Stingerův pád

Grace Hamiltonová vždy měla vše naplánováno do nejmenšího detailu. Vždycky přesně věděla, kam se bude její život ubírat, a byla hrdá na to, že svých cílů pokaždé dosáhla. Nikdy nesešla ze své cesty a nikdy se nezamýšlela nad tím, co doopravdy chce, nebo koho se to tak snaží potěšit. Dokud nepoznala jeho… Carson Stinger nikdy nehrál podle pravidel, pokud je neurčil on sám, a nikdy ho nezajímalo, co si ostatní myslí. Každý den bral tak, jak přicházel, bez plánů, bez vytyčených cílů. Coby slavná osobnost zábavního průmyslu pro dospělé vždy věděl, co od něj ženy chtějí, a nevěřil, že jim má co víc nabídnout. Dokud nepoznal ji… Několik hodin, které kvůli souhře okolností musí strávit spolu, je oba změní. Světy, z nichž oba pocházejí, a jejich životy jsou natolik rozdílné, že se nikdy neměli potkat, a překonat tento rozdíl je pro ně nemožné. Alespoň prozatím…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274198/big_stingeruv-pad-vIV-274198.jpg 4.4405

Znamení lásky 3.

Vydáno: , Baronet

Stinger, 2013

Kniha Stingerův pád

Pája699

Příběh Grace ( Pampelišky ) a Carsona si zamilujete od první kapitoly. Nádherně u nich fungovala chemie, vášeň, dobrodružství. Byla jsem na tento příběh natěšená. Jeden z hlavních hrdinů je pornoherec…říkala jsem si konečně nějaká změna od bohatého vlastníka firmy. Zklamaná jsem nebyla, jen jednu hvězdu ubírám ze „prostředek“ knihy, kde se přeskakovali časové úseky. Ty mě upřímně moc nebavily a přišlo mi to nedotažené. Jinak ale perfektní příběh!

peta88
01.11.2021

Jsem v rozpacích. Část knížky mě strašně bavila, u další části jsem přeskakovala pasáže. Příběh je to zajímavý, ale v určitých chvílích mi to přišlo nedotažené. Kdo chce ale romantiku, tak s chutí do toho.

Raislin
31.10.2021

Oddechovka na krásné podzimní večery, když se chce člověk zasnít. Kniha se krásně čte, ale narozdíl od prvního a druhého dílu mi tady chyběla ta jiskra. Uvidíme co bude dál, protože se hned pouštím do dalšího dílu.

Anna195
06.08.2021

Opäť skvelý príbeh od autorky. Vždy ma na jej knihách uchváti najmä to, ako dokáže do ľúbostného príbehu zakomponovať vážnu tému a to sa jej podarilo aj v tomto príbehu.

Začiatok príbehu bol pre mňa veľmi vtipný a úsmevný, a to vďaka doberaniu sa medzi hlavnými postavami. Carson ma hneď zaujal svojou nezvyčajnou profesiou a to ma donútilo čítať ďalej, pretože som chcela vedieť, ako dopadne ich príbeh lásky.

Carson bral svoj život taký, aký je a žil prítomnosťou, no Grace mala svoju budúcnosť presne naplánovanú. Obaja boli tak odlišní, že keby nebolo určitej náhody v Las Vegas ani by sa nestretli, no zároveň sa tak skvelo dopĺňali. Iskrenie medzi nimi ste mohli cítiť na každej strane. Tento príbeh vám ukáže, že keď stretnete určitého človeka môže to ovplyvniť celý váš život, aj keď ste od seba vzdialení. Po ich odlúčení ma v dobrom zaskočilo, akým smerom sa Carson ubral. Možno stredná časť tohto príbehu môže byť pre niekoho nudná, ale mňa bavila aj táto časť, pretože som mohla zistiť, ako obaja zmenili svoje životy. Ich náhodne stretnutie som si užila a všetko som prežívala spolu s nimi. Carson a Grace sú presne tie typy postáv, o ktorých si vždy poviem, že jednoducho musia byť spolu.

V poslednej časti knihy príbeh nabral aj na vážnosti najmä kvôli Carsonovi, ktorý vykonával určitú prácu. Musím povedať, že autorka v tejto knihe spracovala veľmi dôležitú tému. Nechcem vám už viac prezradiť, ale môžem skonštatovať, že mňa si celý príbeh získal a aj jeho spracovanie. Síce neprekonal Archerův Hlas, ale aj toto bolo úžasné čítanie.

Tirisa
03.08.2021

Uvidím, jestli se mi budou takhle líbit i další díly...ale zatím se tahle série řadí v daném žánru podle mě k těm nejlepším.

Toledo
25.07.2021

Autorka opět nezklamala, příběh naprosto parádní. Obě hlavní postavy mi byly moc sympatické a nemohla jsem se od příběhu odtrhnout. Doporučuji všechny knihy od této autorky, nudit se nebudete a všechny hrdiny knih si zamilujete.

princesse
12.07.2021

Opět skvělá oddechovka, víte co čekat a tak si užijete romantický příběh. Ale nejen romantiku zde najdeme, ale i vážné téma. Něco je trochu přes, něco až k neuvěření apod. Ale nijak to nevadí a děj hezky ubíhá. Určitě si přečtu další díly. Jedu teď na vlně těchto nenáročných oddechovek a musím říct, že mi to dělá dobře. Asi je to dobou a do ničeho "těžšího" se mi poslední dobou moc nechce. Jdu na další díl.

Radka1727
18.06.2021

Čtivá, vtipná, romantická slaďárna ... hlavní hrdina "herec heterosexuál" byl příjemnou změnou po všech těch milionářských esech.... Až na ten konec s policejní jednotkou to bylo fajn.