Stingerův pád

Grace Hamiltonová vždy měla vše naplánováno do nejmenšího detailu. Vždycky přesně věděla, kam se bude její život ubírat, a byla hrdá na to, že svých cílů pokaždé dosáhla. Nikdy nesešla ze své cesty a nikdy se nezamýšlela nad tím, co doopravdy chce, nebo koho se to tak snaží potěšit. Dokud nepoznala jeho… Carson Stinger nikdy nehrál podle pravidel, pokud je neurčil on sám, a nikdy ho nezajímalo, co si ostatní myslí. Každý den bral tak, jak přicházel, bez plánů, bez vytyčených cílů. Coby slavná osobnost zábavního průmyslu pro dospělé vždy věděl, co od něj ženy chtějí, a nevěřil, že jim má co víc nabídnout. Dokud nepoznal ji… Několik hodin, které kvůli souhře okolností musí strávit spolu, je oba změní. Světy, z nichž oba pocházejí, a jejich životy jsou natolik rozdílné, že se nikdy neměli potkat, a překonat tento rozdíl je pro ně nemožné. Alespoň prozatím…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274198/stingeruv-pad-vIV-274198.jpg 4.3323

Znamení lásky 3.

Vydáno, Baronet

Stinger, 2013

Kniha Stingerův pád

ivetapl

Skvělá oddechovka

Janka0702

Super! Začátek byl opravdu rozjetý, bavila jsem se a i červenala ???? druhá část moc zdlouhavá a opravdu jsem si myslela, že to bude jeden z těch příběhu, kdy se hlavní hrdinové poznají jen proto, aby se od sebe naučili a pak najdou toho pravého. Překvapivé. Třetí část byla moc rychle odbytá dle mého, proto o hvězdičku méně. Myslím že se tam mohla autorka více vyřádit. Ale určitě si to znovu přečtu. Jen přeskočím prostředek

e.hawe

Dalo by se říct, že protiklady se přitahují - cílevědomá studentka a striptér.. Ale jeden v druhém objeví a zažehnou to pravé.

JanuldaN
07.12.2020

Moje třetí kniha od M. Sheridan. Musím se přiznat, že se mi asi líbila o trošku více než Archerův hlas. Pro mě byla uvěřitelnější. Vtipné, dobrodružné, vášnivé, zamilované čtivo. Ideální, když se vám vůbec nechce přemýšlet a potřebujete se pobavit, odreagovat. Příběh odsýpá.

haWranka
20.11.2020

Začátek mě vyloženě navnadil, ale postupem času jsem se nějak nemohla začíst a dočítala jsem s obtížemi. Přitom nápad to nebyl špatný. Jen zoufale nedotažený a ne moc dobře napsaný.

kacenka6144
08.11.2020

Po poměrně nevýrazném Leovi zase super příběh.

Zuzana207
06.11.2020

Vtipné, dobrodružné, napäté, vášnivé - autorka vytvorila takú všehochuť, ktorá zanechá v čitateľovi veľmi príjemný pocit. Skvelá kniha! :-)

Sonula25
27.10.2020

První půlkou knížky jsem se tak nějak prokousávala. Bavila mě, ale ta druhá část byla naprosto perfektní. Rozhodně bych nečekala, jakým směrem se děj bude odehrávat. Takže díky tomu ji hodnotím jako skvělou knížku.