Maruš.D Maruš.D komentáře u knih

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Pojato tak trochu jinak než předchozí díly. Pro mě nejslabší díl z celé série, ale to je pouze můj dojem a rozhodně není špatná.
-Chvilkami mi to přišlo nudné, nezáživné a otravné. avšak..
+Láska je tu popsána z jiného úhlu pohledu, což je změna, řekla bych k dobrému. A také poukazuje na to, že láska nedělá rozdíly v tom, jací jsme. I ‘černá a rock’ může bezmezně milovat. A nakonec.. kniha byla dobrá- končí trošku smutně, a přesto šťastně.

02.04.2018 4 z 5

Mesačné svetlo na Nightingale Way Mesačné svetlo na Nightingale Way Samantha Young

Završení série Loganem a Grace bylo pojato jedním slovem neuvěřitelně. Příběh mne pohltil a jako všechny díly, ani tento mi nedovolil od knihy odejít ani na vteřinu. Miluji, jak autorka do každého svého nového příběhu vymyslela nový strhující příběh, který Vás vynese do výšin a přitom vás drží pevně nohama na zemi. Poukazuje nad tím, že každý máme v životě něco, co nás dokázalo položit na zem, ale když chcete, dokážete znovu vstát a postavit se všemu čelem. Vše je dokonalé na tolik, na kolik si to sami dovolíme.

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Ach.. Cole...
na jeho příběh jsem se velice těšila. Nezklamal mě a já jsem moc ráda za nejen nový náhled do života další z dvojice, ale i všeho ostatního, co se v knize dozvíme.
Velmi mne iritovalo jméno “Shannon”, (ale to pouze z vlastní předpojatosti
:-D ). Knize nechybělo nic, co je Samanthě vlastní. Její styl psaní, její sarkastický humor, dojemná zápletka a žhavé scény. To vše ve cca 300 stránkách :-))))

India Place India Place Samantha Young

Miluju celou sérii. Sice se příběhy velmi podobají, ale nechybí zde nic, co v tomto žánru hledáme. Chceme číst o tom, že i přesto, že nám život háže klacky pod nohy a ne vždy je vše jednoduché a přímočaré, tak nás může potkat štěstí a vše se v dobré obrátit. A přesně tento pocit Samantha ve svých knihách vyvolává. Dává nám naději, nebo alespoň únik z reality a náhled do romantiky, kde je vše co bychom sami chtěli.
...Nejsem zklamaná ani z Hannah a Marca, stejně jako nebudu z žádných jiných postav a dílů. Miluju jak se děje prolínají. Jak se v každé knize dozvíme nejen nový příběh další úžasné dvojice, ale i pokračování těch, co už známe z předchozích knih.

31.03.2018 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Jako u všech knih od Samanthy, ani zde nebylo výjimkou, že jsem se neskutečně bavila. Příběh jsem hltala rychlostí světla. Každý příběh je něčím výjimečný a Liv a Nate jsou prostě dokonalý. Kniha nám dává naději, že i z přátelství se může zrodit láska, která ‘hory přenáší’ a my můžeme jen tiše číst, zoufat si a věřit, že i na nás ostatní se usměje štěstí a najdeme si svou drahou druhou polovičku.
PS: Naprosto miluju hru “CO BYS RADŠI”

Šance Šance Katy Evans

Stejně jako v prvním díle, i zde je hodně napětí, vášnivých citů, dramatických scén a ‘černých očí’. Remi a Brook se se vším poprali s noblesou jim vlastní. Když se člověk soustředí spíše na děj, kniha ho zcela pohltí. Nicméně styl jakým Brook vyjadřuje své myšlenky Vás občas nutí skočit z okna, nebo si alespoň strčit špunty do uší a nasadit klapky na oči. Mě osobně se kniha líbila, ačkoliv kdybych ji měla shrnout do pár slov, zněla by nějak takhle:
SEX- BOX- SEX- SEX- SEX- BOX- SEXUÁLNÍ FRUSTRACE- ZÁPLETKA- SEX- ŠŤASTNÝ KONEC.

31.03.2018 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Celá série je jedním dechem čtivá, úžasná a prostě dokonalá!!
Na knize si nejvíce vážím přísunu nových informací o tom, co vše člověk může na tomto světě vytrpět. Remi se se svou nemocí vypořádal jako Bůh! A já ho miluju už jen pro jeho sílu.

London Road London Road Samantha Young

Další kniha, od které se nedá odtrhnout. Příběh Vás zcela pohltí a vy nemůžete přestat číst!
..Je smutné, jak je občas život k někomu nelítostný a krutý a to nejlepší co si v té chvíli můžete přát, je mít kolem sebe lidi, kterým na vás záleží a přijímají vás takový, jaký jste.. važme si jich :-))

24.03.2018 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Jsem moc ráda, že jsem- úplnou náhodou- narazila na tuto sérii! Je neskutečně skvěle napsaná. Příběh Joss a Bradena je vášnivý, dojemný a velmi pravdivý. Život není lehký, každý má svůj příběh a není lehké se otevřít.. Nejvíce se mi líbí styl, jakým je kniha napsaná. Oddychové čtení u kterého se nenudíte :-))

24.03.2018 4 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Kniha je velmi nabitá energií, je čtivá, zábavná, srdceryvní a dokonalá. Příběh je chvilkami trošku zdlouhavý, některé pasáže mohla autorka vypustit, avšak není to nic na škodu. Do Caina jsem se zamilovala už v předešlích dílech a nejde ho nemilovat ani zde. Kniha ve mne vyvolala mnoho posítů.. rozplakala, rozesmála, srdce mi uhánělo když jsem se moc vžila do role Charlie.. jedinou chybičkou na jinak dokonalé knize je - mi příjde- odhalení správného jména Charlie...

20.03.2018 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Pro mě asi nejnudnější díl z jinak naprosto úžasné série! Miluju všechny díly, styl jakým autorka píše, Vás nenechá knihu odložit ani pro ty nejzákladnější potřeby. Příběh Vás vtáhne do děje ani nevíte jak...
Pátá cesta k pádu se liší od tří předšlích knih hlavně zápletkou. Knihu nedoprovází žádný kriminální podtext jako je to u ostatních. I přesto Vás chytne za srdíčko a nepustí.

20.03.2018 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Každý máme svůj příběh, svou bolest.. při čtení této knihy se velmi rychle zžijete s příběhem a postavami. Ne jednou mě to nutilo odvést myšlenky někam do dávné minulosti. Je to velmi emotivní kniha, která Vás přinutí cítit. Jsou to krásné, ale zároveň i bolestivé pocity, avšak ani navteřinu nelitujete za přečtení všech těch slov, vět, odstavců, kapitol... Nádherná kniha!!

18.03.2018 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Asi nejslabší z celé série, i přes to však stále pěkné. Nelituju za přečtení, ačkoliv k této knize se asi nevrátím. Líbila se mi autorčina retrospekce, která byla nová a osvěžující od předchozích dílů. Také jsem se často viděla v Jillian :-D
Jsem ráda, že jsem dokončila celou sérii a k některým dílům se velmi ráda zase za čas vrátím. :-))

15.03.2018 3 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Tak jako v předchozích dílech, i zde se J. Lynn držela ‘svého módu’. Tajemství minulosti, těžkosti života a emotivnost. Narozdíl od předchozích dvou dílů, kdy hlavní zápletkou byl kriminální podtext, zde si autorka zahrálavala spíše s city. Kniha je velmi emotivní. Poznat chlapa jako je Nick je sen! a Stef.. ačkoliv v předchozích dílech nehrála zrovna v dobré pozici, ukázalo nám to, že nemáme dát na první dojem. Osud těchto dvou si zamilujete ikdyž je to jen oddechové čtení. :-))

14.03.2018

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Byla jsem zvědavá, s čím ještě autorka může přijít. Začátek knihy mne bavil jako ostatně ty předešlé. Příběh byl napínavý a nenudil Vás. Postavy se mi líbily, ale někdy asi tak ve třičtvrtině této knihy, mne začala iritovat Roxy. Naštěstí ji autorka po pár kapitolách “vtloukla rozum do hlavy” a kniha se dala dočíst. Na knihách J. Lynn obdivuji její rozmanitost a obohacení. Nezůstává jen u romantiky, jakou známe, ale přidává do svých příběhů kousek z reálného života. Knihy jsou možná více kriminální, ale To a jejich erotické scénky, které Vás přimějí se červenat je dělají jedinečnými. :-))

12.03.2018 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Tento příběh je krásný, jako všechny ostatní. Má svou zápletku, ale drží se své podstaty. To je, že každý má právo na to být šťastný a najít lásku.
Tento díl je z hlediska reality asi nejvíce nerozhodný. Miluju šťastné konce a bez nich bych knihy ani číst nemohla, ale tento příběh by snad ani konec mít napsán neměl... jenže jsme ve světě knih a příběhů.. proto je rádi čteme a proto jsem také spokojená s příběhem i koncem. :-))

11.03.2018 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Když jsem knihu začala číst, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Říkala jsem si, že jsem konečně zase narazila na autorku, která ví, co dělá. A nespletla jsem se! Příběh mne zaujal, nepustil a ohromil! Možná jsem chvilkami měla nutkání vtlouct Avery trochu rozumu do hlavy, (a vsadím se, že kdyby mne slyšela, tak by poslechla), ale nakonec vše dopadlo správně a já si mohla šťastně oddychnout. Je krásné a uspokojující číst a vědět, že i přes to, že život není vždy jednoduchý, můžete vždy najít něco, co tu situaci zlepší, zkrásní a udělá ji nezapomenutelnou. :-))

11.03.2018 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Zdá se, že se autorka rozhodla tuto sérii rozdělit do menších “pod žánrů”. Ve třetím dílu se můžete těšit na trochu více akce typu kriminálního seriálu. Avšak i přes drogy, alkohol a zbraně je příběh hlavně o lásce. Miluju jak každý díl vypráví svůj příběh, má svou vlastní podobu lásky a pohledu na druhou osobu.... Asi jsem beznadějný romantik, který se rád mučí dokonalými sexuáními scénkami, protože i přes to, že jsou si knihy hodně podobné, tento typ příběhů mne asi nikdy neomrzí. :-))

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jojojojojo... Logan a Hanna, Hanna a Logan.. tyhle dvě postavy mne nikdy nepřestanou bavit. Příběh je napínavý a lechtivý a prostě všechno co si můžete od tohoto žánru přát a očekávat. Kniha sice nemá nějakou hlubokou zápletku, ale bravurně to kompenzuje svým humorem, dojemnými scénami, láskou ke druhé osobě, ale i živostí a rozmanitostí mladých lidí a jejich libidla. Well done! Elle Kennedy :-))))

05.03.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Třetí díl této série je jednoduše super! Dean a Allie jsou neuvěřitelný pár. Kdo by řekl, že se z takového kluka vyklube romantik, který dokáže naservirovat své srdce na stříbrném podnose. Příběh je jako bombónek, ve kterém nechybí humor, sexy scény, láska, ale i trochu z toho reálného života, kde není vše jen růžové. Zapřísahám se, že se u knihy rozhodně nudit nebudete :-))

05.03.2018 5 z 5