že je to nejlepší kniha co jsem kdy četla, ale ani neni nejhorší. Je to jako když se díváte na Disneychanelu na seriál o 16-leté dívce, která řeší problémy od kluků po rodinu. Příjemné čtení. :-)

02.09.2016 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Po přečtení pár recenzí jsem se musela skoro nutit do zahájení číst tuto knihu, avšak, jak jsem jednou začala, nemohla jsem přestat. Kniha mne pohltila a hlavně bavila! :-) Nikdy se nenudíte a velice to připomíná opravdový život dvou mladých lidí..čeká mě už jen poslední díl, takže se nemohu dočkat..ani jeden díl mne nezklamal, takže za mě doporučuji přečíst :-)

25.07.2016 5 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Na knihy této autorky jsem se nemohla dočkat. Kniha mne bavila, nicméně jsem z ní tolik nadšená nebyla. Zařadila bych ji mezi poslední nejlepší od Mii, ale rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla :-)

15.07.2016 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Řekla bych takový průměr.. v knize mi trošku chyběl "grift".. nicméně to nemění na faktu, že kniha je dobře napsaná a to je rozhodující. Neurazí, ale ani s ní nejsem 100% spokojená. Avšak tento druh knih mám velice ráda, a proto hodnotím 4* :-))

15.07.2016 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Naprosto úžasný!!! Ani nevim zda tyto autory miluju nebo bych je raději uškrtila...
Plakala jsem, smála jsem se a taky občas červenala. Kniha je vtipná, veselá, smutná a znovu veselá... určitě ji doporučuji :-)

25.05.2016 5 z 5