Odhalená temnota

Odhalená temnota https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45426/bmid_odhalena-temnota-AQq-45426.jpg 4 276 30

Strážci věčnosti série

Uplynulo již téměř dvěstě let, kdy se Anna Randalová odevzdala upíru Condu Cezarovi v noci nezvladatelné vášně. Od té doby Anna nestárne, ale upírem není. Probudily se v ní paranormální schopnosti, kterým stále nemůže porozumět. A ten sexy, okouzlující upír, který je za to zřejmě zodpovědný, se vyhnul všem snahám ho vypátrat, až dosud... Cezarovo slastné setkání s Annou ho stálo dvě století pokání. Ale jedna věc se nezměnila - reakce jeho těla na ni je stále stejně naléhavá...... celý text

Horory , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Darkness Revealed , 2009

Thalin
10.08.2023 3 z 5

Nebýt toho čtivého způsobu psaní, tak to člověk dávno odloží, protože se autorka začíná dost opakovat. Vzorec chování postav je podobný, místy i jejich charakter a vývoj vztahu. Ale svůj účel to plní, člověk u toho vypne.

katkaq
17.11.2021 3 z 5

Přečteno za večer. I když se děj často opakuje a série má mnoho chyb, autorce se musí přiznat, že umí psát čtivě.

marie2577
03.12.2020 3 z 5

Čte se milé..

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Dalsia kniha precitana za jeden vecer

kubakubikula
04.05.2020 4 z 5

Celou dobu se mi to líbilo, dokonce bych řekla zatím nej v sérii a konec byl takový nějaký rychlý a nedotažený.

cukrovka
05.01.2020 4 z 5

Opět čtivý příběh. Je to taková jednoduchá romantická oddechovka z upířího světa.

jitka7
16.11.2019 3 z 5

Po Styxovi pro mě trošku slabší díl. Pořád to má ale šťávu, děj se vyvíjí, objevují se nové postavy a jejich příběhy a opět jsou zde všichni hrdinové z předešlých knih. Hezké

havrmoni
15.09.2019 5 z 5

Tenhle se mi líbil o trošku méně, než předchozí. Zřejmě vinou Anny. Byla mi ze všech čtyřech hrdinek nejméně sympatická.

Mergirus
11.05.2019 3 z 5

Čtvrtý díl za mnou a prozatím mohu prohlásit, že se mi líbí jen liché díly. Byla jsem nadšená z trojky a čekala jsem pokračování osudu Salvatora, ale nedočkala jsem se. Tenhle díl mi přišel takový...ucouraný? Moc mě nezaujal. Tedy kromě Jagra, na toho jsem zvědavá, jestli taky bude mít svůj díl.

Áža707
03.05.2019 4 z 5

Skvěle to graduje, příběh je stále poutavý a zajímavý. Člověk by se bál, že to bude furt stejný, ale ne! Každá kniha se liší od předchozí a jsou skvěle provázány s předchozími. Další poutavé a skvělé čtení.

Evka3814
10.01.2019 5 z 5

Opět skvělé počteníčko,další super série o mňam upírech;) parádní odpočinek při čtení knihy. Děkuji za Leveta fakt ho miluju za ty jeho hlášky,které to hned rozzáří:)))

VytíVlčice
28.06.2018 5 z 5

Úžasné čtení! Tenhle díl mě opravdu nadchnul. Vážně jsem se vžila do Anny a Cezara. Můžu s čistým svědomím říct, že díl odhalená temnota je jeden z nejoblíbenějších dílů z této série.

Maruš.D
21.05.2018 5 z 5

Krása, krása, krása. Každý nový díl předčí ten předchozí, nebo je mu alespoň velmi vyrovnán. Do postav jsem se zamilovala téměř okamžitě, překvapivě mne ani nikdo neiritoval a už se moooc těším na příběh nerudného Jagra :-))

TerezaMondeková
08.03.2018 5 z 5

Další úžasné pokračování. V knize nechybělo překvapení, napětí, nebezpečí, akce, erotika, láska, překvapivý konec, zvrat. Myslím, že oni dva se k sobě skvěle hodili. Líbilo se mi, jak se hádali, protože jsem se u toho opravdu zasmála, líbilo se mi, jak se provokovali, ignorovali, ale přitom se pořád chránili a byla mezi nimi přitažlivost, jiskřilo to mezi nimi za každé situace. Moc se těším na příběh Jagra.
Anna mi byla od začátku sympatická. Asi hlavně proto, že Cezarovi hodně dlouho odolávala. Nechtěla opakovat chybu, kterou kdysi udělala. Anna byla chytrá, odvážná, milá.
Cezar nebyl špatný, ale můj nejoblíbenější je stejně pořád Styx. Líbilo se mi, že byl Cezar majetnický, odhodlaný Annu chránit. Taky když ho autorka popisovala, jak vypadá, tak to byl další krásný, sexy, vzrušující, hříšný upír.

katushah
04.04.2017 4 z 5

Páni to je dílů. Já vlastním 4, který byly k dostání v levných knihách a bohatě to stačí. Knížky jsou hezké, ale děj se často opakuje a není to zas taková bomba, že bych musela dokupovat ostatní díly. Každopádně na takové to odpočinkové čtení je to super. Hezky a rychle se to čte.

MinaHawke
30.01.2017 4 z 5

Toto je druhá kniha ze série, kde je hlavní hrdinka člověk a poté je proměněna (první byla Zrození temnoty). Jako u předchozích dílů mi nevadila délka knihy, právě naopak, děj velmi rychle utíká a vůbec jsem se nenudila. Autorka prostě umí navnadit.

Fizulka71
01.08.2016 3 z 5

Trošku slabší než předchozí díly, měla jsem trošku problém se začíst, ale nakonec to stálo za to. Morgana jako hlavní záporák byla dobrá, ale od počátku se dalo tušit v podstatě přesně, jak to dopadne. Jdu na další díl.

len85hor
28.04.2016 5 z 5

příjemné odreagování po náročném pracovním dni, kniha se mi moc líbila

angelbooks
10.01.2015 5 z 5

Díl se mi zdál lepší, než třeba 5.díl, který jsem četla před Odhalenou temnotou. Ale ten konec byl docela předvídatelný. Už od tý doby co jí Morgana chtěla vzít na ten ostrov jsem si říkala, že to nejspíš bude takhle.
Ale, abyjste si nemyslely, konec nebyl zas tak špatný, i když byl předvídatelný. Ne. Mě se zdál dokonce i lepší :).

Gabika56
02.01.2015 3 z 5

Tak tenhle díl, no..nepohltil mě tak, jako předchozí díly, občas jsem se do pokračování ve čtení nutila, nevím proč, prostě jsem si s Annou fakt nesedla :D

upíři vlkodlaci erotika démoni

Alexandra Ivy