Vášnivý duel přehled

Vášnivý duel https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357298/bmid_vasnivy-duel-UMq-357298.jpg 4 75 75

Když se Niall Lindsey, hrabě z Margrave, vrací po šesti letech z exilu, je nucen spolupracovat se svou dávnou láskou Brilliannou, nyní ovdovělou matkou malého syna, na odhalení padělatele spojeného s jejím otcem. Nedorozumění, které způsobilo jejich odcizení, je příčinou jejich vzájemné nedůvěry. Jen pomalu a těžce se dostávají do popředí city, které k sobě kdysi cítili. Budou však stačit k vybudování nové důvěry a vztahu mezi nimi?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Pleasure of Passion , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vášnivý duel. Přihlašte se a napište ho.

karamelka57
24.07.2022 5 z 5

Zboznujem znovuvzkriesene stare lasky, takze ja som si "pochutnala". V predoslom diele mi Brilliana pripadala nezazivna, mdla, nemastna-neslana a tu pozrimeze aka vasniva rebelka sa z nej vyklula :)))

moudivlacek
27.01.2022 5 z 5

Miluji příběhy této autorky, všechny její série si užívám, a tuto též. Na příběh Nialla jsem se moc těšila a rozhodně mě nezklamal.
I když ze začátku to nevypadá, Niall a Bree mají společný úkol od lorda Fulkhama, který je důležitý pro oba dva i jejich rodiny. Přesto a možná právě proto oba dva zjišťují, jak se změnili po tolika letech od jejich rozchodu. A na povrch vyplouvají utajená tajemství a pravdy, které měly zůstat "schované".
Příběh opravdové lásky, příběh o tom, co po dvojicích dřív žádala společnost a rodina, a co vlastně zamilovaní té doby chtěli vlastně sami.
Moc se těším na díl s lordem Fulkhamem.

ariel platto
12.01.2021 1 z 5

Neskutečně zdlouhavé a dokola se furt omílající úvahy hlavních hrdinů. Kniha mi nic nedala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vášnivý duel v seznamech