Odhalená temnota

Uplynulo již téměř dvěstě let, kdy se Anna Randalová odevzdala upíru Condu Cezarovi v noci nezvladatelné vášně. Od té doby Anna nestárne, ale upírem není. Probudily se v ní paranormální schopnosti, kterým stále nemůže porozumět. A ten sexy, okouzlující upír, který je za to zřejmě zodpovědný, se vyhnul všem snahám ho vypátrat, až dosud... Cezarovo slastné setkání s Annou ho stálo dvě století pokání. Ale jedna věc se nezměnila - reakce jeho těla na ni je stále stejně naléhavá......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45426/odhalena-temnota-AQq-45426.jpg 4.3214

Strážci věčnosti (4.)

Darkness Revealed (2009)

Horory, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Levné knihy

Kniha Odhalená temnota

Evka3814

Opět skvělé počteníčko,další super série o mňam upírech;) parádní odpočinek při čtení knihy. Děkuji za Leveta fakt ho miluju za ty jeho hlášky,které to hned rozzáří:)))

VytíVlčice
28.06.2018

Úžasné čtení! Tenhle díl mě opravdu nadchnul. Vážně jsem se vžila do Anny a Cezara. Můžu s čistým svědomím říct, že díl odhalená temnota je jeden z nejoblíbenějších dílů z této série.

Maruš.D
21.05.2018

Krása, krása, krása. Každý nový díl předčí ten předchozí, nebo je mu alespoň velmi vyrovnán. Do postav jsem se zamilovala téměř okamžitě, překvapivě mne ani nikdo neiritoval a už se moooc těším na příběh nerudného Jagra :-))

TerezaMondeková
08.03.2018

Další kniha, co od této autorky čtu. Musím říct, že mě opět nezklamala. Knížku jsem četla celou noc. Nemohla jsem se od ní odtrhnout ani kdybych chtěla. Díky téhle sérii miluju upíry. A to jsem je dřív nenáviděla. Kniha je skvělá. Kniha je plná zvratů a nečekaných okamžiků. Byla jsem zvědavá a napnutá od začátku až dokonce. Jasně, že je nám jasný jak to skončí, ale okolnosti co tam probíhali... chvilku jsem si myslela, že spolu nebudou. Chvilku jsem se smála, další jsem brečela a další jsem seděla s otevřenou pusou. Kniha nemá jedinou chybu. Tahle spisovatelka, prostě psát umí. Obdivuji její fantazii.
Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila. Je mimořádná. Líbí se mi její odvaha. Jde si za svým i kdyby měla přijít o svou lásku, ale zachránila by svět. Myslí na všechny ne jenom na sebe. Má svojí hlavu a nedělá, co ji, kdo řekne. Je to černá ovce mezi bílýma.
Hlavního hrdinu jsem si zamilovala. Hřísně krásný sexy upír. Kdo by si ho nezamiloval.

katushah
04.04.2017

Páni to je dílů. Já vlastním 4, který byly k dostání v levných knihách a bohatě to stačí. Knížky jsou hezké, ale děj se často opakuje a není to zas taková bomba, že bych musela dokupovat ostatní díly. Každopádně na takové to odpočinkové čtení je to super. Hezky a rychle se to čte.

MinaHawke
30.01.2017

Toto je druhá kniha ze série, kde je hlavní hrdinka člověk a poté je proměněna (první byla Zrození temnoty). Jako u předchozích dílů mi nevadila délka knihy, právě naopak, děj velmi rychle utíká a vůbec jsem se nenudila. Autorka prostě umí navnadit.

Fizulka71
01.08.2016

Trošku slabší než předchozí díly, měla jsem trošku problém se začíst, ale nakonec to stálo za to. Morgana jako hlavní záporák byla dobrá, ale od počátku se dalo tušit v podstatě přesně, jak to dopadne. Jdu na další díl.

len85hor
28.04.2016

příjemné odreagování po náročném pracovním dni, kniha se mi moc líbila

angelbooks
10.01.2015

Díl se mi zdál lepší, než třeba 5.díl, který jsem četla před Odhalenou temnotou. Ale ten konec byl docela předvídatelný. Už od tý doby co jí Morgana chtěla vzít na ten ostrov jsem si říkala, že to nejspíš bude takhle.
Ale, abyjste si nemyslely, konec nebyl zas tak špatný, i když byl předvídatelný. Ne. Mě se zdál dokonce i lepší :).

Gabika56
02.01.2015

Tak tenhle díl, no..nepohltil mě tak, jako předchozí díly, občas jsem se do pokračování ve čtení nutila, nevím proč, prostě jsem si s Annou fakt nesedla :D

Karušš
07.08.2013

Je to super knížka a chci se někoho zeptat dá se někde na internetu přečíst další díly zadarmo jako online??? prosím pošlete odkaz díky

Dandulka
22.05.2013

Další díl Temnoty, tentokrát o Morganě le Fay, vílách a upírech. Mám tyhle knížky moc ráda, člověk u nich nemusí vůbec přemýšlet.

kofina
27.03.2013

Zajímavý příběh, i když je to velice pěkně napsaná kniha, dalo se to udělat lépe!

trynitrix
22.03.2013

Samozřejmě další dobrý příběh Temnoty :-)

danca044
16.12.2012

Tahle kniha mě zvlášť nezaujala, ale určitě stála za přečtení. Mám ráda upíry, vášeň, lásku a nečekané zvraty, které v knížce jistě nechyběly.

andulka1406
25.11.2012

Mě se kniha četla nějak těžko :/ ale byla pěkná, to nemůžu říct že ne. Ale nějak moc mě nezaujala. Zkusím číst ještě další díly strážců věčnosti.

ciniminisek
07.07.2012

Znovu jsem se přesvědčila,že knihy od této autorky mě vždy pobaví a zaplní čas.Opět erotika,napětí,strach,krásní upíří,odhodlaná hlavní hrdinka a nakonec šťastný konec..Mohu všechny knihy této autorky doporučit.

Senza Jenka
03.06.2012

Slabé, nepříliš zajímavé, hodně klišé. Trochu nuda.

Vendulik
06.01.2012

Knižka jen tak relaxaci nic zajimávého.

Swatulkaa
26.03.2011

Skvělý vzrušující příběh. Obsah mě velmi bavil, četla jsem to jedním dechem až do konce. Děj je úžasný plný dobře popsané erotiky. Velmi chválím a doporučuji milovníkům upírů.

upíři vlkodlaci erotika démoni

Alexandra Ivy