Démon touhy

Harold Henry Cynster, pro přátele Démon, si zakládá na tom, že na rozdíl od svých bratranců dosud odolává pletichám ženské části rodiny a je stále svobodný... K přezdívce Démon nepřišel jen tak: po celém Londýně by se jen těžko našel větší proutník. Jenže na každého jednou dojde. Démon se rozjel do svých stájí, aby osobně dohlédl na trénink nadějného plnokrevníka a osud mu nastražil past v podobě nového žokeje. Ale něco se mu na něm nezdálo – žokej přece nemůže mít takovýhle zadeček! Felicity s tváří anděla se ocitla v úzkých – a žádný gentleman, natožpak Démon, by dámě pomoc neodmítl. Ohodlaně se pustí do boje s bandou zločinců, kteří falšují výsledky dostihů a do svých spárů dostali i Felicitina nevlastního bratra Dillona. Démon se vydá po slibných stopách, aby zachránil krásku v nesnázích a pomalu se zaplétá do amorových osidel. Dívka ho vrušuje a on jí nedokáže odolat. Zachránit čest jí může jen sňatek. Ale Felicity se hodlá vdát jedině z lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31441/big_demon-touhy-6Cu-31441.jpg 4.2175

Cynsterovská sága 4.

Vydáno: , Ikar (ČR)

A Rogue's Proposal, 1999

Kniha Démon touhy

Eliot30

Těm to teda trvalo :D :D ale to vyznání stálo za to !

miruska1
30.09.2021

Konečně jsem to dočetla. Bolo hrozné se tím prokousat. Hlavní hrdinové super, příběh docela zajímavý, ale tych zbytečných keců. O 100 stránek miň by knize neublížilo, spíš by byla čtivejši. Někdo to už napsal : kdyby to nebyla série, tak to nečtu....

cukrovka
30.05.2021

Tak tenhle díl mě moc nezaujal. Romantický příběh kterému chybělo jiskření a vtip.

petraj30
14.04.2021

Nedočteno. Je mi to moc líto, ale nedalo se to. Nemohla jsem se začíst, i ty postavy mi přišly nijaké. Nevím co se stalo, ale takovou nechuť to nečíst jsem nepocítila už velmi dlouho. Nějaké knihy od spisovatelky byly moc pěkné, ten problém nastal akorát tady. Omlouvám se všem čtenářkám, kterým se kniha líbila, ale zřejmě nejsem cílová skupina pro tento příběh.

biki
31.12.2020

Svéhlavost hlavní hrdinky mi v tomto dílu šla dost na nervy, takže jsem musela obdivovat Démona, že s ní měl stále trpělivost.

uminaa
13.11.2020

Škoda, že nebola viac rozvinutá zápletka okolo dostihov a viacmenej sa to točilo len okolo toho istého. Ale aspoň som si oddýchla ;)

vcielka
25.08.2020

(+ SPOILER) Vzorec rovnaky ako u predchadzajucich 3 casti serie: nieee nie ja sa nikdyzenit nebudem a teraz vam to matinka, tetusky, matrony vsetkym ukazem. Uteciem. Dorazim na miesto uniku a v momente ako zbadam prvu suknu (v tomto pripade nohavice) sa rozhodnem, ze ju chvem na veky vekou. Ach nie, ona ma nechce, co budem robit? Ale ved co, to sa podda. Vyspim sa s nou a potom to pojde. Nepomohlo? Zoznamim ju s rodinou a matinkou. A aj v tomto pripade ma matinka rovnaku poznamku pre svoju buducu nevestu ako aj v predchadzajucit troch castiach: to je dobre, ze sa zdrahas draha. Nech to nema take lahke. Potom si to nevazi.
Citam seriu naraz takze tieto spolocne prvky biju do oci. Charaktery postav su ako cez kopirak. Vlastne vsetci bratranci su v podstate zrejme ta ista osoba. To iste hlavne hrdinky plus minus. Povahou urcite. Plus tato jedna cast je strasne zdlhava a nudna a nerozumna a detektivne riesenie pripadu najhorsie z tych styroch knih. Vela omacky. A ta logika hrdinky: on ma milenku! To nevadi, donutim ho, aby ma miloval. Som si predsavzala, ze sa vezmeme tak sa vezmeme. Nebudem predsa pre takuto malickost menit svoje plany. Ale vydavat sa nebudem bez lasky. Ak ma nelubi, nikdy sa nevydam. Ale ja sa za neho vydam!!!
Hrdinka sa mi zda miestami naivnejsia ako tie predchadzajuce a nepomaha ani to ako autorka zdoraznuje ze nato ze ma dvadsat tak je vyzreta asi ako tridsiatnicka. Vobec to v tom spravani a opisoch nevidno a slova autorky ma jednoducho nestacili o tom presvedcit. Demon je tiez uplne mimo:
Nechce si ma vziat? Vezmem ju do mesta k matinke a rodine nech vidi, co ziska. Tam ju zbali a presvedci. Akurat, ze jeho logika spociva v tom, ze ju presviedca stylom: budem ju ignorovat, nech nik nevidi, ze mam o nu zaujem, ani ona. Inak kazdy bude vidiet, ze som ju uz sprznil a poskodim jej povest na veky vekou. Ou jeeee. Autorka musi na niecom slapat. A nechapem preco tolko zbytocnej omacky. Clovek sa uz nevie dockat kedy to martirium bude mat za sebou a ono je to nejak moooc moc stran na taku zlataninu. Koniec uz bol lepsi, nez som cakala. Inak to bolo miestami fakt mucenie

Medasek
03.07.2020

Já prostě miluji šťastné konce.