Leo

Evie a Leo spolu vyrůstali v pěstounské rodině a jen jejich přátelství jim pomáhalo přežít těžké období. Jejich pouto během let přerostlo v lásku a oba doufají, že až v osmnácti odejdou z domova, čeká je společná budoucnost. Leo je však nečekaně adoptován a musí se přestěhovat na druhou stranu země. Společně si s Evie slíbí, že zůstanou v kontaktu a že se pro ni vrátí. Evie však o něm už nikdy neuslyší. Uplynulo osm let. Evie má dobrou práci. Má přátele. Je spokojená. Pak se však objeví cizí muž a prohlašuje, že jej Leo poslal, aby na ni dohlédl. Evie je Jake sympatický a ani ona jemu není lhostejná. Může však tomuto přitažlivému cizinci důvěřovat? A říká jí o Leovi celou pravdu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248962/big_znameni-lasky-leo-cFd-248962.jpeg 3.9361

Znamení lásky 1.

Vydáno: , Baronet

Leo, 2013

Kniha Leo

domina

Tato knížka je totální propadák. Většinou popisuje jak si myje zuby, sprchuje se a co má oblečené.. jako by to psala dvanáctiletá holka. Leovu šanci ani číst nebudu.

*Pájuše*
10.12.2021odpad!

(+ SPOILER) Nemám slov. Neuvěřitelný děj s neuvěřitelnými postavami. Bohužel ne v tom dobrém slova smyslu. Autorka měla v hlavně asi tak...? Hm, pět mozkových buněk, když tohle psala? Nedokážu si totiž představit, proč se tohle a především jak - JAK! - se tohle mohlo dostat na papír! Dobře, autorka chce řešit vážná témata. Drogy, alkohol, zneužívání... dala bych jí za to palec nahoru, jen kdyby alespoň ty postavy byly uvěřitelné. Není uvěřitelná ani jedna jediná postava. Ani ty hlavní, natož ty vedlejší. Když by Vás někdo jako děcko zneužíval, těžko byste se dali do řeči s týpkem, který Vás týdny sleduje, vybudovali si s ním hned přátelský vztah po druhém setkání a během týdne se prakticky nastěhovali do jeho firemního bytu. Mno... Myslím, že moje hodnocení je víc než dostačující.

Radka1727
16.11.2021

(+ SPOILER) Celý příběh byl založený na emocích. Na autorce se mi líbí, že nepíše všechno na jedno brdo. Pro níže komentující, kterým se Evie zdá naivní, důvěřivá a vleze do postele prvnímu chlapovi který se zamane: Kde je vaše romantická duše - její srdce od prvního okamžiku poznalo, že je to ten, kterému slíbila svoje panenství a na kterého 8 let čekala ........ Leo.

Raislin
22.10.2021

Krásné čtení. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji jedním dechem. Příběh má jiskru a naprosto mě pohltil! Těším se na další knihy od autorky, protože tohle se mi líbí a přesně tyto příběhy chci číst, když se chci zasnít!!!

JaSl
12.10.2021

(+ SPOILER) Kniha je velmi pěkně napsaná. Čtení ubíhá samo. Příběh se mi taky moc líbí i když je to trošku "moc" ve smyslu, že ve 14 letech miluje kluka kterého znovu potká po 8 letech a nepozná ho ?! To je trošku to, co příběhu ubírá na hodnocení z mé strany. Možná kdyby tam bylo víc, že jí třeba někoho připomíná ale v podstatě to bylo pro ni překvapení když zjistila že se jedná o Lea. Nebo kdyby alespoň spolu neměli tolik romantických chvilek jak si koukají do očí ... prostě za mě by ho musela poznat. Ale jinak se mi kniha moc líbila takže určitě doporučuji.

Tirisa
14.07.2021

Mně se to líbilo moc...dokonce jsem nepotřebovala ani čas na začtení, nějak mě to chytlo hned, takže jdu v sérii s velkým očekáváním pokračovat dál.

princesse
08.07.2021

Příjemné čtení, oddechovka co se týče četby, jinak téma určitě na oddechovku není. Určitě si přečtu další díly ze série. Jsem zvědavá co mě ještě čeká, ať už co se týká hlavních hrdinů nebo nových postav.

Pája699
04.07.2021

(+ SPOILER) Pohodové, nenáročné čtení, ale tak nějak mi tam něco chybělo. Taková ta jiskra, kdy si řeknete wow. Předchozí knihy byly více propracované, tady mi to přišlo takové zbytečně uspěchané. Škoda, námět byl perfektní, ale ne zcela využit. Evie mi přišla strašně naivní a důvěřivá co se týče Jake. Kdo se pod tímto jménem skrývá mi došlo hned. Určitě si přečtu druhý díl, protože z druhého pohledu vyprávění se dozvíte to, co vám v prvním díle chybělo, co bylo nezodpovězeno .-) a pak to krásně do sebe zapadne.