Maruš.D Maruš.D komentáře u knih

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Ani druhý díl mne vůbec nezklamal. Děj byl úžasný a já se velmi rychle zamilovala do všech postav. Vřele doporučuji obě knihy v sérii :-))

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Tak jako první díl této série, je i tento pěkný. Oddychové letní čtení. Kniha neurazí, příběh pobaví a postavy oslní. Určitě doporučuji přečíst :-))

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

S touto knihou to bylo velmi obtížné. První třetinu knihy jsem byla totálně mimo, nechápala jsem co se děje a celkově jsem se hodně nutila do čtení. Popravďe jsem knihu na chvilku odložila, přečetla jinou a o pár dnů později jsem se ke knize zase vrátila. Když jsem byla cca za polovinou, kniha mne začala bavit. Už jsem věděla nějaká ta zadržovaná tajemství a mohla jsem si utvořit vlastní názor na postavy. Kniha mne začala bavit a jsem nakonec vlastně ráda, že jsem ji dočetla. V jednu dobu jsem si i utírala slzy, když mne dojmula a proto i přes né koc slibný začátek stále doporučuji přečíst, protože kniha má poselství a je pěkná :-))

Vášnivý duel Vášnivý duel Sabrina Jeffries

Jak už jsem jednou psala, Sabrina J. Nemůže zklamat a ani u této knihy to není jinak. Kniha je vtipná, napínavá, zajímavá, není nudná a zamilujete si ji, jako všechny ostatní :-))

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Aaaaaaaaaah... knihu jsem dlouho odkládala, protože jsem na ni nebyla naladěná (asi tak přes rok). Až po přečtení jsem zjistila, jak hloupá jsem byla a o co všechno jsem samu sebe připravila. Kniha je naprosto ve všem dokonalá. Přečetla jsem ji za necelých 6 hodin a bylo to pro mne šest úžasných a nezapomenutelných hodin! Kniha předčila mé očekávání a ještě teď (po týdnu od přečtení) jsem jí plná. Vyprávění o tom, jak se hrdinové dostali na ostrov, co vše si tam prožili, jak se s tím vyrovnávali a jak se do sebe pomalu ale jistě zamilovali, bylo impozantní. Nádhera, nádhera, nádhera!!! Určitě se ke knize ještě vrátím :-))

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Naprosto boží kniha přečtená za dva dny na dovolené (jen protože jsem neměla tolikcasu si číst). Mám velmi ráda knihy na téma zpěvák a někdo a proto mne kniha vůbec nezklamala, ba naopak příjemně překvapila. Kniha je hezky napsaná, líbí se mi námět a postavy jsem si také zamilovala. Pouze mne mrzí, že zápletka byla tak rychle vyřešena a celkově to mohlo být více napínavé a méně okaté. Nicméně kniha byla krásná a já se nebudu zdráhat si ji ještě jednou v budoucnu přečíst :-))

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

U této knihy jsem neviděla moc kladné hodnocení, ale jelikož je to od tak skvělé autorky (autorek), tak jsem si řekla, že to musím přečíst i kdyby to byl odpad. Milé překvapení bylo, že kniha odpad není! :D
Bohužel ji musím označit za ne moc povedenou ve srovnání s předchozí tvorbou. Nechyběl mi zde styl, humor a vše co patří k Ch. Lauren a za to jsem ráda, protože její slova vložená do knihy mne vždy pobaví. Knize nechyběla ani dobrá zápletka a sexuální napětí. Avšak co mě osobně na knize vadilo, bylo to, že jsem se (hlavně v první polovině knihy) ztrácela jen v samé “fůzi”, “jménech bůh ví koho” a “světě agentů”. Celkově jsem se moc nedostala do vyprávění o “těch bohatých”.. jsem ráda, že jsem knihu dočetla, ale znovu ji asi už číst nebudu.

31.07.2018 3 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Knihu od této autorky jsem četla poprvé a musím říct, že mne úplně nenadchla. V příběhu bylo mnoho postav a já se často ztratila a nevěděla jsem, o koho se jedná. Dále mi vadilo, že hlavní postavy vlastně ani nevedly žádný smysluplný rozhovor.. pouze se hádaly a vyměnily pár slov, ale i přesto se dokázali “hrozně moc” zamilovat. Kapitoly byly zvláštně zakončeny a celkově příběh měl neobvyklý spád. Přesto kniha nebyla nejhorší a do dalšího dílu se pustím (jen ze zvědavosti, zda bude lepší) :D

16.07.2018 2 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Knihu jsem si moc přála přečíst už jen kvůli autorkám na obalu. Musím říct, že jsem čekala trochu něco jiného, ale zklamaná jsem nebyla. Je to velmi lehké oddychové čtení, nenáročné. Příběh je roztomilý. Né že bych byla nějaká feministka, ale také se mi líbilo, že se role jednou obrátily a ten “nejistý” byl muž a žena tvrdohlavá a neviděla co má před nosem :D
Za mě určitě dobrá kniha.. takový lepší průměr :-))

11.07.2018 4 z 5

Démon touhy Démon touhy Stephanie Laurens (p)

Tak jako předchozí knihy i tato mne nezklamala. Je tu vše co můžeme od tohoto druhu knih očekávat. Chvilkami byl text zase zdlouhavě vyprávěn, ale tyto stránky se dají pročíst jen letmo a můžete se vklidu soustředit na zbytek, který je strhující. :-))

06.07.2018 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Wow, wow, woow.. nečekala jsem tak dobrý příběh, ale dostala jsem mnohem víc. Kniha byla plná vásně, skvělích postav a občas i nepředvídatelnosti. Pocity ve mne bouřily a nemohla jsem přestat číst. Po celou dobu čtení jsem měla z Gabriela svíravý pocit v hrudi, zamilovala jsem se a už se nemohu dočkat na další díl! Postava Callie která měla smysl pro dobrodružství a i přes svou výchovu byla schopná podtupovat věci ze svého seznamu, byla obdivuhodná. Chápeme její nejistotu, co se vlastního těla týče a nedůvěru sama v sebe. O to víc jsem si ji zamilovala. Nejde jinak než vřele doporučujit :-))

06.07.2018 5 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Tento příběh byl velice zajímavý a netradiční. Kapka mysteriózna, která je protkaná příběhem, knize dodává tu správnou notu.
Ze začátku jsem se obávala, když jsem viděla počet stran, zda bude o čem číst a nebudu se nudit. Kniha mne však mile překvapila a víceméně bylo vždy o čem číst. Občas to bylo moc zdlouhavé, ale postavy Richarda a jeho manželky jsou tolik poutavé, že mi to nevadilo.

Už teď se nemohu dočkat na další díl od Stephanie L. :-))

01.07.2018 5 z 5

Svůdcova přísaha Svůdcova přísaha Stephanie Laurens (p)

Kniha se mi líbila, četla se lehce, nebyla komplikovaná. Postavy jsem si rychle oblíbila a nevytáčelo mě snad vůbec nic. Rodina Cynsterů nám ukazuje ty pravé hodnoty života. Líbí se mi, jak autorka pojala tuto rodinu a seznamuje nás s ní. Příběh byl zajímavý. Dlouho jsem nevěděla, kdo stojí za krádežemi a svým odhadem jsem se zmílila :D
Knihu určitě doporučuji přečíst :-))

26.06.2018 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Další strhující historický román, který se úžasně četl. Kniha je téměř podle mých představ. Je zde milostný příběh, napětí, romantika, oddanost, tvrdohlavost postav a velké plus je detektivní zápletka. Doporučuji :-)

22.06.2018 4 z 5

Cesta u řeky Cesta u řeky Amanda Quick (p)

Kniha se mi velmi líbila. Trochu jsem se bála té detektivní části, ale příběh mne zaujal a nepustil. Sama jsem si lámala hlavu kdo, co, kde, kdy a jak :D
Největší plus je u mě za romantiku!
Lehké, oddychové čtení. Určitě vřele doporučuji :-)

19.06.2018 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Kniha nebyla úplně špatná. Mám ráda knihy na téma vlkodlaků, upírů a jiných magicky nadpřirozených bytostí, ale taky mám ráda, když ke v tom nějaký romantický příběh. Tady se sice něco málo rodí, ale jen velmi okrajově. Hádám, že si to autorka nechala do dalších dílů, ale já nejsem přesvědčena, že se mi chce číst dále. Příběh není špatný, ale nesedl mi autorčin styl psaní. Mnohokrát jsem se ztrácela, kdo- co- kdy- kde a jak... některé pasáže byly nudné a přeskakovala jsem řádky.
Kniha nebyla špatná (neměla jsem nutkání ji nedočíst), ale znovu si ji už asi nepřečtu.

17.06.2018 3 z 5

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

Aaach, Regan... super postava, líbila se mi její drsná stránka. Skvěle se k sobě s Jagrem hodily, doplňovali se. Samotář Jagr byl taky super! Nejde je nemilovat.
Děj se četl jednoduše a přesto zábavně. Stále nejsem vůbec zklamaná. :-))

27.05.2018 5 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Trochu jsem se obávala příběhu pouze o vlkodlacích, ale velmi mile mne překvapil. Děj byl strhující a všehopohlcující. :D Dobře se to četlo, postavy si nejde nezamilovat a zápletka byla tak akorát. Nebyla přehnaná, ale ani nudná. Za mě další povedený díl celé série. :-))

27.05.2018 5 z 5

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

Zatím pro mě nejméně záživný díl. Příběh nebyl špatný, jen mne prostě nezaujal jako ostatní. Layla se mi moc nezalíbila, něco mi na ní vadilo. Zato se mi moc líbil ‘namlouvací rituál’, který byl jiný než v předchozích dílech.

27.05.2018 4 z 5

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

Krása, krása, krása. Každý nový díl předčí ten předchozí, nebo je mu alespoň velmi vyrovnán. Do postav jsem se zamilovala téměř okamžitě, překvapivě mne ani nikdo neiritoval a už se moooc těším na příběh nerudného Jagra :-))

21.05.2018 5 z 5