Rozbouřená temnota

Rozbouřená temnota https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84373/bmid_rozbourena-temnota-6LT-84373.jpg 4 266 27

Strážci věčnosti série

Zjizvený samotář Jagr se nijak netají pohrdáním společností ostatních upírů. Ale teď, jako člen mocného klanu chicagských upírů, musí splnit jisté povinnosti. Má za úkol vypátrat nezvěstnou čistokrevnou vlkodlačici a vrátit ji její sestře. Je tu ovšem problém - Regan Garretová rozhodně nehodlá spolupracovat. A ačkoli Jagr přísahal, že jí nezkřiví ani vlásek, zulíbá jí tak, že se mu ještě rádá poddá. To v něm probudí touhu, jakou necítil celá léta. Nebo spíš celé staletí... Regan přísahala, že se nikdy nenechá ovládnout žádným mužem. Už brzy si však bude muset vybrat - mezi touhou po pomstě a vášní temnou a nebezpečnou jako noc...... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Darkness Unleashed , 2009

Thalin
10.08.2023 2 z 5

Zhruba tady to pro mě začalo ztrácet tempo a četla jsem to spíš proto, abych nenechala rozečtenou sérii, ale líbilo se mi to méně než předchozí díly.

katkaq
17.11.2021 4 z 5

Opět podobný příběh jako v minulém díle s tím rozdílem, že mi Jagr a Regan sedli o něco víc jako pár.

marie2577
03.12.2020 2 z 5

Potěšilo a jdeme na dalsi

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Super :)

jitka7
18.06.2020 2 z 5

Příběh Jagra a Regan mě až tak nenadchnul. Je super, že se pořád přibližujeme ke konci příběhu. Přesto je tahle série dobrá, jen některé postavy si člověk oblíbí víc a jiné né zase tolik. Ale tak o tom to je. Důležité je, že ve finále je celkový příběh dobrý. Skvělé je, že se tam postupně dál prolínají předešlé postavy.

cukrovka
09.01.2020 4 z 5

Další čtivý romantický příběh o urostlém upírovi a krásce v nesnázích.

hellena1523
03.01.2020 1 z 5

Celkem průměrný příběh o upírech a vlkodlacích, ale ty chyby v textu? To se nedalo ani pořádně číst! Ať už mluvíme o gramatice nebo pravopisu - obojí bylo dost tristní a strašně to dehonestovalo celou knihu. Nevím, zda je to jen českým překladem a originál je o poznání lepší, ale jsem tak otrávená, že nehodlám shánět jiné vydání nebo originál. Jak říkám, i příběh je dost průměrný, takže by mi to stejně přišlo jako zbytečně investovaná energie.

havrmoni
16.09.2019 5 z 5

Tak jo, přiznávám stále se mi to líbí. :)

Áža707
07.05.2019 4 z 5

Skvěle pokračování! Člověk by se bál, že to upadne do stereotypu a stane se to monotónní, ale to není případ tohohle příběhu. Přečetla jsem ho jedním dechem a už se těším na další díl a na to, co se z toho vyvrbí.

Evka3814
13.01.2019 5 z 5

No co dodat,prostě žeru příběhy o zlobivejch upírech;). Musím říct že je to moje druhá oblíbená upíří série po Bratrstvu černé dýky.

Maruš.D
27.05.2018 5 z 5

Aaach, Regan... super postava, líbila se mi její drsná stránka. Skvěle se k sobě s Jagrem hodily, doplňovali se. Samotář Jagr byl taky super! Nejde je nemilovat.
Děj se četl jednoduše a přesto zábavně. Stále nejsem vůbec zklamaná. :-))

TerezaMondeková
10.03.2018 5 z 5

Na příběh Jagra jsem se moc těšila. Nedokázala jsem si představit, že by se zrovna chladný Jagr mohl zamilovat, ale autorka to opět napsala excelentně. A jsem moc ráda, že to byl i příběh další vlkodlačí setry, protože na další sestru jsem se taky moc těšila. Ani v tomhle dílu nechyběly momenty překvapení, erotika, láska, nebezpečí, akce, napětí, nechybí ani zvrat a úžasný konec. Nechybí ani humor. Ani tomuhle dílu nemůžu nic vytknout.
Regan se mi líbila mnohem víc než Darcy. Darcy byla sice hodná, milá, sympatická a tvrdohlavá. Ale Regan se mi líbila mnohem víc, protože i když prožila třicet let v zajetí, tak jí to nezlomilo. Líbilo se mi, že se i chovala jako čistokrevná vlkodlačice. Byla divoká, říkala, co si myslela, nebrala si servítky. A stejně jako Darcy byla krásná, jedinečná a hodně tvrdohlavá. Jsem zvědavá na zbylé dvě sestry.
Jagr se mi ze všech upírů líbí úplně nejvíc. Asi proto, že si stejně jako Regan prošel mučením a přežil to. Nezlomilo ho to. Taky se mi na něm líbilo, že to nebyl upír děvkař. Jagr se sice tvářil chladně, odměřeně, nechtěl s nikým udržovat kontakt, ale za tím vším postojem byl ochranitelský, tvrdohlavý, majetnický, upřímný a milující partner. Taky se mi na něm líbilo, že se snažil Regan pochopit. Snažil se jí pomoct. Taky jsem se hodě bavila, když se hádali a to bylo skoro furt. Myslím si, že se k sobě Regan a Jagr skvěle hodili.

misak94
09.03.2018 5 z 5

Další skvělý díl. Postupně se dozvídáme víc o vlkodlačích sestrách opředených tajemstvími takže to nikdy není nuda :) bylo krásně vidět, jak se ti dva doplňují a rozumí si. Velice povedený díl :)

MinaHawke
30.01.2017 4 z 5

Toto je druhá kniha ze série, kde je hlavní hrdinka vlkodlačice, která pochází ze ztracených sester, které byly čtyři. Takže se dozvíme více o jejich osudu. Opět bohužel jsou zde i překlepy a chyby (které bohužel doprovází celou sérii), ale když se to přehlédne, tak to není tak hrozné.

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Na díl o Jagerovi a Regan jsem se moc těšila a věděla jsem, proč. Živelná Regan, toužící po volnosti a možnosti se po letech v zajetí neomezeně pohybovat, kde se jí zachce, v kontrastu se zapřísáhlým samotářem Jagrem, kterému leze nervem i jeho vlastní druh, to je prostě šikovně smíchaná dvojnice, potvrzující ono pověstné Protiklady se přitahují. Opět palec nahoru.

len85hor
02.05.2016 5 z 5

opět úžasná kniha, přečteno jedním dechem, báječně jsem se odreagovala
člověk jako by se ocitl přímo uvnitř děje, doporučuji

angelbooks
07.01.2015 5 z 5

Až na ten konec to bylo docela pěkný :D.
Kdyby to toži Regan došlo dřív mohl být lepší konec.
Ale jinak to byla další moc pěkná kniha od této spisovatelky :).

Gabika56
02.01.2015 5 z 5

Jagr a Regan jojo, tyhle můžu!

Wendysek
23.07.2014 3 z 5

Přesně tak, překlad je naprosto příšerný. Příběh by ušel, občas mě rušily některé komentáře typu "mňam" atp., ovšem možná to bylo opět způsobeno překladem...

LadyCotton
27.03.2014 3 z 5

Tuhle knížku jsem koupila v Levných knihách za 29kč. Český překlad je dost hrozný, v knize se objevuje spousta chyb - chybí slova, nebo věta prostě nedává vůbec smysl...
Jinak příběh je takový... spíš průměrný, ale na druhou stranu pokud si chcete oddechnout od sladkých upírů alá Stmívání, tak mohu četbu této knihy doporučit...

upíři vlkodlaci erotika démoni

Alexandra Ivy