Svůdná čarodějka

Třetí kniha série Cynster. Když zemřel Seamus McEnery, zanechal po sobě podivnou závěť. Stanovil, že se má jeho svěřenka Catriona, kněžka Paní světa, provdat za Richarda, v rodině známého jako Skandál, nemanželského syna jeho zesnulé první ženy. Stejné poselství dala Catrioně ve snu i její Paní. Catriona nic nechápe... Úplně se vzepřít osudu se ale neodváží. Rozhodne se, že s Richardem bude mít dítě - dceru a pokračovatelku rodinné tradice. Podaří se jí Richarda spolehlivě uspat... ale zase ne tak úplně a tajně se vplížit do jeho ložnice? A co vzejde z oné opojné noci nabité erotikou? Půvabné vyprávění zasazené do počátku devatenáctého století na skotské Vysočině je prodchnuto prastarými rituály ve starobylém kamenném kruhu, kouzelnými amulety, prapůvodní silou, která řídila kroky lidstva v minulosti a zachovala se už jen v tomto zapomenutém údolí......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26112/svudna-carodejka-26112.jpg 4.1127

Cynsterovská sága (3.)

Vydáno:, Knižní klub

Scandal´s Bride (1998)

Kniha Svůdná čarodějka

Janicga88

Prostě chlapci z rodiny Cynestru jsou skvělý.. Další krásný příběh

avalonek
15.12.2018

Asi nejsem cílová skupina..Málo kdy se mi stane,že knihu nedočtu,snažila jsem se číst,ale prostě to vzdávám..Nelíbí se mi děj,hlavní postavy a prostě asi nic na tomto díle,je mi to líto,knihu odkládám a nedočítám..

Ajwy
19.11.2018

Kdyby autorka vyškrtla tak polovinu (dobře, tak aspoň čtvrtinu) intimních scén, byla by to velmi dobrá kniha. Tuhle rodinku si nelze nezamilovat. Líbilo se mi, že se příběh neodehrával jen v Anglii a nádech tejemna ... proč ne.

rampapa
01.10.2018

Nádhernej 3 díl ❤❤❤

Maruš.D
01.07.2018

Tento příběh byl velice zajímavý a netradiční. Kapka mysteriózna, která je protkaná příběhem, knize dodává tu správnou notu.
Ze začátku jsem se obávala, když jsem viděla počet stran, zda bude o čem číst a nebudu se nudit. Kniha mne však mile překvapila a víceméně bylo vždy o čem číst. Občas to bylo moc zdlouhavé, ale postavy Richarda a jeho manželky jsou tolik poutavé, že mi to nevadilo.

Už teď se nemohu dočkat na další díl od Stephanie L. :-))

moudivlacek
04.02.2018

Tak další díl za mnou a opět musím konstatovat, že se povedl. Velice vtipné dialogy mezi hlavními hrdiny. I když jsem ze začátku Catrionu moc nemusela, bylo naprosto jasné, že nějakým způsobem změní názor. Richard byl skvělý. Ale přesto musím říci, že pro mne byla z knihy nejlepší ta část, když se sešla u Richarda téměř celá jeho rodina. Tak to opravdu nemělo chybu, tu jsem si skvěle užívala.
Romantika, odreagování i hluboká myšlenka - a to význam rodiny v našich životech a že každý člověk potřebuje v ní najít své místo a poslání a lásku.

Janičta
24.01.2016

Trochu pohádkové, ale budiž.
Ocenila jsem, že tentokrát nebyla nevěsta tak zarytě a úplně proti sňatku a že pár měl také nějaké vztahové komplikace... Cynsterové jsou prostě tvrdohlaví ochránci... ale po třetím díle, už je znát že autorka jede pořád to samé dokola... opakující se popisy atd...

pavlinkaa
27.08.2014

Tuto knihu jsem četla celkem dlouho, nemohla jsem se do ní ,,zakousnout´´ a ve finále nemůžu říct, jaký pocit ve mě zanechala. Jsou knihy, které bych přečetla znovu ráda, tady tato stačí jednou. Nemůžu říct že by byla nejhorší ale mě nenadchla.

romance historické romance

Stephanie Laurens (p)