Seznam skandálních snů

Seznam skandálních snů obálka knihy
Mé hodnocení:

První kniha ze série historických romancí nové autorky. Žádná skutečná dáma nekouří doutníky, nejezdí obkročmo, nestřílí z pistole a nepije skotskou. Lady Calpurnia Hartwellová ta pravidla dodržovala celý svůj život. Poslušnost a vychování z ní udělaly v osmadvaceti letech starou pannu. Ale když se zasnoubí její mladší sestra, má toho Callie právě tak dost. Sepíše seznam tajných snů, kterými by se dáma chlubit nemohla, a ihned si začne plnit první z nich: políbit markýze Ralstona....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116962/seznam-skandalnich-snu-116962.jpg 4.6296

Láska podle čísel 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

Nine Rules to Break When Romancing a Rake, 2010

Kniha Seznam skandálních snů

beruzzka

Knížka byla čtivá a děj rychle utíkal, jak moc se mi líbila vcelku chytrá a odvážná hlavní hrdinka, tak stejnou měrou mě vytáčel až příliš nereálný Gabriel. Chápu, že čtu červenou knihovnu, ale takový muž, který dokola řeší lásku a v závěru je samé tutu nunu je prostě moc.

MakiMel

Pružně ubíhající a čtivě napsaná romantika, ve které to hodně jiskří erotikou a rozhodně ji neodložíte dříve než na poslední stránce.

AniDi

Naprosto souhlasím s hodnocením knihy. Ačkoliv jsem čekala další "lehký" historický román na rozptýlení (a tím nechci ostatní autory historický knih shazovat), tento má rozkošný děj s úžasnými hlavními postavami, bravurní humor a autorka má opravdu osobitý styl, který se lehce čte, stačili mi tři hodinky k přečtení až mě mrzí, že jsem přečetla tak rychle. Nemyslím to s nadsázkou, že děj měl hloubku, autorce tleskám. Rozhodně přečtu znovu.

Dellphi

Tak tohle bylo boží! Pokud se chcete zasmát, odpočinout a odreagovat, tak si to rozhodně přečtěte! Víc netřeba psát.

Saraken
29.10.2020

Velmi sa mi pacil pribeh ... aj hlavne postavy...odporucam;) stoji za precitanie :)

Liduka
30.08.2020

Kniha se mi moc líbila. Ale podle mě tam bylo až dost milostných scén. SPOILER: Nicméně Callie byla skvělá a Ralston i když byl proutník, tak se mi líbilo, jak se mu dostala Callie pod kůži. Výborné bylo jejich kočkování a také to, že se Ralston ukázal vždy tam, kde to nejméně potřebovala. Přála jsem jí moc, aby se dočkala toho, o čem skoro celý život snila a to taky dostala. Takže za mě naprostá spokojenost.

asam
25.06.2020

Romantické, oddychové čtení. Romantika staré dobré Anglie. Pro letní dny jako stvořené.

jinbr
10.05.2020

Hezká romance, připomíná, kolik věcí kdysi nebylo ženám přístupno a jak bylo jednoduché je obrat o jejich i tak omezenou svobodu a také je ve společnosti zdiskreditovat a v důsledku toho v podstatě zničit. Příběh se mi líbil, byl mile a sympaticky převyprávěn.