Mesačné svetlo na Nightingale Way

Logan dva roky platil za chyby, ktorých sa v minulosti dopustil, ale teraz je pripravený na nový začiatok. Má skvelý byt, dobrú prácu a množstvo žien, ktoré odvádzajú jeho pozornosť od minulosti. Je tu však jedna, ktorá ho mätie… Grace utiekla od svojej manipulatívnej rodiny, presťahovala sa do iného mesta a zariadila si nový život podľa seba. Je takmer dokonalý. Až na jeden detail – veľmi by chcela konečne nájsť pána Pravého – alebo aspoň vedieť ignorovať neodolateľného, no protivného suseda sukničkára. Grace sa rozhodla, že s Loganom si určite nič nezačne. Lenže potom sa stane niečo neuveriteľné a nespútaný lámač sŕdc sa pomaly mení na silného, spoľahlivého muža, po akom vždy túžila. No vo chvíli, keď podľahne jeho šarmu, pripomenie sa jej minulosť a hrozí, že všetko, čo si vybudovali, sa zrúti ako domček z karát…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357596/mesacne-svetlo-na-nightingale-way-b1E-357596.jpg 4.4284

Dublin Street (6.)

Moonlight on Nightingale Way (2015)

Vydáno:, Ikar (SK)

Kniha Mesačné svetlo na Nightingale Way

Mellisek

Youngová je prostě Youngová - krásné zakončení úspěšné série. Bavila jsem se při každé knize a zde to nebylo vyjímkou. Ze začátku jsem se trošku nudila jelikož mi to přišlo stejné jako kniha Nabíječ Od Alice Clayton nic méně - Serie Street šla více do hloubky odhlalila každou postavu a tím i hluboký příběh, který nezanechal otazníky - pasáž na konci věnované každé hlavní hrdince série street byl dojímavý. Rozhodně doufám, že nekončí s psaním.

wendy944

jo tohle byla parada to se četlo samo doporučuju

Pedruska01

Znovu jsem se ponořila do příběhu, od autorky, která prostě psát umí. Četlo se to samo a dost rychle, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Líbilo se mi to a hodně mě to bavilo. Dokázala ve mě probudit mnoho emocí. Vlastně celá tahle série je prostě úžasná. Skvělé postavy, silné příběhy, skvostný celek.
Logan, který se místy objevil v už v minulém díle se mi dost líbil. Možná díky tomu ochranitelskému instinktu a sourozeneckému poutu. Proto jsem se na něj těšila do jeho vlastní knihy. Nezklamal, naopak získal si mě na plné čáře. Včetně Maiy, která byla dost silným okořeněním příběhu, ale proč ne. To prostě patří k tomu silnému vyprávění kolem, že to nejsou jen laciná romanticko-erotická klišé.
Hlavní hrdinku Grace jsem si oblíbila hned. Bez debat. To jinak nešlo. Tenhle jejich příběh mě pořádně zasáhl, určitě ho řadím na přední místa celé téhle série. Několika prvky mi připoměl samotný začátek, a to příběh o Joss a Bradenovi, ale zase na druhou stranu byl trošku snad jinačí než zbytek těch knih. Možná jen osobní vjem... Však se mi to opravdu líbilo a oceňuju to. Jsou to krásné pohádky. :)
Autorka se mi osvědčila, takže budu očekávat další její počiny a tuhle věc ráda samozřejmě doporučím. :)

Princezna_1

Jedna z nejlepších od autorky.

devildeny

Asi už jsem s těchto slaďáků nějak vyrostla. Zápletka sice nebyla špatná, ale celkově mi to přišlo trochu přitažené za vlasy, erotické scény jsem vyloženě přeskakovala a ten přeslazený konec jsem jen rychle prolétla. Přestože se mi předtím celá série líbila, nejvíce jsem si zapamatovala Scotland Street, kterou jsem paradoxně četla jako úplně první ze série. Ostatní jména z klanu, která se objevovala Nightingale Way jsem si sice pamatovala, ale zaboha bych si nevzpomněla, co se v těchto dílech odehrávalo.

simona5843
07.12.2018

Ďalšia dokonalá oddychovka. Po knihách ktoré som čítala som potrebovala niečo taketo. Ja viem že pre niekoho môžu byť knihy od Samanthy desne klíše ale je m to fuk,píše úžasne a ja sa teším na ďalšiu knihu :)

koki.veru
04.11.2018

Takova oddychovka,ale moc jsem si tuhle serii oblibila :-) skoda ze to je posledni dil. Byly to takove ty klasicke knizky na zimni vecery do nepohody :-)

katslana
17.09.2018

Příjemná kniha,která nenadchne ani neurazí. Přečetla jsem ji za pár dní na dovolené. Jedním slovem oddechovka :-)

karbulka
15.08.2018

Milý závěr série, asi mi to bude i chybět, občas jsem po takové oddychovce ráda sáhla.

LadyElisa
15.08.2018

Opravdu povedené zakončení celé série, knihu jsem přečetla za dva dny, měla rychlý spád i kouzlo. Doporučuji :-)

Turquoise
05.08.2018

Výborné zakončení série, až mi bylo líto, že je to poslední díl. :( Celý ten jejich klan jsem si zamilovala. Jako oddechové čtení můžu doporučit, já se nenudila ani u jedné knihy.

misak94
25.07.2018

Skvělé zakončení série, kniha byla výborně napsaná, chytlavá, děj měl spád, nebyla nudná. Ze začátku jsem se bála, že si ji budu plést s jinou knihou tohoto žánru ale hned po pár kapitolách jsem se bát přestala :) Výborná zápletka, energický děj.
Moc jsem ocenila v poslední kapitole vždy alespoň kousek z pohledu všech předchozích hrdinů série. Škoda, že už je konec série.

sabinaK
27.06.2018

Škoda, že už je to poslední díl série. Těším se na další :-)

Rozinka28
25.06.2018

Knihu jsem četla jako druhou ze série. A i tak v ní vidím plno shodných popisů, jako ve Scotland street. Všichni muži jsou neobyčejně krásní, mužní, silní. Ženy mají husté vlasy a nadpozemskou krásu... No, dobrá.
Faktem ale je, že příběh bývalého trestance a jeho dcery se odlišuje od ostatních románů, kde hlavní hrdinové většinou řeší jen sebe a svůj protějšek navzájem. K tomuto dílu se vrátím, až budu opět chtít odpočinkovou četbu.

Lenka.Vílka
24.06.2018

A mám za sebou další díl. Poslední dil. Zároveň mi to je líto, ale stejnou měrou se mi strašně ulevilo.
Děj byl dobrý, jako vždycky. Prvních dvěstě stran mě bavilo a poslední třetina na mě byla moc, jako vždycky. Ale to je můj problém se všemi knihami v tomhle žánru. Už jsem to psala minule. Vadí mi to "scházení postav z jiných dílů". Navíc ono "o osm měsíců později" bylo...proč to tam bylo? Stejně všichni víme, že žili šťastně až do smrti. Vždyť jsme v knize! Pokud by to byly jednotlivé a oddělené příběhy, mohla by autorka pokračovat klidně do nekonečna. Ale takhle to na mě už bylo moc dlouhý. Má i jiné knihy. Ty si přečtu ráda.

Ivule_M
31.05.2018

Stejně jako ostatní knihy ze série se četla krásně. Líbilo se mi, že na konci se autorka vrátila k postavám z předešlých dílů. Doporučuji celou sérii :-)

sonča94
21.05.2018

Kniha fajn, ale už to bylo moc ohrané. Jelikož šestý díl teto série je šestý díl... a defakto všechny ty díly mají velkou část stejnou. A při téhle knize mě to už docela nudilo a nečetla jsem to jedním dechem jako několik prvních dílu.
Ale určitě si nemyslím, že to byla špatná kniha. I tak si zaslouží hodnocení 5ti hvězd. Takže jako samostatná kniha za mě dobrý, ale už jako by to bylo psané přes kopírák ale zárověn nějaké změny tam byly.

Nel-ly
12.05.2018

Mrzí mě, že je konec mé oblíbené série. Ale už bylo načase, myslím, že ze světa a z postav už se vykřesat víc nedalo... a kdyby se dál křesalo, už to asi nedopadne dobře.

Miluju první tři díly a třetí je moje absolutní srdcovka. K sérii se budu ráda vracet.

LilianaFalcon
07.05.2018

Ano, bylo to opět hezky napsané. Pohnutá minulost, postavy, které máte rádi a navíc hromada těch, jejichž příběh už čtenáři absolvovali.
Ale už bych od Samanthy potřebovala číst něco jiného. Nějaký důkaz, že umí napsat i postavy s jiným charakterem. Ono by vlastně stačilo, aby aspoň jeden z hrdinů pocházel z normálního prostředí. Prostě už bych potřebovala, aby se to aspoň trochu odlišovalo. Bohužel jsem si furt jen říkala, že tohle už jsem přece od ní několikrát četla! Tak proč to píše znova? Jasně protože to fungovalo a uspělo, ale bohužel už mi to nestačí...

Petulík128
06.05.2018

Kniha se mi moc líbila, autorka opět nezklamala :-)

shay
01.05.2018

Nebylo to špatný. Kniha je oddechová a četla se krásně. Jen mi to dost připomínalo příběh Hannah a Marca. Ten epilog poskládaný z předchozích dílů byl ale příjemným uzavřením celé série.

maizy
23.04.2018

Závěr celé ságy byl fajn. Musím přiznat, že knížky od Samanthy Young moc líbí. Četlo se lehce, hlavní postavy mi byly sympatické.
Jako oddechovku na jedno odpoledne můžu jen doporučit! :-)

LadyHip
22.04.2018

Tak a je to. Po tomhle klanu se mi bude stýskat. Logan mě bavil, Grace byla sympaticky jiná než zbytek žen z téhle série. Líbilo se mi, jak oba zapadli k předchozím postavám, i když pocházeli z jiného prostředí. A velmi mě potěšilo, že epilog byl věnován všem dámám a jejich "šťastně až navěky". Bylo to skvělý!

smaille
11.04.2018

Krásné zakončení série... Těším se na další Samanthinu knihu/sérii, doufám, že už na ní pracuje, její styl psaní mě baví

astra3
11.04.2018

Pěkná čtivá oddechovka na jedno odpoledne. Chtěla bych vidět místo, kde se najde tolik krásných talentovaných úžasných lidí pohromadě.

trynitrix
10.04.2018

Pěkný zakončení série.
Kdo by si nepřál sexy souseda :-D

Maruš.D
31.03.2018

Završení série Loganem a Grace bylo pojato jedním slovem neuvěřitelně. Příběh mne pohltil a jako všechny díly, ani tento mi nedovolil od knihy odejít ani na vteřinu. Miluji, jak autorka do každého svého nového příběhu vymyslela nový strhující příběh, který Vás vynese do výšin a přitom vás drží pevně nohama na zemi. Poukazuje nad tím, že každý máme v životě něco, co nás dokázalo položit na zem, ale když chcete, dokážete znovu vstát a postavit se všemu čelem. Vše je dokonalé na tolik, na kolik si to sami dovolíme.

Tabby
30.03.2018

Tato série je nádherná tím, že všichni si tam prošli něčím co je mohlo poznamenat, ale oni to nevzdali a nakonec došli do toho šťastného konce. Našli si partnera, prací a rodinu, která drží při sobě a můžou se v těžkých časech o sebe opřít a pomoci si. Kdo by něco takového nechtěl i v reálném životě.
Zároveň s každým dílem sledujeme to jak dospívají všichni a i okrajově osudy hrdinů s předešlých knih.
Opět krásný příběh Gracy a Logana i když víme že na konci budou spolu stejně je to úžasné sledova že i když je čekají rozhodování, útrapy vše nakonec dobře skončí.
Autorka touto sérii u mě určitě zabodovala a těším se na její další díla a budu jí držet palce k napsání další dobré knížky. :)

alzbeta4340
29.03.2018

Klobouk dolů - šestý díl série a takhle povedený, jako spokojená čtenářka tleskám. Bavila jsem se od první strany a příběh slupla jako sladký bonbónek.

Ditules
27.03.2018

Příjemné zakončení ságy. Ze všech dílů asi nejpovedenější. Sousedské škádlení je vždycky zárukou legrace...