Stingerův pád

Stingerův pád https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274198/bmid_stingeruv-pad-vIV-274198.jpg 4 482 96

Znamení lásky série

Grace Hamiltonová vždy měla vše naplánováno do nejmenšího detailu. Vždycky přesně věděla, kam se bude její život ubírat, a byla hrdá na to, že svých cílů pokaždé dosáhla. Nikdy nesešla ze své cesty a nikdy se nezamýšlela nad tím, co doopravdy chce, nebo koho se to tak snaží potěšit. Dokud nepoznala jeho… Carson Stinger nikdy nehrál podle pravidel, pokud je neurčil on sám, a nikdy ho nezajímalo, co si ostatní myslí. Každý den bral tak, jak přicházel, bez plánů, bez vytyčených cílů. Coby slavná osobnost zábavního průmyslu pro dospělé vždy věděl, co od něj ženy chtějí, a nevěřil, že jim má co víc nabídnout. Dokud nepoznal ji… Několik hodin, které kvůli souhře okolností musí strávit spolu, je oba změní. Světy, z nichž oba pocházejí, a jejich životy jsou natolik rozdílné, že se nikdy neměli potkat, a překonat tento rozdíl je pro ně nemožné. Alespoň prozatím…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Stinger , 2013

Tanya007
31.07.2018 5 z 5

Kniha mě okamžitě vtáhla. Líbil se mi příběh, vyprávění z obou pohledů, styl psaní. Určitě se ke knize jednou vrátím...

jaroiva
01.07.2018 5 z 5

Jednou za čas si asi potřebuju přečíst nějakou knihu "pro ženy", zdá se. Ani nevím, jak jsem přišla na Stingerův pád, protože normálně bych se podívala, že je to až nějaký 4. díl série a začala bych spíš od jedničky. Ale nikterak mi to nevadilo, protože o sérii jsem se dozvěděla tady až po přečtení.
Pro mě to bylo čtivé a fajn čtení samo o sobě, akorát odpovídající mému aktuálnímu rozpoložení, takže mi je úplně jedno, jestli je to nereálné nebo nějak jinak uhozené. Jediné, co mě zajímá, je, že mě to bavilo od začátku až do konce. Takže musím dát pět hvězd. Ale nemůžu říct, že bych se chystala v brzké době číst nějakou další knížku od autorky.

jitka7
29.06.2018 2 z 5

Na této knize se mi líbil začátek a pak asi konec. Byl to krásný příběh, ale moc sladký, naprosto nereálný. Začátek mě strašně bavil, Carson se mi moc líbil, Grace mi byla trošku protivná, ale pak se mi začala líbit. Ale prostředek knihy byl pro mě neuvěřitelný. Nemohla jsem se začíst, nevtáhlo mě to do děje, protože přeci.... čekám na něj, čekám na ní, po dvou dnech ztrácím hlavu, mám přítele, ale pořád čekám na něj. Pane bože, to se prostě přece ani nemůže stát. Asi mi i vadilo ta velká odluka a kolik stran bylo věnováno každému z nich a společný příběh jaksi unikal.

Maruš.D
11.05.2018 5 z 5

Tato kniha byla skvělá a přece jen místy nudná. Začátek byl neslutečný. Zamilovala jsem si ho, nemohla se odtrhnout od čtení, příběh mě natolik strhnul do děje, že jsem myslela, že lepší to už být nemůže.. pak přišla ta nudnější část knihy, kdy jsem musela přeskakovat, protože ikdyž jsem byla ráda, že vím co postavy dělaly poslesních skoro 5 let, tak jsem nepotřebovala znát úplné detaily. A pak přišlo znovushledání a to mě opět dostalo. Vůbec mi nevadila akčnost, kterou se autorka ubírala. Vlastně to celý příběh velmi oživilo a dodalo mu to na dynamičnosti. Takže určitě doporučuji přečíst :-))

TerezaMondeková
22.04.2018 5 z 5

Četla jsem knihu Archerův hlas, kterou jsem si zamilovala a chytla mě za srdce, tak jsem byla zvědavá i na ostatní knihy od autorky a ani tahle mě nezklamala. Další úžasná kniha, která hned zaujme čtenáře a vtáhne ho do děje. Autorka dává do svých knih pokaždé něco nového. Moc se mi líbilo, že i v téhle knize byla originalita. Autorka se nebála a dala do své knihy práci pornoherce, obchod s lidmi, který byl zajímavý, ale i smutný. Taky se mi líbilo, že v téhle knize byla i kriminální zápletka. Sice to bylo hlavně na konci knihy a bylo to trošku urychlené, ale líbilo se mi to. Další příběh, který byl promyšlený, úžasně napsaný, zajímavý a originální.
Moc se mi líbilo, že se celá kniha vyprávěla z pohledů obou hlavních hrdinů. Pochopíme tak pocity obou. Taky bylo skvělý, že byl i epilog z pohledu hlavního hrdiny. Ani v téhle knize nechyběla originalita, láska, romantika, napětí, překvapení a dokonce i ta slza ukápla. Opravdu mi bylo hodně líto Ary, bylo to hodně smutný.
Taky se mi opravdu líbilo, jak se hlavní hrdinové poznali. A co se mi hodně líbilo, jak se hlavní hrdina po rozloučení s hlavní hrdinkou změnil. Úplně změnil svůj život. Moc se mi líbilo, že se dali dohromady dva úplné protiklady. Ale jak se říká... protiklady se přitahují a opravdu se k sobě hodili. Jediné, co mi v téhle knize vadilo bylo těch pět let. Přišlo mi to jako dlouhá doba.
Grace se mi docela líbila. Sice mi přišla trochu více úzkoprsá, upjatá, pořád se styděla, ale i takový lidi existují. Prostě si vždycky všechno naplánovala do posledního puntíku a hodlala to splnit.
Carson... musím říct, že se mi líbila jeho povaha. Já jsem vždycky obdivovala takové typy lidí, kteří si nedělají vůbec žádné plány a berou všechno tak, jak to přijde. Když chtějí, tak si zrovna teď sbalí kufr a jedou pryč, nedělají si žádné starosti, nemají žádná pravidla. A ta jeho práce i tohle asi bohužel někdo děla musí. Na jednu stranu se mi jeho práce nelíbila, ale na druhou stranu se mi líbilo, že to tam autorka dala. Bylo to originální.

janno69
20.04.2018 5 z 5

Krásná, vtipná kniha, plná velkých srdcí.... za mě po Archerovi druhá nejlepší ze série.

hadenka
19.02.2018

opět se mi kniha mooc líbila, pobavila, supr.

Luca94
28.01.2018 5 z 5

Pro tuhle knížku absolutně nemám slov!! Ze všech přečtených (a že jich bylo dost) se tahle dostala na vrchol. Úžasný ze všech stran ... Nebyla jediná chvíle kdy by mi knížka přišla nudná. Za mě 1***

jani.ruzicko
07.12.2017 5 z 5

Tak zase celkem originální námět... pornoherce, to jsme tu ještě neměli :) příběh pěkně plynul a skvěle se četl... Název je možná trochu zavádějící, když ve finále tomu bylo naopak, alespoň dle mého =) situace s Alexem mi přišla trošku utažená za vlasy... jako vážně... znají se 3 měsíce a už se stihli dohodnout že se vezmou, ale ani spolu nespali, nechává si to až po svatbě jako kdyby byla panna, což není :D chudák Alex :D

luciefeix
08.11.2017 4 z 5

Už od začátku mě bavil nápad zamilovat se do pornoherce . Mělo to štávu , smysl pro humor . Důkaz jak jeden víkend vám může změnit život . Hrdinové sympatičtí . Příběh vyprávěn z obou pohledů.

ardeas
22.08.2017 5 z 5

Keď opomeniem ten fakt "scifi koniec" s obchodom a jednotkami, tak mi tá kniha príde aj dosť reálna. Napriek tomu je to dobrý príbeh, stredná časť sa mi páčila najviac, a kľudne by tam nemusel byť ten prídavok s jednotkami.
Od tejto autorky som zatiaľ čítala len Archerov hlas a musím poznamenať, že od samého začiatku bola cítiť veľká podobnosť. No,.. sadlo mi to a asi od nej prečítam všetky dostupné knihy :)

nadenka13
03.07.2017

velice se mi líbila doporučuji

munka
23.06.2017 4 z 5

Zaujímavý príbeh, začiatok trochu nudný, ale potom to nabralo dej a už som sa nevedela dočkať ako to skončí.

Aaloha
02.03.2017 4 z 5

Příjemná oddechovka, hezky se čte.

Kešu1981
05.02.2017 5 z 5

Šmarjá, to nemělo chybu! Mia píše nádherné příběhy :o)

Kiwicatko
01.02.2017 5 z 5

Asi sem se zamilovala do tehle spisovatelky,nejenze me dostala Archerem, ale Carson se stal dalsim milovanym zlatickem.
Libilo se mi, jak se vzajemne podelili o sva tajemstvi a obavy a jak je jejich setkani zmenilo a jaky dopad melo na pokracovani jejich zivotu. Pro me to byl velmi krasny pribeh, ktery jsem si moc uzila :-)

Beni
17.11.2016 5 z 5

Po Archerovi pro mě druhý nejlepší díl :-) Je to jako byste četli dva různé příběhy, ale úžasné ... :-)

Meridea
02.11.2016 5 z 5

Moc hezky napsaný příběh :-)

cukrovka
31.10.2016 5 z 5

Autorka mě nezklamala, její příběh se dobře čte. Je zde hezky popsáno, jak nás může ovlivnit setkání s určitým člověkem. Mia také dokáže do příběhů zahrnout krom romantiky a sexu i závažná témata.

Lenka.Vílka
19.10.2016 4 z 5

Knihu bych rozdělila na tři části, z kterých se mi na 100% líbila jenom na prostředí. Po první části jsem chtěla odložit, protože těhle knih je prostě hodně. Sex, něco si o sobě povíme, sex, zase si něco řekneme, sex, zase bla bla, sex, ale hodně rychle, protože po víkendu se neuvidíme. Kdyby nešlo o Miu Sheridan, které jsem se rozhodla dát druhou šanci, protože...Archerův hlas...proto. Druhá část "co bylo, když jsi se mnou nebyl/a" byla pro mě top a já si čtení konečně užila. A potom přišla poslední část, kdy se planety znovu srazily ve Vegas (což si nemyslím, že je spoiler, to dojde každému). Posledních sto stran bylo dobrých jenom kvůli tomu, co Carson teď dělá za práci. Protože je důležitý s tím něco dělat. Jinak bych hodnotila míň.